Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 9 10
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Την Έλλη  παλαιότερα την είχα δει που έπαιζε σε κάποια βιντεάκια αλλά και πρόσφατα σε κάποιες φωτογραφίσεις της και μου κίνησε την περιέργεια. Πρόκειται λοιπόν για μια σχετικά ψηλή κοπέλα γύρω στα 28 με πρόσωπο αδιάφορο και αρκετά μέτριο για τα γούστα μου, θα έλεγα ευτυχώς που κρύβει το πρόσωπό της. Η επικοινωνία κυμάνθηκε σε αρκετά καλά επίπεδα αν και δεν ήταν αρκετά ομιλητικη και φυσικά δεν την διάλεξα για αυτό. Το σώμα της είναι ωραίο και αδύνατο  με αποκορύφωση τα στήθη της που είναι μέτρια προς το σκληρό στην αφή  και για εμένα είναι όλα τα λεφτά και μόνο. Φιλάει πολύ καλά και βαθειά ενώ η περιποίηση του εργαλείου κρίνετε μέτρια με έντονα στοιχεία βιασύνης. Όπως μέτρια κρίνεται και η απόδοση της και καλά πορνοστάρ όπως αποκαλείται. Με όχι τόσο έντονη διείσδυση, αλλαγή στάσεων λόγο κούρασης ή βαρεμάρας από μέρους της και γενικά μια κατάσταση κακού ερασιτέχνη και μόνο. Αν δεν ειχε αυτά τα αρνητικά στοιχεία πιστεύω ότι θα μπορούσε επάξια τα λεφτά που παίρνει πραγματικά να τα αξιζει.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
company of heroes tho
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
28 Μαϊ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
183
Likes:
18.449
Πόντοι:
30.558
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 borbi2525, TOMCRUISE, mallias20 και 20 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Φεβρουαρίου, 2019
μυρίζει η φόλα τύπε μου από χλμ μακρυά. συναχωμένος ήσουν όταν έκλεισες? Μεγάλο χαμόγελο Καπέλο
11 Φεβρουαρίου, 2019
Και στις τσόντες το ίδιο λειτουργη αν παρατήρησης καλά !!! Τα στήθη της ήταν πολύ πολύ μικρά αλλά όντος έχει γίνει πολύ καλή δουλειά λογικά είχε αρκετή περίσσεια δέρματος και να το αποτέλεσμα !!!! Γιατί δεν είχε ούτε 1 νούμερο και στις φοτο φαινετε για 3αρι !!! Όπως και να έχει είναι πεταμένα λεφτά Γερο-μύστης
11 Φεβρουαρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αομματος Σπασίκλας
11 Φεβρουαρίου, 2019
Σε ποια τσόντα/-ες εχει παιξει η κυρία;
Δεν την γνωρίζω. Εκτός και εννοείτε ως ερωτικες ταινίες τις καρικατούρες-ανοησίες του Σειρηνάκη. Δεν υπάρχει πορνοβιομηχανία στην Ελλάδα, κύριοι.
Ως εκ τούτου, ειναι το λιγοτερο αφελείς οσοι πιστευουν στην υπαρξη Ελληνίδων πορνοστάρ και πάει λέγοντας (ή αλλοδαπών πορνοστάρ εν Ελλάδι).
11 Φεβρουαρίου, 2019
αυτη δεν ειναι η χρυσιδα?
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5