Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 42 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Την Νάντια απο καιρό την είχα στο μυαλό μου για να βρεθούμε λόγο των πολύ καλον κριτικών που έχει, βέβαια οι φωτογραφίες της είναι πολύ χάλια όπως όλες οι φωτογραφίες των κοριτσιών του γραφείου και αυτο θα πρέπει να το προσέξει το γραφείο (είναι ο λόγος που ήταν η πρώτη φορά που πήρα απο το συγκεκριμένο γραφείο και το γράφο καλο προαίρετα για βελτίωση τους).
Η κοπέλα είναι πολύ πιο όμορφη απο κοντά και πολύ πιο εντυπωσιακή, αν ήξερα έτσι θα την είχα πάρει εδώ και πολύ καιρό.
Ο βασικός λόγος που την επέλεξα την δεδομένη στιγμή ηταν επειδή ήθελα μια κοπέλα να κάνει και καλό μασάζ οπότε μου φάνηκε η επιλογή μονόδρομος.

Επι της ουσίας τώρα.

Όταν άνοιξα την πόρτα και την είδα κόλλησα προς στιγμή γιατί μου άρεσε πολύ στο πρόσωπο οπου πραγματικά λόγο των φωτογραφιών δεν την περίμενα τόσο όμορφη.
Χωρίς να χάσει χρόνο ξεντύθηκε και πήγε απευθείας για ντουζάκι, όταν την είδα γυμνή μου άρεσε πολύ στο σώμα, είναι πολύ τούμπανο η γκόμενα, το βυζάκι ναι όπως έχουν πεί και οι άλλοι λίγο χαλάρο αλλα δένει αρμονικά με το σώμα της.
Η κολάρα είναι απίστευτη και μου φαίνεται είναι η δεύτερη καλύτερη μετά της γνωστής Λίζας. Έρωτας
Με το που βγήκε απο το μπάνιο της είπα να ξεκινήσουμε με μασάζ να με χαλαρώσει μιας και ήμουν πολύ κουρασμένος, το μασάζ το ξέρει πολύ καλά και είναι απο τα καλύτερα που μου έχουν κάνει ακόμα και απο επαγγελματίες.
Αφού τελείωσε με το μασάζ και με σκούπισε απο τα λάδια, με γύρισε και άρχισε μια πολύ ωραία πίπα με πολύ σάλιο και προσπάθειες να τον πάρει όλο μέσα της αλλά πού να μπορέσει Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο, η διείσδυση έγινε με αυτή απο επάνω να χτυπίεται στο καβλί μου και να φωνάζει και ταυτόχρονα κράταγε κόντρα απο τα χέρια μου για να ανεβαίνει με δύναμη και να τον καρφώνει, στην συνέχια γύρισε σε reverse cow για να χαζεύω την κολάρα της όπως μου είπε και άρχισα να την βαράω, βέβαια σε κάποια στιγμή ούρλιαξε γιατί πρέπει να πόνεσε, στάσεις αλλάξαμε αρκετές με τελευταία στα πλάγια όπου να φωνάζει να την γαμάω δυνατά και να τρίβει το μουνί της να χύσει, μόλις έχυσε και ηρέμησε μου έβγαλε το προφυλακτικό και μου ζήτησε να την χύσω στο στόμα της όπου και τα πήρε όλα μέσα και μετά απο λίγο πήγε και τα έφτυσε στο μπάνιο.
Δεύτερος γύρος δεν υπήρξε διότι ήμουν ήδη κουρασμένος και δεν είχα διάθεση, κάτσαμε αγγαλία στο κρεββάτι και μιλήσαμε για προσωπικά θέματα και στο τέλος έφυγε χωρίς να βιάζεται καθόλου, έμεινε και παρά πάνω, βασικά εγώ σηκώθηκα να ντυθώ για να φύγουμε γιατί μπορεί να μέναμε ακόμα αγγαλία όπως ήταν η συζύτηση.

Αυτά απο εμένα και ελπίζω να βοήθησα με την κριτική μου.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
cupracing
Σπουδαίος
Εγγραφή:
13 Οκτ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
34
Likes:
2.412
Πόντοι:
2.411
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 grasdas, ζαχαριας μαυρος, panagos7 και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού