Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 6 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Συνάντηση με την εν λόγω κυρία μετά από περιπέτεια ...
Είδα στο site του γραφείου ότι ήρθε η κορινα , παίρνω τηλ κ λέω την νικολ να μ κλείσει ραντεβού .
Μου ότι δεν έχει έρθει ακόμα , τότε κλείσε για αύριο ( δηλ σήμερα) .
Παίρνω τηλ για επιβεβαίωση , κ μου λέει ο Άγγελος ότι της ήρθε περίοδος Κεφάλι σε τοίχο!, τότε λέω πάμε για το τούμπανο αλονα .
Φτάνω χοτελ μ δείχνει αριθμό δωματίου , πάω χτυπάω ξανά χτυπάω τίποτα , παίρνω τηλ λέω τι έγινε λάθος νούμερο μ έδωσες ;
Τελικά ήταν έναν όροφο πάνω , χτυπάω μ ανοίγει μέσα τα γέλια αγκαλιές , συστηθηκαμε , κ πιάσαμε κουβέντα , είναι αεράτη άνετη κ ευχάριστη .
Πάω για φρεσκάρισμα κ βουρ στο κρεβάτι , φίλα με γλώσσα ενώ χουφτωνα τις βυζαρες , την ξάπλωσα κ την εγλυψα πολύ ώρα μέχρι που έχυσε με φωνές . Πάντως το μουνακι της στενό μόνο δυο δάχτυλα μπήκαν ...
Ξεκίνησε πίπα καλή με χέρι στην αρχή αλλά μετά της το πήρα κ έγλυψε μπάλλες , πέρασε προφυλακτικό με στόμα κ με καβάλησε , είχε τόση ένταση που νόμιζα ότι θα σπάσει το εργαλείο μ ... το δε κρεββάτι είχε μετακινηθεί κ έφτασε στο κομοδίνο ...
Σταματήσαμε να φτιάξουμε το κρεββάτι κ συνεχίσαμε με ιεραποστολικό όπου μετά από έντονο σφυροκόπημα ήρθε το τέλος στην κοιλιά της κ στον λαιμό της .
Ντουζακι κ λόγο σοσιαλ , μ είπε ότι Σάββατο φεύγει για πουκετ κ θα ξαναέρθει Απρίλιο ...
Συνοψίζοντας ήταν μια πολύ καλή συνέδρια με την αλονα η οποία είναι πολύ δυνατή στον αγώνα ...
Αυτά από μένα κ γαματε γιατί χανόμαστε όπως έλεγε κ ο πανουσης ...
Κουμπαρουλα ετοίμασε την γουρουνόπουλα Ματάκι

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 07, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
2 Απρ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
720
Πόντοι:
991
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, kwstasxat, alladalla και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Φεβρουαρίου, 2019
Υπάρχει λόγος που αποφεύγεις να περιγράψεις την εμφάνιση της κοπέλας; Είναι δεύτερη φορά που το κάνεις. Φοβάσαι μη σε κάνει ντα το γραφείο αν γράψεις κάτι αρνητικό για κάποια κοπέλα; Τί ρόλο βαράνε αυτές οι κριτικές εδω μέσα και γιατί επιτρέπονται να ανέβαίνουν; Οι υπόλοιποι μάλλον μαλάκες είμαστε...
08 Φεβρουαρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δεν έχω να γράψω κάτι για την περιγραφή της κοπέλας διότι τα έχουν γράψει οι προηγούμενοι συναγωνιστές .
Κ πίστεψε με αν έχω κάτι αρνητικό θα το γράψω δεν χαμπαριάζω από τέτοια εγώ !!
08 Φεβρουαρίου, 2019
Ίσως η έκπτωση των 30 ευρώ να έπαιξε κάποιο ρόλο.
10 Φεβρουαρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αν εννοείς ότι το γραφείο κάνει εκπτώσεις σε 2-3 άτομα εδω μέσα για να γράφουν κριτικές χωρίς αρνητικά σχόλια θα πέσω από τα σύννεφα!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4