Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 14 10
Call-Girls 25431
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Είχα κατά νου να γράψω για την Adele από τότε που πραγματοποιήθηκε η συνάντηση καθώς είναι μια πολύ πρόσχαρη και φιλική κοπέλα και το αξίζει να ακούγονται καλά λόγια. Τώρα βρήκα την ευκαιρία όμως.

Έχει ένα σώμα δώρο της φύσης (η ίδια λέει ότι θέλει να το παχύνει στα πρότυπα της εποχης που θέλουν μεγάλους κώλους). Κακώς κατ εμέ. Σφιχτό σώμα και φοβερό στήθος δένουν ιδανικά με το πρόστυχο μουτράκι της.

Το γραφείο με εξυπηρετησε άψογα. Συνήθως κλείνω τα ραντεβού την ίδια μέρα και μια ώρα πριν την συνάντηση, σε ξενοδοχείο της επιλογής μου.

Η κοπέλα ήρθε με κολάν χωρίς εσώρουχο από μέσα Έρωτας Δεν χρειάστηκε να με αγγίξει.. Είχα γίνει κάγκελο ήδη! Περίμενα να κάνει το μπάνιο της και τη χαζευα μέσα από το γυαλί της ντουζιερας. Τέτοιο στήθος στητο να αψηφά τη βαρύτητα δεν μπορούσα να μην το χαζεύω!

Παίχτηκαν δύο γύροι, η Adele ήταν πάντα πρόθυμη και ακούραστη. Φοβερή τόσο στη κουβέντα στα αγγλικά όσο και στο κρεβάτι. Πραγματικά χάρηκα την ώρα μου μαζί της.

Λεπτομέρεια του αγώνα που μου έχει μείνει αξέχαστη ήταν η θεσπέσια πίπα με τελείωμα στο στόμα της και εκείνη να συνεχίζει το κλαρίνο αφήνοντας το συντριβάνι να ξεχειλίζει από τα χείλη της και να συνεχίζει να με ρουφάει σε σημείο που να μην μου πέφτει ενώ έχω ήδη τελειώσει. Πιστεύω όταν την ξαναπάρω θα τη βάλω να με τελειώσει δύο φορές απανωτές χωρίς διάλειμμα να δω αν μπορεί να γίνει κάτι τέτοιο !

Μελανό σημείο : όταν είδε ότι σκόπευα να μην αποσύρθω από το στόμα της,έκανε μικρή παύση για να με ενημέρωσει για την έξτρα χρέωση για το cim

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 11, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
31 Οκτ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
204
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 AlexGold, tampalouka, doc_lin και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Φεβρουαρίου, 2019
.... Αυτά τα cim δεν είναι επιτρευτα δυστυχώς χαλάνε όλο το story..
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1