Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 155 10
Sex Studio 169624
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καλησπέρα σε όλους! μετά από μερικά ποτά με φίλους μου γεννήθηκε το αίσθημα να πάω να αδειάζω τα αρχιδια μου στο λαρύγγι της καρινας!!με την συγκεκριμένη κοπέλα έχω περάσει πάνω από 10 φορές κ νομίζω ότι της οφείλω μια κριτική! ξέρω ότι έχουν γραφτεί πολλές φορές αλλά πρέπει να ξαναυποθει!!
Από εμφάνιση η καρίνα είναι ένα ψιλό κορίτσι ξανθό πλέον,με ωραίο κορμί σφιχτό κ όμορφα 2αρια βυζιά με πολύ γκαυλωτικη ρογα που ανταποκρίνεται στο γλυψιμο και σκληρενει!! έδωσα το 50αρικο για ελεύθερο στοματικό κ γλυψιμο στην πιο ξηγημενη τσατσά της περιοχής!!
Φρεσκαρισμα κ τουπ η καρίνα στο δωμάτιο! κλασικά χαιρετουρες κ αμέσως μπαλαμουτη! άφθονο γλυψιμο στα βυζάκια της κ στο μουνακι της!την έβαλα κ λίγο δάχτυλακι παρόλο που δεν θέλει κ την τελείωσα με ωραίους σπασμούς! γουστάρει να τελειώνει κ μετά λυσαει!!με βάζει κάτω κ ξεκινάει μια πίπα από άλλον πλανήτη! βαθειά υγρή με δυνατό ρουφηγμα στο κεφάλι.πιπα για σεμινάριο!! αυτό που μου έκανε εντύπωση είναι ότι τον βάζει όλο μέσα κ εκεί που δεν πολύ νιώθεις σφίγγει το λαρύγγι της και απογειωνεσαι γαμωντας το λαρύγγι της!πουτσοσκαμπιλα στη γλώσσα,στα μάγουλα μέσα έξω δυνατά, δεν λέει όχι σε τίποτα!την γουστάρει τη πουτσα κ την ρουφάει σαν μην έχει αύριο!μου φοράει το σκουφάκι κ ξεκινάμε το σεξ που το απολαμβάνει!δύο στάσεις,από πάνω που γαμιετε πολύ δυνατά κ στα 4 όπου την έδωσα ένα γερό γαμιση με λίγα σκαμπιλια στη σφιχτή κολάρα της!της λέω θέλω να χύσω κ ορμάει στο πουτσο κ αρχίζει να ρουφάει μέχρι να στραγγιξω!εγώ όρθιος να ζουπαω το πουτσο μέσα της, σίγουρα τα πρώτα φλοκια πήγαν βαθειά μέσα τής κ μετά την άφησα να τελειώσει τη δουλειά της με πολύ ωραίο ρουφηγμα μέχρι τελικής πτώσης! έπειτα πήγε τα έφτυσε στο νηπτηρα ότι είχε απομείνει!! φιλάκι κ χαιρετουρα μέχρι την επόμενη φορά!
Συμπέρασμα η καλύτερη πίπα με το καλύτερο τελείωμα ever!!!!!! όλες τις κοπέλες της περιοχής που κάνουν τελειωτικό στο στόμα της έχω παρει σαν την καρίνα ΚΑΜΙΑ Προσκύνημα!! αυτά από εμένα να περνάτε καλά και να γαματε αβερτα γιατί χανόμαστε!!Ναι!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 01, 2019
Όνομα κοπέλας
Καρίνα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
20 Ιουν 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
259
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, gomenakiasssexy27, kostkast και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού