Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 139 10
Στριπτιτζάδικα 197452
Γενική βαθμολογία
 
8.1
Εμφάνιση κοριτσιών
 
8.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
8.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
7.0
Χώρος
 
7.0
Μουσική
 
8.0
Ποιότητα ποτών
 
9.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Γνωρίζοντας για το αυριανό ρεπό από τη δουλειά,αποφάσισα να τιμίσω με την παρουσία μου το συγκεκριμένο μπαράκι που ομολογουμένως είχα καιρό να επισκεφτώ!Παρκάρισμα εύκολο σχεδόν απ'έξω και είσοδος στο μαγαζί κατά τις 12:30.Λιγοστός κόσμος εκείνη τη στιγμή στο μαγαζί,που όσο περνούσε η ώρα αυξανόταν προς εκπληξη δική μου,καθως ήταν καθημερινή..Κατα τις 3 γινόταν πανικός κανονικός!Ναι!
Πολύ καλό ρόστερ ανανεωμένο με πολλές κοπέλες από ρωσία,ουκρανία και ρουμανία κυρίως.Μουνάρες δυνατές οι περισσότερες,γύρω στις 15 τον αριθμό.Αντε να πεις κανα δυο δεν ήταν και τόσο καλές!Για όλα τα γούστα,νέες οι περισσότερες στην ηλικία,ευγενικές και με καλή διάθεση!Στην αρχή ήταν αραγμένες στην άκρη και κουβέντιαζαν μεταξύ τους,στην πορεία όμως έγινε επέλαση κανονική..Οι χοροί στην πίστα ικανοποιητικοί σε συχνότητα και διάρκεια σχεδόν κάθε 10 λεπτά!Κουλ Ο dj με καλές μουσικές επιλογές και με σχόλια για πολλά γέλια του στυλ ''έχεις πάρει με τη φρέζα το μαλλί και μας σηκώνεται η ψωλή''Μεγάλο χαμόγελο
Οι χοροί επίσης πολύ καλοί σε διάρκεια και ένταση με κόστος 5e,vfm!Συνολικά πήρα 6-7 απλούς χωρούς καθώς το είχα μεγάλη ανάγκη να ψηλαφήσω τα κωλαράκια των κοριτσιών.Έκατσα ένα τριωρο στο μαγαζί αφού πέρναγα καλά και κατέβασα 4 ουισκάκια.Γλώσσα Σύμφωνα με το πορνορεπορτάζ που έλαβε χώρα,τρία είδη πριβέ στα 30,60 και 100 ευρώ! Η βραδία έκλεισε με ένα απλό πριβεδάκι το οποίο περιελάμβανε απλό ξεβράκωμα και κωλοτρίψιμο για κανένα 10 λεπτό και ήταν ο ιδανικός τρόπος να κλείσει αυτή η ρομαντική βραδιά!
Συμπερασματικά:oldman :
πάρκινγκ εύκολο,ποιότητα και ποσότητα κοριτσιών καλή,χωροί στο στύλο καλοί σε συχνότητα,χωροί απλοί vfm,ποτά καθαρά και σέρβις άμεσο!
Προσωπικα,έμεινα ικανοποιημένος και θα το τιμήσω ξανά άμεσα!Αυτά από εμένα και καλά πριβέ να έχουμε!

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 29, 2019
Sandro86
Σεβαστός
Εγγραφή:
5 Αυγ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
22
Likes:
2.259
Πόντοι:
1.191
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geny24, tsitsibirdis, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Ιανουαρίου, 2019
Ρε αδερφάκι μου σε άλλο μαγαζί ήσουν;Εγώ που πήγα στο μαγαζί την ίδια μέρα στις 2 το βράδυ αντίκρισα εντελώς διαφορετικά πράγματα.Το μαγαζί σχεδόν άδειο, οι κοπελίτσες δεν ερχόντουσαν αλλά καθόντουσαν αραχτές στους καναπέδες και κοιτούσαν σαν χαμένες. Το μόνο θετικό ήταν μια βουλγάρα με κάτι βυζάρες που
Μας έφτιαξε την βραδιά αλλά οι χοροί ήταν πολύ σύντομοι.
31 Ιανουαρίου, 2019
Φίλε μου τι να σου πω εγώ αυtό που έζησα εγραψα.Οι χωροί αρκετά ικανοποιητικοί για τα 5ε του δίνεις(σε άλλα με 10ε έχει λιγότερη διάρκεια και τρίψιμο)τουλάχιστον στην πλειοψηφία των χορων που πήρα.Κόσμος επίσης αρκετός για καθημερινη τουλάχιστον από την πλευρά που μπαίνεις είχε τουλάχιστον 20 άτομα πελάτες..Μήπως εσύ ήσουνα σε καποιο αλλο μαγαζί?
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2