Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 174 10
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Καλησπέρα συναγωνιστές. Χθες το απόγευμα είδα τον αγώνα της ομάδος μου του ΑΡΗ με έναν συνάδελφο μου (μΠΑΟΚ) και μου έκανε χαβαλέ ότι θα χάσουμε. Έτσι αποφασίσαμε να βάλουμε στοίχημα. Στην αρχή του πρότεινα να βάλουμε στοίχημα τους καφέδες και αρνήθηκε. Μετα του ειπα τα πιτόγυρα και μου είπε ποτε στοιχημα το φαγητό. Πρότεινε ο ίδιος ενα γαμισακι σε ενα στούντιο. Και με βάζει στην σελίδα του bou(αχ και να ήξερες λέω από μέσα μου).Μπαινει στην σελίδα και τσεκαρη πια δουλεύει και που. Είπαμε ο νικητής να διακεηρι το στούντιο και την κοπέλα γιατί υπήρχαν διαφωνίες για το που και πια θα πάρουμε. Η ομαδάρα μου κέρδισε και έτσι τσουπ στην Λεωφόρο.
Μπουκαρουμε στο στούντιο και μας παρουσιάζουν την Βικτώρια. Του λέω μπες.Εγω θα πάρω την Πάμελα.Δινει τα χρήματα και φεύγει. Ύστερα από λιγο βγαινει γυμνή η Πάμελα από ένα δωμάτιο και σαλοναρετε. Την διαλέγω και πάω στο δωμάτιο.Κάνω μπανάκι και περιμένω. Αρκετή η αναμονή και μετά έρχεται η Πάμελα. Αμέσως βγάζει αυτό που φορούσε και ήρθε προς εμένα. Ίσα ίσα που φίλησε τα στήθη μου,τρίφτηκε λιγο στο πούτσο μου για να παρει τα οανω του και κατέβηκε για πίπα. Πήγε να μου φορέσει τον σκούφο με μισόσηκωμένο πούτσο και το έκανε. Πήγα να την σταματήσω αλλά αυτή τον χαβά της.Μου λέει μη μη αυτό είναι το πρόγραμμα.Ξεκινησε μια μέτρια πίπα μέχρι να μου σηκωθεί πλήρως. Μόλις είδε ότι έγινε τουρμπο γυρνάει ανάσκελα και ανοίγει τα πόδια της. Ανεβαίνω από πάνω της και αρχίζω το πιπίλισμα (το λέω συνέχεια ότι ειμαι μεγάλος βυζολαγνος).Δεν πρόλαβα να ευχαριστηθώ τις βυζάρες της και μου λέει βαλτον γιατί δεν έχουμε χρόνο. Με ξενέρωσε. Τον βάζω και αρχιζω τον αγώνα. Υστερα απο λιγο της λεω να αλλαξουμε στάση και μου λεει με μια απογοήτευση Ναι.Την βάζω στα 4 και αρχίζω να δίνω. Έτσι μας βρήκε το τέλος.
Σηκώθηκε πήρε αυτό που φορούσε και μου λέει ένα ξερό γεια και φεύγει κακήν κακώς.Αυτα...

Υ.Γ.1.Είναι η δεύτερη που συνσβτιεμσι με το συγκεκριμένο κορίτσι. Την πρώτη φορά πέρασα πολύ καλύτερα,αλλά επειδή ήμουν πολύ καυλωμένος ήθελα να την τσεκάρω ξανά. Και τελικά το ένστικτο μου δυστυχώς δεν έπεσε έξω. Κρίμα πολύ κρίμα γιατί για τα δικά μου γούστα είναι όμορφη κοπέλα,εχει και βυζάρες (πανε χαμένες).

Υ.Γ.2.Οσο αναφορά τον φίλο μου,μου είπε ότι όλα πήγαν καλά. Για την ακρίβεια τον ρώτησα πως ήταν και είπε:μια χαρά όλα ok.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Πάμελα
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
20 Οκτ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
125
Likes:
21.640
Πόντοι:
28.900
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, alpula, panagos7 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Φεβρουαρίου, 2019
Συγχαρητηρια για το κερδισμενο στοιχημα,κρατα ψηλα τη σημαια της αρειαναρας μας στην Αθηνα.
02 Φεβρουαρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Πάντα αδερφέ,η σημαία ψηλά!!!
Να ξέρεις είμαστε αρκετοί εδώ κάτω καιωτρεχουνε για την ομαδάρα μας!!!
Άλλωστε όπως λέει ο κόσμος του ΑΡΗ
Όπου παίζει ο Θεός,δεν θα είναι μοναχός,γιατί ΑΡΗ μου δεν γίνεται αλλιώς!!!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2