Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 33 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Αρχικα να πω οτι δεν θυμαμαι την ακριβη ημερομηνια αλλα καποια στιγμη μεσα στον ιανουαριο εγινε το ραντεβου. Κατ αρχας να πω οτι το γραφειο ειναι παρα πολυ βοηθιτικο και ενω ειχα κανει μια προσπαθια να την κλεισω την προιγουμενη μερα και την ακυρωσαν λογο του οτι το κοριτσι δεν εστανοταν καλα ηταν παρα πολυ φιλικη η γυναικα στην γραμμη. σιγουρα θα ξανακλεισω κοριτσι απο το γραφειο στο μελλον. Λοιπον λεω ωρα και χοτελ και παω. Εκει χρειαστικε να περιμενω λιγακι γιατι εφτιαχναν και καθαριζαν δωματιο. Ανεβηκα εκανα ντουζ και περιμενα.
Να πω εδω οτι ζητησα απο το γραφειο να ερθει το κοριτσι με σεξι εσωρουχα και ψιλες καλτσες/ζαρτιερες το οποιο δεν εκανε. Κεφάλι σε τοίχο! Μικρο το κακο.
Ερχεται το κοριτσι χτυπα η πορτα. Ανοιγω και την βλεπω. Καυλιαρα γκομενα απο αυτες που βλεπεις και θες να της κανεις αγρια γαμησια. Με χαιρετα και μπαινει για μπανιο. Βγαινει μετα απο λιγη ωρα και βλεπω το κορμι...Προσκύνημα
Καυλα απλα. Χορευτρια τι να περιμενεις...
Τωρα στα του αγωνα...
Απο πιπα εχω να πω οτι ηταν το κατι αλλο. Δεν εχω λογια και μονο το πουλι μου να ειχε μια ωρα στο στομα της και να το δουλευε παλι χαρουμενος θα ημουν.
Στο σεξ καλη συμμετοχη. Εκανε τα δικα της αλλα γενικα ηταν πολυ καλη φαση. Μου εβγαλε κατι και απο pse και gfe. Λιγοτερο βεβαια το δευτερο.
Παιχτηκαν δυο γυροι. Παιδια η γκομενα ειναι καυλα... Κατσικογάμης
Κωλο δεν πηρα. Δεν ηθελα.
Ειναι αυτο που βλεπεις στις φωτο. Πιστευω ολοι που θα πανε μαζι της θα περασουν καλα και θα ξαναπανε.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 15, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Deadpoolrulez
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
26 Σεπ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
300
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 morpheus1000, ταχυδρομος, THV και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Φεβρουαρίου, 2019
γιατι δινει κωλο φιλε μου;
08 Φεβρουαρίου, 2019
Οντως έτσι είναι και να σημειωθει οτι είναι θηλυκοτατη και ευαίσθητη κοπελα. Εγώ της φερθηκα τέλεια και με αποζημιωσε. Επίσης είναι γλυκητατη και ψαρεύει κομπλιμέντα οποτε πείτε της κανένα καλο λογο Ματάκι
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2