Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 153 10
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ημερομηνια ενδεικτικη.
Επισκεφτηκα τον οικο και βαρδια ειχε η μπαρμπορα,γι αυτην πηγαινα αλλωστε.Ειναι η δευτερη φορα μαζι της.Για εμφανιση εχουν γραφτει απο πολλους,για τα γουστα μου ειναι μια χαρα,οχι μοντελο αλλα σιγουρα πανω απο τον μεσο ορο.
Ερχεται στο δωματιο φορωντας μονο το στρινγκ,κουβεντουλα και πριν το καταλαβεις την εχει παρει στο στομα ακαποτα χωρις να ρωτησει.Η πιπα καλη αν και ρηχη,εγλυψε τις μπαλες,σε καποια φαση εβαλε και τις 2 στο στομα,εκανε και κατι νιαουρισματα στο ενδιαμεσο.Ισως ακουστει ηλιθιο αλλα ηταν μια αρκετα καλη-παιχνιδιαρικη πιπα που θυμιζε φαση με γκομενα και αυτο με ειχε καυλωσει ακομη περισσοτερο.Στο sex ξεκινησαμε με εκεινη απο επανω και με καλη συμμετοχη μαλιστα ωσπου τελειωσα με εκεινη στα τεσσερα εχοντας στηθει πολυ καλα χωρις να κλεβει.
Οταν ηταν σε σταση cowgirl εδωσε καποια πεταχτα φιλακια στο στομα εγω ομως προσπαθω να τα αποφευγω αυτα,οπως επισης και για την ακαποτη πιπα χωρις να ρωτησει,ειναι θεμα υγιεινης αφου φανταζομαι οτι το ιδιο θα κανει σε ολους ή σχεδον σε ολους.Διαβαζω για καποιους που κανουν γλυφομουνια -γλωσσοφιλα και πραγματικα εκπλησομαι με το θαρρος...δεν θελω να το κρινω αν αρεσει παω πασο.
Δεν ειμαι εμπειρος μπουρδελιαρης και ισως η γνωμη μου να μην ειναι τοσο βαρυνουσα συγκριτικα με καποιους αλλους απο εδω,το δεχομαι... εχω να πω ομως,ανεξαρτητα απο το τι γουσταρει ο καθενας βυζια-κωλο κτλ,οτι η μπαρμπορα δεν σε ξεπεταει,θελει να σε ικανοποιησει και γενικα ειναι απο τα καλυτερα vfm.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 30, 2019
Όνομα κοπέλας
Μπάρμπορα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
14 Νοε 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
179
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 iron45, n.smirni76, elton tony και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού