Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 75 10
Μασατζίδικα 252163
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Το καθιερωμένο δεκαπενθήμερο με μοναδική σεξουαλική παρέα από γκόμενες όδευε προς τη λήξη του και η ανάγκη για σεξουαλική ανανέωση άρχισε και πάλι να προβάλει μέσα στο κεφάλι μου πυροδοτούμενη από το ένστικτο πολυγαμικότητας όλων των ανώτερων θηλαστικών.

Επιπλέον το τέλος της μέρας με βρήκε αρκετά κουρασμένο κάπου στην Λεωφόρο Αθηνών με ανάγκη για χαλάρωση. Και που μπορεί να βρεί κανείς καλύτερη χαλάρωση από ότι σε ένα μασατζίδικο. Στην περιοχή που βρέθηκα η καλύτερη πιστεύω επιλογή είναι το sweet escape.

Πήγα να βρώ το στανταράκι μου τη Βανέσα, αλλά δυστυχώς ήταν απασχολημένη και μου άνοιξε η Ελενα.

Η Ελενα είναι ακριβώς όπως φαίνεται στις φωτογραφίες. Ξανθή, γύρω στο 1,65, με έντονες καμπύλες, τόσο βυζιά όσο και κώλο με λίγη έμφαση στο κώλο. Επίσης όμορφα χείλη, και παιχνιδιάρικο χαμογελαστό βλέμμα.

Συνήθως οι επαγγελματίες του χώρου μαθαίνουν εμπειρικά να παίζουν ένα ρόλο PSE η GFE στη συνεύρεσή τους με τους πελάτες τους επαναλαμβάνοντας λίγο πολύ μηχανιστικά ένα μοτίβο εν είδη χορογραφίας που έχουν στο κεφάλι τους. Αυτό όμως κάτι βαρεμένους σαν την αφεντιά μου που τους αρέσουν τα Μind Games προσωπικά δεν με ικανοποιεί.

Οι πραγματικές ( και όχι εικονικές ) αντιδράσεις μιας γυναίκας που πραγματικά διεγείρεται σεξουαλικά προσωπικά με φτιάχνουν ιδιαίτερα και λειτουργούν σε αυτό που λέγεται σεξουαλική απόλαυση πολλαπλασιαστικά και όχι προσθετικά.

Στο παραπάνω πλαίσιο την σταμάτησα στην αρχή από το γδύσιμο και άρχισα εγώ ένα συνδυασμό αργού γδυσίματος και μπαλαμουτιάσματος με ταυτόχρονη εξερεύνηση του όμορφου καμπυλάτου σώματός της. Το κρυφό όταν γίνεται σταδιακά φανερό γίνεται πιο διεγερτικό από το σκέτο γυμνό. Επιπλέον κολακεύει και φτιάχνει ιδιαίτερα τις γυναίκες, που και πιο δύσκολα διεγείρονται ( ιδίως οι επαγγελματίες ), αλλά και αρέσκονται σε τέτοιου είδους παιχνίδια !!

Η κατάληξη αυτής της διαδικασίας ήταν μια πολύ καλή πίπα από μεριάς της που με έφτασε κοντά στα όριά μου.

Το γύρισα σε ένα αργό ιεραποστολικό Η αίσθηση του κόλπου της είναι ωραία. Σχετικά στενή και ελαστική. Επίσης το γεγονός ότι στο ιεραποστολικό προσάρμοζε τις γωνίες της λεκάνης της και τα πόδια της γύρω από τη μέση μου ώστε να οδηγεί το ‘’εργαλείο’’ μου εκεί που της άρεσε έδειχνε ότι την διαδικασία πράγματι την απολάμβανε !!

Γυρίσαμε τελικά σε cow girl όπου εκείνη έδινε το ρυθμό που ήθελε, παίζοντας ταυτόχρονα και με την κλειτορίδα της, και κάνοντας υπέροχους μορφασμούς με το πρόσωπό της, οπότε και γρήγορα παρέδωσα.

Το μασάζ που ακολούθησε ήταν με την κατάλληλη ένταση και σε όλο το σώμα. Γενικά το έχει με το μασάζ και ξέρει να σε χαλαρώνει.

Ο δεύτερος γύρος ήταν περίπου μια από τα ίδια, απλά με περισσότερες πρωτοβουλίες από μεριάς της. Και βέβαια δεν έχει νόημα να επαναλαμβάνομαι..

Καταλήγοντας. Η Ελενα είναι άξια εκπρόσωπος της ρουμανικής σχολής όπου η γυναίκα όταν την εμπνέεις ανταποδίδει στο σέξ με αγαπησιάρικη συμπεριφορά δίνοντας στη συνάντηση ένταση και ιδιαιτερότητα. Επιπλέον το μασάζ της προσαρμόζεται σε αυτό που ζητάς και είναι ιδιαίτερα χαλαρωτικό. Συνολικά μια πολύ καλή επιλογή.
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Ελένη
Mindreader
Τιμημένος
Εγγραφή:
24 Φεβ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
110
Likes:
20.312
Πόντοι:
28.786
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 HEY_YOU!, gagas, slaviani και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού