Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 6 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Αρχικα να πω οτι πηγαινα για αλλη κοπελα αλλου γραφειου αλλα την μια μερα μου εστειλαν φωτο την επομενη η κοπελα εξαφανιστηκε.Εφυγε μεταναστρια στην φαμπρικα,την απήγαγαν οι εξωγήινοι ποιος ξερει...Η αλονα η αλισα η οπως την λενε κανονικα ηταν στο πρόγραμμα ετσι κ αλλιως οποτε καταληξαμε εκει.Κλασικα πανευκολη συνεννόηση με το γραφειο που σε αυτο το θεμα τουλαχιστον παιρνει αριστα.Χτυπαω πορτα και ανοιγει μια αντικειμενικα ομορφη κοπελα.Πολυ κοντα στις φωτο αν βγαλεις φυσικα την λαμψη.Πολυ ωραιο προσωπο με ματαρες γαλαζοπρασινες.Στηθος οντως 3-4 φτιαχτο αρκετα καλο και στην αφη.Εχει καποια λιγα κιλα παραπανω αλλα δεν τσουβαλιαζει τουλάχιστον στα δικα μου ματια γιατι τα εχει σε ωραια σημεια.Αγγλικα πολυ καλα μπορεις να μιλησεις ανετα για οτιδηποτε για οποιους θελουν κουβεντολοϊ...Πεντακαθαρη και ντουζ αναμεσα στους γυρους.Στον αγωνα τωρα.Πιπα μετρια με δοντι και ενω προσπαθησε για βαθια δεν τα πολυκαταφερνε.Για mouthfuck κτλ φυσικα δεν...Φιλια στην αρχη κουμπωμενα μετα που ζεσταθηκε βαθια γλωσσοφιλα.Να σας δωσω μια συμβουλη και να πω γλυψτε την οπωσδήποτε και δεν θα χασετε...Δεν εχω δει αλλη γκομενα να βγαζει τοσα υγρα απο το γλυψιμο.Μετα οπως καταλαβαινετε με τεντωσε.Βγαζει πολυ παθος.Σε κλειδωνει με τα ποδια της σε καβαλαει σε σφιγγει πανω της γενικα το γουσταρει...Εδω να κανω μια παρενθεση και ελπιζω να διαβαζουν και τα γραφεια.Στις υπηρεσιες της κοπελας γραφει pse.Μην μπερδευουμε τα πραγματα.Επειδη η κοπελα βγαζει παθος και της αρεσει το σεξ ΔΕΝ παρεχει αυτοματως υπηρεσιες pse.Ισως θα πρεπει να δουνε πως είναι πραγματικα αυτες οι υπηρεσιες σε καμια κοπελα που οντως τις παρεχει δεν ξερω τι να πω.Μεχρι στιγμης μονο η λιμπερτα μπλακ κανει πραγματικο pse και απο οσο εχω ακουσει χωρις να εχω δοκιμασει η σινθια.Κλεινει η παρενθεση.Εν κατακλείδι λοιπον.Η κοπελα ειναι ομορφη γουσταρει το σεξ μπορεις να μιλησεις μαζι της δεν ειναι ψωναρα ειναι πεντακαθαρη βγαζει πολυ παθος και γενικα περνας ευχαριστα.Τωρα εγω ειμαι ειδικη περιπτωση.ΘΕΛΩ PSE ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ.Δεν το βαζω ομως στα κακα ραντεβου.Περασα ευχαριστα.Για αυτο και το ισως να την ξανασυναντουσα.Νομιζω οτι οσοι θελουν νορμαλ υπηρεσίες θα τους υπερκαλυψει.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 08, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
160€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
mancunian1986
Ανώτερος
Εγγραφή:
16 Οκτ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
44
Likes:
4.896
Πόντοι:
9.591
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 Johnny Red2, Διαγραμμένο μέλος 163859, delipas και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού