Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 226 10
Γενική βαθμολογία
 
2.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
3.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
2.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
2.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Πρωί Κυριακής και λέω να δοκιμάσω μια κοπέλα που είχα δει και λίγο παλιότερα στο Φιλιπιδου11 όροφο και τώρα στο μαγαζί αυτό έτσι δίνω το20€ο στην ξανθιά τσατσα πάω δωμάτιο που είναι από τα πιο μικρά που έχω δει ποτέ σε μαγαζί σαν κελί εντελώς καταθλιπτικο.Ερχεται η κοπέλα που φαινομενικά δείχνει να έχει ωραίο σώμα και λέω δείχνει γιατί φοράει ένα κολλητό ολόσωμο φόρεμα με το που το βγάζει αποκαλύπτεται ένα απαίσιο πλαδαρό χαλαρό σώμα βυζιά πεσμένα η κοιλιά της σαν χαρτοσακουλα από την χαλάρωση τι αισχος είναι αυτό ρε γαμωτο λέω μέσα μου τι στο διάολο νέα κοπέλα είναι αυτή ήταν σαν60χρονη καλά λέω για να δούμε από υπηρεσίες και εδώ αρχίζει το δεύτερο ξενερωμα η κοπέλα αν και χαμογελαστή μου λέει χαζογελοντας ρελαξ και χωρίς κανένα απολύτως προκαταρκτικό πάει να παρει τσιμπούκι χωρίς Καποτά της λέω να βάλει Καποτά και είχε πάρει τέτοια στάση λυγισμένη ώστε δεν είχα άνετη πρόσβαση το τσιμπούκι μονότονο χωρίς καμία αίσθηση απογοητευμένος και με το χάλια σώμα και με την κάκιστη συμπεριφορά απόλυτης ξεπετας δεν φτιαχνομουν με τίποτα έτσι της είπα πήγαινε καλύτερα με κοίταξε με λίγη απορία και αποχωρησε.Δεν είχα υψηλές προσδοκίες και δεν περίμενα τίποτα ξεχωριστό αλλά τόσο απάτη βιασύνη και ξεπετα γιατί να κοστολογείται και να θέλουν 20€ο αφού δεν μπορούν να φέρουν αξίες κοπέλες γιατί δεν μειώνουν την τιμή τουλάχιστον στα15€ο.
Δυστυχώς η απογοήτευση και ο προβληματισμός για μένα είναι τεράστιος αφού είναι η τρίτη φόλα που εισπρατω στην Φώκαιας συγκεκριμένα ας είμαι από τους τελευταίους ατυχους καλό είναι να σκεφτείτε ότι η πιάτσα με την σημερινή της μορφή δεν μπορεί σε καμία περίπτωση να ανταποκριθεί στο 20€ο είναι απλά κλοπή και εξαπάτηση στα περισσότερα μαγαζιά γι αυτό πρέπει να είστε προσεκτικοί στις επιλογές σας καλύτερα να επιλέξετε κοπέλα που γνωρίζετε και έχετε περάσει καλά παρά να ρισκάρετε και να μετανιώσετε ξοδεύοντας χρήματα που δεν περισσεύουν σε κανένα μας.
Σαφώς για την Συγκεκριμένη κοπέλα Ντάρια που θα ξεχάσω γρήγορα φυσικά θα σας έλεγα να την αποφύγετε καθώς την θεωρώ ακατάλληλη για την δουλειά αυτή άλλη μια περίπτωση κατάντιας και παρακμής της πιάτσας

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 10, 2019
Όνομα κοπέλας
Ντάρια
Ανώτερος
Εγγραφή:
21 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
103
Likes:
13.509
Πόντοι:
7.666
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Andrew256, nec, Ημεδαπος και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού