Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 60 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 91180
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Χαιρετώ Καπέλο
Όπως τα λέει ο τίτλος πάντα ήταν ένα φετίχ να “γνωρίσεις” και τις φίλες της γκόμενας,
το λοιπόν μετά τις επιτυχημένες συναντήσεις με Νάντια ήθελα να γνωρίσω και την Νάταλυ.
Μετά από σβέλτη συνεννόηση με το γραφείο έκλεισε ραντεβού σε ξενοδοχείο της
παραλιακής.
Η κούκλα ήρθε στην ώρα της με καλή διάθεση, από τη στιγμή που μπήκε κατάλαβα ότι θα γινόταν μια καλή συνάντηση, χαμογελαστή μου έδωσε ένα φιλί για να σπάσει ο πάγος (λέμε τώρα) και είπαμε το ίδιο πράγμα... Χμμμ;
Βγαίνοντας από το μπάνιο αρχίσαμε τα φιλιά και άρχισα να απολαμβάνω το γλυκό κορίτσι με όλες μου τις αισθήσεις, εδώ σημειώνω ότι μου αρέσει να βλέπω το γυναικείο σώμα στο φως της ημέρας, για μένα είναι το καλύτερο θέαμα γι αυτό το λόγο προτιμώ μεσημεριανές συναντήσεις.
Στο κρεβάτι αφού με άναψε με ένα στοματικό που ξέχασα πως με λένε, ανταπέδωσα με ένα γλύψιμο στο καλοσχηματισμένο ροζ αιδοίο της, η γεύση του ήταν ικανή να μου προκαλέσει σοκ υπεργλυκαιμίας.
Αφού ευχαριστηθήκαμε τα προκαταρκτικά, πέρασμα στα γρήγορα του προφυλακτικού και έναρξη του κυρίως, εδώ ήταν δύσκολο να κρατηθώ για πολύ και σε μια εναλλαγή στάσης δεν άντεξα άλλο έβγαλα το προφυλακτικό και της τα έδωσα στο στόμα.
Μετά η Νάταλυ πήγε διακριτικά στο μπάνιο και πλύθηκε, συνεχίσαμε αλλά δεν κατάλαβα πως πέρασε η ώρα. Στα ενδιάμεσα είπαμε κάνα δυο κουβέντες, μου έδωσε την εντύπωση πολύ εντάξει κοπέλας και με καλή γνώση της ελληνικής γλώσσας.
Άλλα χαρακτηριστικά που οφείλω να καταθέσω για να είναι ολοκληρωμένη η κριτική:
Ύψος εντάξει σίγουρα πάνω από 1,70μ , γλυκό πρόσωπο με ωραία πράσινα μάτια.
Το μόνο θέμα που ήδη αναφέρθηκε και σε άλλες κριτικές είναι ο σωματότυπος (αχλαδωτός) δηλαδή με ανοικτή λεκάνη, αλλά από κιλά ήταν ο.κ. περίπου 57-58 καλά για το ύψος της, δοκίμασα την σήκωνα εύκολα.
Το κυριότερο ατού της Νάταλυς είναι ότι μαζί της περνάς πολύ καλά έως εξαιρετικά, είναι ένα πολύ ζεστό και γλυκό κορίτσι που ξέρει και μπορεί να σε ευχαριστήσει και να νοιώσεις “άρχοντας”.
Αυτό πρέπει να το αναφέρω γιατί το ζητούμενο για μένα και ίσως για άλλους συνομήλικους μου είναι να περάσουμε καλά, να αφήσουμε πίσω τη μιζέρια της καθημερινότητας και να γεμίσουμε ενέργεια.
Αυτά το ολίγα, εύχομαι υγεία και πολύ sex!

ΥΓ. ελπίζω στο μέλλον να συναντήσω και τις δύο μαζί Κουλ

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 16, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
rodriguez96
Ανώτατος
Εγγραφή:
5 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
32
Likes:
8.882
Πόντοι:
11.746
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Johnny Red2, Διαγραμμένο μέλος 201295, Διαγραμμένο μέλος 204057 και 25 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Φεβρουαρίου, 2019
για άλλους συνομήλικους μου είναι να περάσουμε καλά,

........... αύτό & μόνο τά λέει ΟΛΑ !!ΠροσκύνημαΠροσκύνημαΚαπέλο
11 Φεβρουαρίου, 2019
"...εδώ σημειώνω ότι μου αρέσει να βλέπω το γυναικείο σώμα στο φως της ημέρας,
για μένα είναι το καλύτερο θέαμα γι αυτό το λόγο προτιμώ μεσημεριανές συναντήσεις..."

Πόσο, μα πόσο πολύ δίκιο, έχεις φίλε μου! Γερο-μύστηςΚαπέλο
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 136408
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2