Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 14 10
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Μεσημέρι ήταν και πως μου ρθε να κάνω τηλεφωνάκι στο γραφειο για ραντεβού. Θυμήθηκα οτι είχε επιστρέψει η Φραντζέσκα και είπα να βγάλω μια ακομα του γραφειο απτην "wishlist" μου ετσι λοιπον έκλεισα το ραντεβου.
Η Φρατζεσκα ήρθε στην ώρα της και μεσα στο χαμογελο, εκατσε τα παμε λιγο να γνωριστουμε να σπασει ο παγος και γδύθηκε στο χαλαρο να παει για μπανάκι. Πραγματικα σωμα και επιδερμιδα απο τις καλυτερες κοπέλες. Μετάξι το δέρμα της μικρης.
Με τα πολλα έπεσε ενα γλωσσοφιλο που ηταν το μοναδικο της βραδιας και μετα ρουφηξα τα βυζακια της. Ξεκινησε να καβλωνει και καπακι την πεταω ξαπλα και αρχιζω να την γλυφω. Απιθανη γευση το μουνακι της και έδειχνε να γουσταρει. Ερχεται η σειρα της για μπούκωμα και πραγματικα τρωω το ξενέρωμα. Πιπα που δεν μου κανανε τα κοριτσακια οταν ήμουν 15.Λεω μεγαλε πας για κουβα. Παιρνω πρωτοβουλια να συνεχισω το μπαλαμουτι και πραγματικα δεν ειπε οχι πουθενα, οποτε φερνει το λαστιχο η μικρη μου το φοραει και με καβαλαει, τελεια εικονα στον καθρεφτη και με αρκετα κωλοσκαμπιλα την γυρναω στα 4 την παιζω ενα δυνατο μπαραζ καρφωμάτων οπου και έχυσα.
Παιζει μπανιο και ερχομαστε στο κρεβατι οπου αρχισαμε να μιλαμε. Πάλι με δικη μου πρωτοβουλια μπαινουμε στο 2ρο σταδιο της βραδιας με ρουφηγμα ξανα των ζουμιων της. Καβλωνει ακομα περισσότερο αλλα η πιπα της νομιζω την δευτερη φορα ισως να ηταν χειροτερη απτην πρωτη. Καβαλα ξανα, 4 , γυρισμα το πλαι και ιεραποστολικο οπου ακουγονταν οι κραυγες της. Επιτηδευμενες αρκετα μερικες φορες.

Το συμπερασμα για μενα ηταν οτι οκ, εφαγα αλλη μια απτο γραφειο, ίσως να ξαναδοκίμαζα μηπως ηταν πιο οικεια τα πραγματα την 2ρη φορα.Απλα δεν μου άφησε αυτη την αισθηση οτι παιχτηκε καλο κρεβατι. Βαζω πανω απτην βαση επειδη το σωζει η εικόνα της. Ισως να μην υπηρξε καλη χημεια τι να πω. Θα την ξαναεπαιρνα μονο αν δεν εβρισκα αλλη κοπελα, θέλοντα οπωσδηποτε να παιξω μπαλιτσα και είχα πλεονασμα για να ξοδεψω. Γιατι το να πας καπου που δε ξερεις και να μην σου βγει ειναι λογικο αλλα το να πας καπου που εχεις αμφιβολιες και να μην σου βγει τελικα,αυτο ειναι χαζο.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 04, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
FIDEL Sk
Ανώτατος
Εγγραφή:
9 Νοε 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
51
Likes:
7.042
Πόντοι:
11.836
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, james034, Bartender 74 και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού