Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 188 10
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Η αλήθεια είναι ότι ερωτεύομαι εύκολα. Γιατί όχι; Η ζωή είναι όμορφη και αξίζει να τη ζεις με όλες σου τις αισθήσεις στο φουλ. Αξίζει να είσαι αισιόδοξος και με θετική ενέργεια. Τα κορίτσια σε αυτή τη δουλειά έχουν ένα τρόπο να αντιδρούν σε ό,τι κουβαλάς μαζί σου στο δωμάτιο την ώρα της συνάντησης. Γι' αυτό κι εγώ κάθε φορά τους φέρομαι σαν να είναι η κοπέλα μου κι εκείνες με κάνουν να ζω το παραμύθι. Με κάνουν να δραπετεύω από την καθημερινότητα και για μία ώρα να είμαι κάποιος άλλος, να είμαι ο εραστής, ο γαμιάς, ο γόης, ο ωραίος, όλα μαζί και τίποτα ταυτόχρονα.
Το ραντεβού έγινε πριν λίγες μέρες σε γνωστό ξενοδοχείο του κέντρου. Όπως κάνω πάντα πήγα λίγο νωρίτερα, ήθελα να νιώσω όχι σαν ξένος, σαν περαστικός που πετάχτηκε για μια αρπαχτή δόση σεξ, ήθελα να νιώσω το δωμάτιο δικό μου χώρο, να υποκριθώ μέσα στο μυαλό μου ότι είναι κάτι περισσότερο από ένα απλό ραντεβού. Έκανα μπανάκι και ξάπλωσα περιμένοντας τη Μαρία. Σε λίγο άκουσα το χτύπημα στην πόρτα και είδα μια πολύ όμορφη κοπέλα με ένα υπέροχο χαμόγελο. Δεν θα πω ψέματα, το βλέμμα μου έτρεξε με ταχύτητα σε όλο της το κορμί από πάνω μέχρι κάτω, σταμάτησε στις ρώγες που τρυπούσαν το φόρεμά της, αγκάλιασε όλες τις καμπύλες του σώματός της και ξαναγύρισε στο χαμόγελο που με έκανε να λιώσω. Μπήκε για μπάνιο, σκέφτηκα να μπω μαζί της αλλά προτίμησα να την περιμένω να βγει και να μου αποκαλυφθεί.
Όταν βγήκε χωρίς το φόρεμα και με ζαρτιέρες που της είχα ζητήσει να βάλει ήδη από το τηλέφωνο ένιωσα να με τραβάει προς το μέρος της σαν μαγνήτης. Τι κορμί, τι στήθος, τι πόδια, τι κώλος, τι μωρό απίστευτο ήταν αυτό μπροστά μου. Ο ρομαντικός νεαρός και το άγριο αρσενικό που έκρυβα μέσα μου πάλευαν μεταξύ τους, την ήθελαν και οι δύο με το ίδιο πάθος. Φιληθήκαμε και χάιδεψα το κορμί της νιώθοντας για πρώτη φορά κάτι που θα μπορούσα να το περιγράψω σαν μεθύσι της αφής. Τι επιδερμίδα ήταν αυτή, πρώτη φορά ήμουν με γυναίκα κι αντί να θέλω να με χαϊδεύει ήθελα να τη χαϊδεύω εγώ. Απίστευτη αίσθηση, δεν χόρταινα να την αγγίζω, περιττό να πω ότι όλη την ώρα του ραντεβού τα χέρια μου δεν έκαναν άλλη δουλειά.
Τα χείλη της σύντομα ήταν στην επικίνδυνη ζώνη, φοβήθηκα πως θα τελειώσω τη στιγμή ακριβώς που θα τον άγγιζε η γλώσσα της αλλά ευτυχώς κρατήθηκα, όχι για πολύ όμως. Τι απίστευτο τσιμπούκι. Φωτιά και υγρασία μαζί, χείλη, γλώσσα, αναπνοή, καύλα όλα μαζί έγιναν ένα και με παρέσυραν σε ένα στρόβιλο ηδονής με τον πούτσο μου κυριολεκτικά να εκρήγνυται μέσα στο στόμα της σαν ηφαίστειο. Μου τον στράγγιξε και πήγε ναζιάρικα στο μπάνιο, δεύτερη φορά σκέφτηκα να την ακολουθήσω και δεύτερη φορά δεν το έκανα. Την άλλη φορά θα το κάνω οπωσδήποτε, θέλω τόσο να δω το νερό να πέφτει καυτό επάνω σε αυτό το κορμί και να στάζει από τις βυζάρες της.
Μιλήσαμε για λίγο ξαπλωμένοι ο ένας δίπλα στον άλλο μέχρι που τα χέρια μας άρχισαν πάλι να εξερευνούν νέα μονοπάτια ηδονής. Πέρασμα προφυλακτικού και είσοδος στο τριανταφυλλένιο της μουνάκι. Η καύλα είχε αρχίσει πάλι να με τρελαίνει. Ξεκίνησα σιγά σιγά αλλά λεπτό το λεπτό ανέβασα ρυθμούς, η ανάσα μου έγινε γρήγορη, η καρδιά μου χτυπούσε πιο δυνατά, ένιωσα ζωντανός, ένιωσα να μη μπορώ να σταματήσω, την ήθελα τόσο πολύ, το τέλος ερχόταν αλλά δεν ήθελα να τελειώσω γαμώτο, όχι ακόμη. Κατάφερα να κόψω τον ρυθμό μου με μεγάλη δυσκολία είναι η αλήθεια και να παρατείνω το τελείωμα. Είχα λοιπόν άλλη μία ευκαιρία.
Της ζήτησα να σηκωθεί και την έστησα μπροστά στον καθρέπτη.Τι θέαμα. Χάιδεψα τα κωλομέρια της και μπήκα στο μουνάκι της από πίσω,εκείνη πήρε θέση για να με διευκολύνει και κρατήθηκα από τα βυζιά της που δεν σταματούσα στιγμή να πασπατεύω όχι βίαια αλλά τρυφερά. Άρχισα να μπαινοβγαίνω μέσα στο υγρό μουνάκι της και να κοιτάζω το είδωλό μας στον καθρέπτη. Εκείνη με παρότρυνε να συνεχίσω και να της τα δώσω για δεύτερη φορά στο στόμα. Της είπα ότι δεν υπάρχει περίπτωση να προλάβω να βγάλω το προφυλακτικό και να βρω το στόμα της και θα τα κάνω όλα χάλια. Γελάσαμε. Την κράτησα στην αγκαλιά μου και συνέχισα να σπρώχνω μέχρι που ένιωσα την καυτή μου καύλα να ξεχύνεται μέσα στο προφυλακτικό.
Να είσαι καλά κορίτσι μου, θα τα ξαναπούμε.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Μέλος
Εγγραφή:
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
133
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, GALLAS, Trapshooter και 24 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού