Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 5 10
Call-Girls 8348
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Σχεδόν μετά από μία εβδομάδα κατάφερα να γράψω και εγώ δύο λόγια για την Alexa… Γερο-μύστης
Η συνάντησή μας έγινε σε δικό μου χώρο νωρίς το απόγευμα… Τυπική στο ραντεβού μας ήρθε στην ώρα της και διακριτικά ντυμένη (το ζήτησα από το γραφείο) για να μην δώσουμε και στόχο… Είναι αρκετά όμορφη κοπέλα και δεν διαφέρει από τις φώτο που έχει…
Είναι συνεσταλμένη κοπέλα, αρκετά ντροπαλή για την δουλειά που κάνει κάνοντάς με στην αρχή να σκέπτομαι ότι έχασα χρόνο και χρήμα!!... Μαλακία Τα αγγλικά της είναι λίγα αλλά συνεννοήσιμα αν έχεις λίγο υπομονή!... Αρκετά κουμπωμένη στα φιλία της στην αρχή αλλά στην συνέχεια αφέθηκε και τα έδινε αβέρτα… Δεν την πίεσα και το πρώτο τέταρτο πέρασε με χαμούρεμα και πεταχτά φιλάκια… Το στήθος της είναι σιλικονάτο τριάρι θα έλεγα με ωραία υφή και ρόγες που ανταποκρίνονται στα φιλιά και στα χάδια… Το σώμα της είναι ποθητό με καλές αναλογίες ωραία νεανική επιδερμίδα… Στην αρχή η πίπα της που την γεύτηκα στην στάση 69 δεν έλεγε και πολλά, δεν είχε ένταση και ήταν μία χλιαρή κατάσταση αφήνοντάς με να απολαύσω με την γλώσσα μου το μουνάκι της που παραδόξως ήταν μούσκεμα… Χμμμ;
Φόρεσα το προφυλακτικό και ξεκίνησα με την ιεραποστολική στάση χαλαρά στην αρχή χαζεύοντας τις βυζάρες της που αν και στητές πήγαιναν πάνω κάτω… Ο πρώτος οργασμός δεν άργησε να έρθει και κατέθεσα μέσα της ότι είχα και δεν είχα πέφτοντας στο πλάι της αποκαμωμένος!... Ακολούθησε ένα μικρό διάλειμμα για ντουζάκι και δύο κουβέντες και να η έκπληξη!!!.... Έρωτας Παίρνοντάς την πρωτοβουλία με ξάπλωσε στο κρεβάτι και ξεκίνησε μία πίπα που σήκωνα το κεφάλι μου για να δω αν ήταν αυτή η κάποια άλλη!!!... Με φόρεσε το προφυλακτικό με μαεστρία με το στόμα και την γύρισα για πισωκολλητό… Μου στήθηκε σαν γατούλα στα τέσσερα και αφού έκανα ένα καλό πέρασμα με την γλώσσα το μουνάκι της μπήκα αργά όλος μέσα της, την έσφιξα με τα χέρια μου την μέση της και ξεκίνησα το σφυροκόπημα σε αρκετά έντονους ρυθμούς… Κατσικογάμης Ακολούθησαν και άλλες δύο στάσεις όπου τελείωσα έχοντας την στην αγκαλιά μου καθισμένος στην γωνία του κρεβατιού…
Τελικά ήταν μία καλή συνάντηση, πέρασα όμορφα και ηδονικά μαζί της και χαλάλι της τα 140 ευρώ…
Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 27, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
B
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, THV, kwstasxat και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού