Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 174 10
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Είχε περάσει αρκετός καιρός που είχα προσέξει αυτή την κοπέλα, καθότι λάτρης των πραγματικά όμορφων γυναικών, που εκπέμπουν και εσωτερική λάμψη. Αυτή την φορά δικαιώθηκα. Με το που μπαίνει στο δωμάτιο η κοπέλα έμεινα αμήχανος να την κοιτάω στα μάτια για μερικά λεπτά, μην πιστεύοντας την τύχη μου. Πολύ προσεγμένα εσώρουχα, χωρίς να είναι κραυγαλέα. Ωραίο συμμετρικό πρόσωπο με καταπληκτικά μεγάλα γαλαζοπράσινα μάτια που κόβουν την αναπνοή. Χαμογελαστή και πολύ ευχάριστη, μιλά πολύ καλά ελληνικά. Μετά τις πρώτες κουβέντες, άρχισα να ανακαλύπτω το κουκλίστικο σώμα της. Απολύτως φυσικό σε όλα, χωρίς τατουάζ και τέτοιες μουτζούρες μου με χαλάνε. Στητά βυζάκια ( Νο 2-3) με ροζ θηλές που βγάζουν μάτι. Κυρίαρχο σημείο ο πολύ πεταχτός και ολοστρόγγυλος ποπός που ανασταίνει και νεκρό. Μοσχομυριστή και πεντακάθαρη επιδερμίδα. Ξεκίνησε με μια πολύ τρυφερή και υπερκαυλωτική πίπα. Ακολούθησαν πολλές στάσεις χωρίς μα και μου από το μωρό, με κορυφαία αυτή στα 4, αλλά δεν άντεξα να μην την γυρίσω ιεραποστολικά (παρότι δεν είμαι φαν) στο τελείωμα, θέλοντας να βλέπω τα χαοτικά μάτια της. Η κοπέλα τα σπάει από ομορφιά, καθαριότητα, διάθεση, επίπεδο υπηρεσιών. Δεν είναι η πορνοστάρ, αλλά κορυφαία GFE επιλογή για σωστούς ανθρώπους, που θέλουν να περάσουν καλά με ένα ευχάριστο άγγελο. Είναι η γυναίκα που ο κάθε άνδρας, που σέβεται τον εαυτό, του θέλει να έχει δίπλα του σε κάθε δημόσια εμφάνιση. ΔΕΚΑ σε όλα. Έρωτας

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 31, 2019
Όνομα κοπέλας
Marta
Trapshooter
Σεβαστός
Εγγραφή:
9 Οκτ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
9.867
Πόντοι:
1.336
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Studio De Paris, patpatpatman, pilofori και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Φεβρουαρίου, 2019
Πολύ καλά νέα τι πρόγραμμα πήρες και διάρκεια στο περίπου.γιατι εμπιστεύομαι την κριτική σου.η περισσότερες κοπέλες τις αλυσίδας έχουν χαλάσει τις υπηρεσίες τους και αν παίζει και άλλη καλή πρότεινε καμιά.
R
Rnb
01 Φεβρουαρίου, 2019
Ωραιος ρε φιλε! Την ειχα βαλει στο προγραμμα απο τις φωτο που εβλεπα στο νετ. Θα τιμηθει αμεσα!
06 Φεβρουαρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Εχει αλλάξει αλυσίδα....πήγε Μελαντίας κλπ
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3