Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 226 10
Γενική βαθμολογία
 
5.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Εχοντας διαβασει ολες αυτες τις κριτικες για τη Χριστιναρα,αποφασισα και εγω να τη στηριξω οικονομικα με ενα μπλεδοχαρτο.
Την επισκεφτηκα 2 φορες και εχω να πω οτι η δεσποινις σιγουρα κανει πιπαρα και ειναι γαμω τα παιδια.
Δεν υπαρχει λογος να επαναλαβω οσα που εχουν γραψει οι προηγουμενοι.
Αυτο που θελω να επισημανω για την αγαπητη καλλιτεχνιδα ειναι οτι με εμενα εκλεψε και τις 2 φορες στο σεξ,με αποτελεσμα να σταματησω και να τη βαλω να με τελειωσει με πιπα και καραμελωμα.
Την πρωτη την εβαλα απο πανω και τη δευτερη τη γαμησα στα πλαγια.
Ειδικα τη δευτερη φορα ειχε κατσει σα σπαστικη σε σταση αμφορεας,παρολο που προσπαθησα 2 φορες να την κλειδωσω για να τη γαμησω δυνατα σαν ανθρωπος και να τελειωσω μεσα της.
Να σημειωσω οτι πηγα και τις 2 φορες στην αρχη της βαρδιας,αρα δεν την ειχαν ξεμουνιασει οι προηγουμενοι και οτι την εχω μεγαλη,αλλα σε λογικα πλαισια,οχι τεραστια,ωστε να φοβαται οτι θα την ξεσκισω.
Επειδη δεν ηθελα να τσακωθω μαζι της μιας και ειναι ωραιο ατομο,δεν το συνεχισα,αλλα με εκνευρισε η αντιεπαγγελματικη της σταση στο γαμησι.
Αν ποναγε μπορουσε να μου το πει και εγω θα το σεβομουν.
Το δωματιο μεταξουργειακου-τσαντιριακου επιπεδου,η τσατσα κυρα-Βασω θεα,αλλα θα επρεπε να περιποιειται καλυτερα το χωρο,ιδιαιτερα τα σεντονια.

Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 08, 2019
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
markosp
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
3 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
1.259
Πόντοι:
216
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 papas310, ThE, sexaddict7 και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Ιανουαρίου, 2019
Το χριστινακη ειναι καλο κορίτσι τίμια με φιλότιμο,την ξερω απο την δευκαλιωνος..
μου εχει φερθεί πολλη σωστά ενώ εγω απεναντίας δεν της εχω φερθεί οπως θα έπρεπε..
Δεν αντιλέγω σε οτι λες σε πειςτευω..αλλα μπωρει να έτυχε..έστω οχι 1 αλλα κ 2 φορες
άνθρωπος ειναι οχι μηχανή να την βάζεις στην πρίζα..
Εγω πάντα δίνω στους ανθρώπους οχι δεύτερη αλλα κ τριτη ευκαιρία κ κατ'εμενα καποιος κρίνεται οχι από μεμονωμένες περιπτώσεις αλλα απο το σύνολο..
31 Ιανουαρίου, 2019
χαχαχα ο Scottie Pippen που κολλαει ρε φιλε ???
01 Φεβρουαρίου, 2019
ποιά χριστινα είναι τύπε? η ελληνοουκρανέζα το μινιόν Χριστινάκι?
01 Φεβρουαρίου, 2019
ελληνοουκρανεζα
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4