Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 11 10
Call-Girls 17784
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ραντεβου το σαββατο προς το βραδακι με την Μονικ στο πριαμος της Ηλιουπολης. Το ραντεβου το ειχα κλεισει 3 μερες πριν με την ευγενικη κυρια στο τηλεφωνο του γραφειου. Φτανω στο ξενοδοχειο κατι λιγοτερο απο μια ωρα νωριτερα απο το ραντεβου μην φαω καμια ηττα και δεν εχει δωματιο μιας και σαββατο δεν μπορεις να κανεις κρατηση απο το τηλεφωνο νωριτερα. Κανω το μπανακι μου και περιμενα στην κρεβαταρα χαζευοντας t.v .
5 λεπτα πριν την ωρα της συναντησης , τοκ ... τοκ....τοκ , ανοιγω και βλεπω μια εντυπωσιακη γυναικα με στιλ, με ενα ομορφο μαυρο ρουχο , γοβες και το μαλλι κοτσιδα. Φιλακια και αφου λεει και διαφορα για την δικια μου κοτσιδα (μιας και η κομμωτικη απ οτι ειπε ειναι μια απο της δουλειες που ξερει) βγαζει τα ρουχα της για να παει για μπανιο , με εμενα να την κοιταω σαν τον Βεγγο που κοιτα την γκομενα και λεει "μαρμαροκολωνα μου... "Μεγάλο χαμόγελο 1η εντυπωση, σωμα κοντα στο τελειο!! κοντα , γιατι δεν ειμαι και τοσο λατρης του πλαστικου, αν και το στηθος της, αυτος που το εκανε εχει κανει πολυ καλη δουλεια.
Βγηκε απ το μπανιο με την πετσετουλα της και ξαπλωνει, μετα απο λιγα χαδακια αρχιζω να πιπιλιζω της μεγαλες ρωγες της, μετα το δρομολογιο ειχε νοτο, στο καθαρο μουνακι της οπου δεν το χορταινα, με την Μονικ να παιζει με της ρωγες της. Ηρθε η σειρα της και μου τον παιρνει στο στομα για μια φανταστικη πιπα , απο της καλυτερες που μ εχουν παρει ποτε, βαθια, παθιασμενη, σε λιγο τον εβαλε αναμεσα στους βυζους της και... ολε ο ταυρος!! πιπα ξανα και περασμα σκουφου, με καβαλαει, γραπωνω το κολαρακι της και χωνει της βυζαρες στην μουρη μου, καπου εκει αρχισα να εκστασιαζομαι απο την καυλα και να ανεβαζω ρυθμους. Αλλαξαμε 5-6 στασης, οταν εριχνα ρυθμο για λιγο για να ξεκουραζομαι και να επανελθω σε γρηγορους ρυθμους, μετα απο λιγο αρχιζε αυτη να δινει ενταση και ετσι ο ρυθμος σχεδον δεν αλλαζε, μια εγω , μια αυτη, πολυ καλο αυτο!!Προσκύνημα Με καυλονε η εκφραση του προσωπου της, οι αλληθοφανεις φωνουλες, τα δαχτυλα που επαιζαν με την κλειτοριδα της , οι φουσκομενες απο ενταση φλεβες στο λαιμο της... το τελος ηρθε στο στομα τησ οπου ετρεμα σαν το ψαρι. Μετα το μπανιο και οταν ηρεμησα ειπαμε λιγες κουβεντεςοπου ηταν ευχαριστη στα πραγματακια που ελεγε.
ενα απο αυτα ηταν οτι ειναι επαγγελματιας μασερ εκτος απο κομμωτρια και μιας ειχαμε λιγοτερο απο 15 λεπτα μπροστακαι εγω δεν υπηρχε περιπτωση να τελειωσω 2η φορα σε τοσο λιγο χρονο , της ειπα για μασαζ, και ας μην ειχε λαδι μαζι της, και ναι!!! εκτος απο το φοβερο σεξ που κανει , ξερει και πραγματικο μασαζ και οχι σαν να ανοιγει φυλλο για πιτες. Σε λιγο χρονο με χαλαρωσε με το μασαζ τοσο πολυ που εφυγα απο το ξενοδοχειο οταν εκλεισε το 3ωρο που ειχα το δωματιο γιατι ειχα λιωσει....

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 10, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
180€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
koskam
Σπουδαίος
Εγγραφή:
17 Μαρ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
24
Likes:
8.794
Πόντοι:
3.446
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 wired77, rodriguez65, autopluss και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού