Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 8 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Παρά τις μέτριες κριτικές λόγο κωλαρας είπα να το κάνω.... τηλέφωνο στο γραφείο (πάντα άψογο και άμεσο) πήγα σε πορνοχοτελ και πήρα πορνοδωματιο... μετά από λίγο η κοπέλα τσουπ ήρθε... ντύσιμο όχι κατάλληλο για ραντεβού αλλά οκ... φιλάκι πεταχτο και πάει για μπάνιο... βγήκε φοροντας πετσέτα που μόλις αφαίρεσα και έπεσα με τα μούτρα στο χουφτομα και στην σπάτουλα καβλωσα.... ξαπλώνω και ξεκινάει η μικρή κάτι ψευτοφιλακια και μια πίπα που......δεν.... καπέλο μπαίνω ένας γύρος και στο καλό.... εμένα παιδιά δεν....και εντός και εκτός σεξ το μόνο που μου έδωσε να καταλάβω είναι ότι την ενδιαφέρει το κομποδεμα της....λόγο του ότι το δικό μου κομποδεμα θέλω να το κάνω φιτίλια θέλω και να το ευχαριστιεμε....για εμένα δεν.... πάμε για άλλα.... περάστε καλά και γαματε πολύ γιατί χανόμαστε....αυτά!!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
nikos708
Ανώτατος
Εγγραφή:
13 Φεβ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
128
Likes:
6.535
Πόντοι:
17.336
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 wired77, THV, old boy και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Φεβρουαρίου, 2019
Πωωωωω πίκρα φίλε 140€ πεταμένα πολύ κρίμα φίλε απορώ αφού υπάρχουν κριτικές πως ρισκάρεις τόσα φράγκα ενώ έχεις επιλογές είχα σκεφτεί και γω σοβαρά να δοκιμάσω την κοπέλα καθώς στις φωτογραφίες δείχνει ελκυστική και μάλλον είναι Ελληνακι αλλά μετά τις κριτικές κατάλαβα ότι πρόκειται για ακατάλληλη κοπέλα οπότε εγώ δεν θα ενισχύσω το κομποδεμα της και καλό θα ήταν να μην υπάρξουν άλλα κορόιδα που θα την πατήσουν είναι πολλά τα φράγκα
05 Φεβρουαρίου, 2019
Θα πρέπει όλα αυτά τα κοριτσάκια να καταλάβουν ότι το πουτανιλικι δεν είναι εύκολο και ότι αν θέλουν να βγάζουν σε μια ώρα όσα ένας μέσος εργαζόμενος σε τρία οκταωρα+ θα πρέπει τουλάχιστον να τα δουλεύουνε...
05 Φεβρουαρίου, 2019
Το γραφείο έχει 3-4 πολύ καλές περιπτώσεις αλλά και πολλές φόλες. Το ξέρω ότι είναι δύσκολο να κανονιστεί, αλλά κατά τη γνώμη μου σε περιπτώσεις σαν της Θάλειας, που μάλιστα δέχεται στις υπηρεσίες της και Δύο άντρες και παρτούζες, θα άξιζε να κανονίσουν 2 ή περισσότερα μέλη του φόρουμ που έχουν την οικονομική δυνατότητα, να κλείσουν 2/3 ώρες και να την σκίσουν αλύπητα.
P
Perverted44
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3