Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 75 10
Μασατζίδικα 251584
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Η επίσκεψη έγινε ένα ζεστό μεσημεράκι τού Φεβρουαρίου αφού είχε προηγηθεί τηλεφώνημα διότι ο χώρος έχει σοβαρευτεί και δουλεύει μόνον με ραντεβού. Εκεί βρίσκονται δύο κοπέλες η Βανέσσα και η Ελένη για τίς οποίες θα μιλήσω αναλυτικά κατωτέρω.
Φτάνω, όπως προανέφερα, ένα μεσημεράκι και ενώ στην αρχή μ’ έλουσε κρύος ιδρώτας για το πού θα παρκάρω (μιάς και το μαγαζί βρίσκεται επί τής Ιεράς Οδού) αλλά με μια μικρή περιπλάνηση στα γύρω στενά βρήκα εύκολα και άφησα το αυτοκίνητο. Για όσους συναγωνιστές θέλουν να χρησιμοποιήσουν τά ΜΜΜ η στάση τού μετρό είναι περίπου στα τριακόσια μέτρα από το μαγαζί. Το οποίο δεν μπορεί να μην το δείς μιάς και είναι βαμμένο κόκκινο απ’ έξω.
Κουδούνι, άνοιγμα πόρτας και ανεβαίνω τά σκαλοπάτια προς την απόδραση. Ο χώρος είναι αρκετά μεγάλος και προφανώς κάποτε χρησίμευε για οικογενειακή κατοικία. Μπαίνοντας στον χώρο υποδοχής διαπιστώνω ότι υπάρχει πολύ καλή μόνωση μιάς και δεν ακούγεται καθόλου ο θόρυβος τής Ιεράς Οδού. Είναι βαμμένος με όμορφα απαλά χρώματα, κάδρα στους τοίχους και απαλή μουσική πού γεμίζει ευχάριστα την ατμόσφαιρα. Ο πεντακάθαρος χώρος διαθέτει όλα τά κομφόρ (κλιματισμό, ντουζιέρες, σφραγισμένες πετσέτες και παντόφλες κ.λπ.) πού θα ικανοποιήσουν και τον πλέον απαιτητικό. Εδώ θα πρέπει να δώσουμε και μια πίστωση χρόνου στα κορίτσια μιας και ανέλαβαν το μαγαζί τούς τελευταίους δύο περίπου μήνες και είμαι σίγουρος ότι μελλοντικά θα ξεπεράσουν κατά πολύ άλλα τέτοιου είδους μαγαζιά.
Με υποδέχεται η παλιά γνώριμη Βανέσσα η οποία δεν χρειάζεται καθόλου παινέματα. Την περιγραφή της την έχει κάνει ο ΖΤ και το μόνο πού θα προσθέσω είναι ότι σέ κάνει να αισθάνεσαι όμορφα «με το καλημέρα». Με περνάει στο δωμάτιο, μού δίνει παντόφλες και πετσέτα και μπαίνω για ντουζάκι. Μετά από αυτό εμφανίζεται η Βανέσσα με μια μπλέ σκούρα μασασίδικη ποδιά και πρίν προλάβω να ρωτήσω για την Ελένη (είχα κλείσει για διπλό) έχει πέσει επάνω μου, μού λύνει την πετσέτα και όπως καταλαβαίνετε μού έγινε πύραυλος. Πετάει την ποδιά και μένει με το καλτσόν και ένα φοβερό κορμάκι πού με καύλωσε ακόμα περισσότερο. Ένα από τά δυνατά της σημεία είναι το τσιμπούκι και (μιάς και γνωριζόμαστε από παλιά) δεν χρειάστηκε να τής το ζητήσω. Εκεί πού έχω …αποδράσει, ακούω χτύπημα στην πόρτα. Πρίν προλάβω να συνέλθω από την έκπληξη ανοίγει και μπαίνει η Ελένη με ψηλοτάκουνο και άσπρη ποδιά. «Τί κάνετε εδώ;», ρωτάει. «Λύνουμε εξισώσεις» τής απαντάω.
Την Ελένη δεν την ήξερα, αλλά μόλις μπήκε στο δωμάτιο και έσκασε χαμόγελο αισθάνθηκα σάν να την γνωρίζω χρόνια. Μόλις, δε, πέταξε και την ρόμπα και είδα το θεϊκό (για τά γούστα μου) κορμί της, με το στητό στήθος και τά ατελείωτα πόδια κόντεψα να χύσω. Αρπάζει την Βανέσσα και αρχίζουν ένα λεσβιακό με γλωσσόφιλα και γλυφομούνια άνευ προηγουμένου. «Κορίτσια» ψέλλισα, «είμαι και εγώ εδώ». Αλλά πλέον δεν σκεπτόμουν με το πάνω κεφάλι αλλά με το κάτω και μπήκα στον …χορό. Αφού έπαιξαν μεταξύ τους (έχουν μια φοβερή χημεία) γύρισαν να ασχοληθούν και μ’ εμένα πιο επισταμένως. Εναλλάσσονταν στον πούτσο μου (χοροπηδώντας πάνω του) και στο στόμα μου για αρκετή ώρα, πήδαγα και έγλειφα πότε την μία και πότε την άλλη με αποτέλεσμα να μην μάς φτάσουν τά δύο προφυλακτικά πού αρχικώς έφεραν. Μετά από λίγο η Βανέσσα παρέδωσε (στο στόμα μου) αλλά δεν παραδόθηκε. Συνεχίσαμε τά παιχνίδια μέχρι που παρέδωσε με τον ίδιο τρόπο και η Ελένη. Οπότε ήλθε και η σειρά μου. Όποια περιγραφή και να κάνω εδώ δεν μπορεί να αποδώσει το τί πραγματικά έγινε. Ένα θα πώ μόνο: η Ελένη είχε πέσει με ένα ουρανομήκες τσιμπούκι πάνω στον πούτσο μου ο οποίος δεν άντεξε, ο καημένος, και τελείωσε στο στόμα της με το ζεστό μου χύσι να το γεμίζει. Η Βανέσσα, στο μεταξύ, ασχολείτο πότε με τά βυζιά μου και πότε με τ’ αρχίδια μου ενώ εγώ είχα χάσει τά δάχτυλά μου στις τρύπες των κοριτσιών. Αυτό βέβαια δεν ήταν και το τέλος. Μετά από τά σχετικά μπανάκια και την γενικότερη καθαριότητα ένθεν κακείθεν, τά κορίτσια συνέχιζαν να παίζουν μαζί μου και να περνάμε ευχάριστα, μέχρι πού (δυστυχώς) έπρεπε να αποχωρήσω τού αγωνιστικού χώρου. Αποχώρηση η οποία συνοδεύτηκε με σκέψεις για το πότε θα το ξαναζήσω όλο αυτό, πότε θα ξαναζήσω μια «Γλυκιά Απόδραση».
Όποιος συναγωνιστής δεν έχει την εμπειρία τού διπλού συνιστάται να αρχίσει με τά δύο κορίτσια: μετά δεν θα θέλει τίποτα άλλο. Όποιος πάλι έχει την εμπειρία ας τις δοκιμάσει και ομοίως μετά δεν θα θέλει τίποτα άλλο.
Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 01, 2019
Κόστος συνάντησης
150
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Βανέσσα
Όνομα 2ης κοπέλας σε περίπτωση DUO
Ελένη
Μέλος
Εγγραφή:
3 Οκτ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
21
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 taraxias, kafearkoudas, baroc και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού