Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 150 10
Sex Studio 343667
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Η Χρύσα είναι μια καλλίγραμμη ελληνίδα πουτάνα που δεν δουλεύει συχνά και που έχω παρατηρήσει από πολύ καιρό. Παρά το γεγονός πως μου άρεσε το κορμί και η αύρα της δεν είχα αποτολμήσει πήδημα μαζί της. Πρίν λίγες μέρες η ανάγκη μου να χύσω μέσα σε έναν γυναικείο κόλπο έφτασε στο αποκορύφωμα της και το ένστικτο της αναπαραγωγής του είδους μου με οδήγησε στο ΑΤΜ. Εκεί έκανα υπολογισμούς και διαπίστωσα ότι εάν νοίκιαζα CG τότε θα έπρεπε για τον υπόλοιπο Φεβρουάριο να τρώω μακαρόνια με σάλτσα και σαρδέλα κονσέρβα από το lidl. Το στούντιο λοιπόν ως υποκατάστατη λύση ήταν μονόδρομος. Στο Κ5 εργάζονταν τρεις πουτανίτσες, η Χρύσα, η Σοφία που είναι μούναρος ολικής και μια πολωνέζα. Ήταν και οι τις υπέροχες, τελικά επέλεξα την Χρύσα. Η Χρύσα έχει καλλίγραμμο γυμνασμένο κορμί, μικρά βυζάκια, σκουλαρίκι στον αφαλό και περιποιημένα άκρα. Έκανε λίγα προκαταρκτικά και κατόπιν ερωτήματος μου προς εκείνη μου επέτρεψε να της γλύψω την κωλοτρυπίδα. Πάντα τιμώ τις κωλοτρυπίδες των γυναικών που μου αρέσουν. Κάναμε σεξ σε στάση reverse cow girl και στα τέσσερα όπου και κατέθεσα το ζεστό φορτίο μου μέσα στο μουνί της. Στο social time που ακολούθησε διαπίστωσα ότι είναι έξυπνη, έχει γνώσεις, εμπειρίες και μας ενώνουν κοινά ενδιαφεροντα. Κάποια βιασύνη που είναι η αλήθεια πως υπήρχε έχει να κάνει με την σπιρτάδα της κι όχι με το ότι είχε σκοπό να με ξεπετάξει. Εις το επαναγαμείν Χρύσα!
Χαμηλή βαθμολογία στην σχέση απόδωσης τιμής βάζω διότι τα στούντιο δεν έχουν κάνει το 50αρικο 40ρικο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 03, 2019
Όνομα κοπέλας
Χρύσα
jim28
Ανώτερος
Εγγραφή:
7 Ιαν 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
26
Likes:
2.277
Πόντοι:
6.955
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ser2000, pilotgr, Γιώργος Ξύδης και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού