Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 107 10
Γενική βαθμολογία
 
3.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
3.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Καλησπερα συντροφια, βρεθηκα στην περιοχη και λεω δεν φιτιλιαζω ενα το πολυ δυο δεκαρικα. Ξεκιναω τσαρκα και μπαινω σε διαφορα μαγαζακια. Πετυχα σε ενα δυο καλα μωρα και σε ενα αλλο μια καλη ομως στον συγκεκριμενο οικο με προκαλεσε η μιλφο γκιλφ κατασταση. Η τσα2 ευγενικη κατεβασε και ενα σορο στο προγραμα της λεω βαλτα ολα και μπαινω. Δινω το 20€ περναω στο δωματιο και ερχοντε οι δυο εργατριες. Η σοφια σχετικα ψηλη μελαχρινη γεματη. Η Τζενη ποιο κοντη ξανθια ομως γεματη και αυτη. Γδυνοντε εντελος και με ρωτανε αν θελω ακα ή με της λεω με χωρις δευτερη σκεψη ξεκιναει η Σοφια ενα γλυψιμο στις μπαλες γαμησετα αλλαζουν βαδρια και η σοφια βγαινει στο χωλ ολογυμνη γιατι ειχε μπει πελατης και να φερει προφυλακτικα και λιπαντικο την ωρα αυτη με εγλυφε η Τζενη δεν σχολιαζω καν. Βυζια απλα χαδι δεν επιασα ξυνιζε ξανα ερχετε η σοφια και ξεκινα απο μονη της αυταρχικο με πολλα ομως """"""""" δηλαδη ισως και το μονο καυλοτικο στο ολο σεναριο βαζει λιπαντικο στο χερι τις αφου πρωτα φορεσε στα δαχτυλα προφυλακτικο και ξεκινα ενα μασαζ στα κολομαγουλα κατι σαν χουφτωμα δηλαδη και λιγο ερεθιζε την σουφρα λεω στη Τζενη γυρνα να σε γαμισω ξεκιναω το πηδημα και καπου εκει η Σοφια το ψιλο χοντρινε ομως επειδη πρωτη φορα μου ετυχε με ξυταρε. Οπως γαμαγα τη τζενη η σοφια εκατσε να βλεπει το καυλη μου πως εμπαινε και συνεχιζε το ιδιο χαδη την ωρα που κοντευα να καταθεσω γιατι μια σταση την πηρα δεν ξαπλωνα εγω εκει στα ορθια δηλαδη καταλαβαινει πως παω να χυσω και με ερεθιζει λιγο παραπανω στη σουφρα οκ για μια φορα ειχε την καυλα του ομως δεν θα το ξαναεκανα ουτε εχει και κατι αλλο αξιολογο ωστε να τις ξανα επισκεφτω. Η συμπεριφορα τους βεβαια ηταν πολυ ευγενικη αυτο ηταν πολυ καλο. Θεωρω οτι αξιζει να παει μονο κανας πιτσιρικος 23-25 χρονων να νομιζει πως γαμαει την καυλιαρα θεια του... Χμμμ;

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 01, 2019
Όνομα κοπέλας
Τζένη
Όνομα 2ης κοπέλας σε περίπτωση DUO
Σοφία
Μέλος
Εγγραφή:
12 Ιουλ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
276
Πόντοι:
6
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, John.Greek

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού