Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 72 10
Μασατζίδικα 104893
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μετα τα όσα έχουν γραφτεί αποφάσισα να ανανεώσω την εμπειρία μου στα μαγαζιά και τις κοπέλες...
Να ξεκινήσω απο το μαγαζί στον πρώτο όροφο πολυκατοικίας με δικό του κουδούνι. Το σημείο είναι δύσκολο απο πάρκινγκ και η μόνη λύση είναι δυο ανοικτά στην αρχή της Αχαρνων. Οποίος βρει κατι άλλο ας μην παει για μασαζ ας παίξει Λόττο...
Η κυρια Λιζα άψογη βαμμένη, με το μίνι της με οδήγησε σε δωματιο και μου εξήγησε τα προγράμματα και προσφορές. Παρέλασαν πέντε κοπέλες και δυστυχώς η Γιαννα για την οποία ειχα παει έλειπε με περίοδο!
Απο τις υπόλοιπες δεν με ενθουσίασε καποια αλλα μια και ειχα παει διάλεξα την Αλινα....
Μινιόν κοπελα με όμορφο προσωπο και καλο σωμα που το αδικούσε όπως φάνηκε το κόκκινο φόρεμα που φορούσε...
Το δωματιο προσεγμένο και καθαρο και πάνω απο ολα ζεστό!
Η Αλινα ηρθε μόλις ετοιμάστηκα, εβγαλε το φόρεμα και μένοντας με τα εσώρουχα ξεκινησε μασαζ το οποίο προς θετική μου εντυπωση ηταν αρκετα καλο. Δεν ηταν χάιδεμα, ηταν μασαζ! Και σε όλο το σωμα απο τα ποδια μέχρι τον αυχένα.
Τελειώνοντας άρχισε το γρατζουνίσματα με τα νύχια και γύρισα. Της αφαίρεσα τα εσώρουχα και άρχισε η περίπτυξη. Ευαίσθητη στην όλη φαση και αρκετα δοτική στα δικά μου χάδια και ζέστη εκτος απο φιλια που τα απέφυγε. Σωμα καλο και σφιχτό με δυάρι στηθος στητό καθώς την έκανα κάτω απο τριάντα.
Καλο στοματικο και τελείωμα σε μια στάση καθώς είχε περάσει η ώρα το μισάωρο χωρίς να ενοχλήσει κανεις...
Με περίμενε για αντίο μαζί με τη Λιζα.
Συμπερασματικά μια καλή εμπειρία με μια όμορφη κοπελα (όχι άγγελο αλλα όμορφη) σε καλο χώρο.
Ελπιζω να βοήθησα....
Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 08, 2019
Κόστος συνάντησης
69
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Πίπα με προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Αλίνα
tenten956
Μέγας
Εγγραφή:
6 Μαρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
67
Likes:
3.637
Πόντοι:
4.130
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ZeroTolerance, baroc, Gingos

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού