Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 75 10
Μασατζίδικα 251570
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μαθαίνοντας για το ΙΟ259, είδα ότι υπάρχει καλή ευκαιρία για μασαζοθεραπεία. Είπα λοιπόν να επισκεφτώ τη Βανέσσα, την εξωτική λεπτή μελαχρινή Ρωσίδα. Γνωστή στο χώρο, έχουν γραφτεί καλά λόγια, και μάλιστα πολλές φορές. Προσδοκούσα και είχα ανάγκη για επιτυχημένη συνεδρία, οπότε δεν θα ρίσκαρα με άλλες περιπτώσεις. Την είχα πρωτοσυναντήσει πριν μερικά χρόνια, και είχα πάει κάπου 3-4 φορές συνολικά. Παρατήρησα ότι έχει κοντύνει τα μαλλιά της, και της πάνε περισσότερο από τα μακριά που τα είχε πριν.

Είσοδος στο ζεστό δωμάτιο με το εντυπωσιακό ηλεκτρικό κρεβάτι μασάζ το οποίο αξιοποιήσαμε κατάλληλα αργότερα κατά τη διάρκεια της εμπειρίας. Αποχώρησε. Εξονυχιστικό πλύσιμο για να νιώθω άνετα και εγώ αλλά και εκείνη. Και αναμονή της Βανέσσας, που δεν άργησε να έλθει με την ρόμπα της -θάλεγα σαν κιμονό(?)

Η Βανέσσα μού έκανε πάρα πολύ καλό μασάζ, επιμελημένο, σε πόδια, πατούσες (της το ζήτησα), στην πλάτη, στον αυχένα, κτλ. Διέγνωσε εύκολα τις προβληματικές περιοχές, και επέμεινε ιδιαίτερα σε αυτές, βάζοντας σωστή δύναμη. Έβαζε σωστή ποσότητα λαδιού, την ίδρωνε τη φανέλα ακούραστα. Ένιωσα πολύ καλά από το μασάζ, αν και χρειάζομαι και άλλες συνεδρίες. Τι να προλάβει να κάνει με τη μία η κοπέλα σε τόσα πολλά προβληματικά μου σημεία και σε αυτό το βαθμό!

Η θεραπεία συνεχίστηκε με δεύτερο μέρος, καθώς το μασάζ έγινε ηπιότερο, χαλαρωτικό, και αισθησιακό. Εκεί της πρότεινα να της κάνω εγώ για λίγο, αλλά επειδή δεν ξέρω, βασικά κουνούσα τα χέρια μου. Επομένως, σύντομα εγκατέλειψα την προσπάθεια και να περάσαμε σε περιπτύξεις, σε διάφορα σημεία του δωματίου όπου και όπως μας βόλευε. Για να μιλήσω τη γλώσσα των μασαζόφιλων, μπριζόλα, καλαμάκι με σκουφάκι, φραπεδάκι, κτλ όλα υπέρθερμα, με καλές τεχνικές και πλουσιοπάροχα σε διάρκεια. Ανταπέδωσα την περιποίηση, αυτά τα πράγματα είναι αμοιβαία! Σωστή συμπεριφορά προς εμένα, με συμμετοχή, εξωτική, θερμή, χωρίς ψεύτικες υπερβολές, χωρίς βιασύνες. Νομίζω ότι ήταν από τις πολύ καλές μου εμπειρίες. Μάλιστα μετά το μασάζ μού καθάρισε την πλάτη και τα πόδια από τα λάδια. Άψογη επαγγελματίας!

Ο χώρος πολύ καθαρός. ορθότατα εξοπλισμένος με όλα τα κομφόρ χωρίς εξαίρεση. Αναμενόμενο, καθώς μιλώντας μαζί τους καταλαβαίνεις ότι οι δύο εργαζόμενες ξέρουν τις απαιτήσεις της δουλειάς και προσέχουν τις λεπτομέρειες. Να αναφέρω: ντουσιέρα, νεροχύτης, κλιματιστικό καινούργιο, ζεστό/κρύο νερό, σαπούνια, απολυμαντικά, οινόπνευμα, μπατονέτες, χαρτιά, υγρομάντηλα, σφραγισμένες μεγάλες πετσέτες όπως και παντόφλες, καναπέ που τιμήθηκε όπως έπρεπε. Εντυπωσιακό ηλεκτρικό μασαζοκρέβατο που με οδήγησε σε άλλη διάσταση!

Προσφέρθηκε να με κεράσει από την αρχή ποτό και την παρακάλεσα να μού φέρει αναψυκτικό που το προτίμησα για δυναμωτικό.

Η εμπειρία μου ήταν απολύτως θετική και έφυγα πλήρως ικανοποιημένος. ‘Άλλη μια επιβεβαίωση των σωστών καλών υπηρεσιών της Βανέσσας όπως έχουν γραφτεί μέχρι τώρα από πολλούς.
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
Όνομα κοπέλας
Βανέσσα
ICCAROS
Σπουδαίος
Εγγραφή:
20 Δεκ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
200
Likes:
1.164
Πόντοι:
2.310
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 artem82, Beirut, kafearkoudas και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού