Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 52 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Συναντηση με τη Τζένη σε ξενοδοχείο στη Γλυφάδα μετα απο εύκολη επικοινωνία με μηνύματα στο viber.Ηρθε με μικρή καθυστέρηση για την οποία ενημέρωσε όμως. Οντας προετοιμασμένος απο τις φωτογραφιες ήξερα τι επρόκειτο να έχω απέναντι μου. Πολύ ομορφο και διακριτικό ντύσιμο, προσωπο "εξωτικό" και σωμα με καμπύλες, κάτι που άλλωστε αυτός ηταν ο λογος που έκανα μπουκ τη Τζένη.
Επικοινωνιακή πολύ,έσπασε ο πάγος γρήγορα και ήρθαμε γρήγορα πιο κοντά και με τα πρωτα φιλια. Της αρέσει να παιρνει πρωτοβουλίες και έτσι αφέθηκα στα χέρια της.Η πίπα της πολύ καλη, βαθιά και υγρή, με περιποίηση και στα @@, ωραίοι αναστεναγμοι ενω δεν κωλωσε και σε γρήγορο mouth fucking. Σειρα δική μου, επαιξα με το καλοφτιαγμένο στήθος της, και κατέβηκα στο πεντακαθαρο μουνακι της οπου και ασχολήθηκα αρκετη ώρα με τη Τζένη να αντιδρα θετικά.
Στα της πράξης επαιξαν 4 στάσεις, με εκείνη απο επανω να έχουμε καλό ρυθμό και να βλεπω πλάι στον καθρέφτη τον τρομερό κώλο της, στη συνέχεια στα 4, με υποδειγματικο στήσιμο για πλήρη διείσδυση και τα κωλοσκαμπιλα να πηγαινοέρχονται, χωρίς να δυσανασχετεί , στη συνέχεια πλαγια και μετά ιεραποστολικά με τα πόδια της τυλιγμένα γύρω μου. Σε όλες τις συνθήκες ηταν εκεί, χωρίς να μουτρωσει, χωρίς όχι κ μη...έχοντας φτάσει στο αμήν της ζήτησα να απολαυσω για τελευταια φορά το στοματικό της οπου κ εκείνη με τη μαεστρία της με έκανε ακόμα πιο ευτυχισμενο.
Μια απόλυτα επιτυχημένη συνάντηση με μια γυναίκα που ξέρει να περιποειται τον παρτενέρ της, ευγενική, σέξυ κ με ιδιαίτερο class και όλα αυτά σε ενα ιδιαίτερα τίμιο οικονομικά πακέτο...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 05, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
lagonisian
Τιμημένος
Εγγραφή:
11 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
282
Likes:
12.425
Πόντοι:
25.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geroksouras, ΤΖΕΝΗ ΛΑΤΙΝΑ, kostis76 και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Φεβρουαρίου, 2019
Ειναι respect μυστη μου η τζενη ειναι respect
Wellcome εκανες δυνατο comeback ΈρωταςΈρωτας
12 Φεβρουαρίου, 2019
Κριτικαρα Ναι!
AK
axristo kormi
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2