Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 114 10
Γενική βαθμολογία
 
3.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Καλησπερα συναγωνιστες
πηγα για την Αθηνα στη Φωκαιας η οποια δυστυχως βρισκεται σε μουνοαναπαυση (ακομα).
Ηταν η Κορινα η οποια εβγαζε την γλωσσα σαν βατραχος.
Περιπλανηθηκα για να βρω καμιά ωραια, ασχετως κριτικης.
Επαιζε μια πολυ ομορφη διμετρη Ελενα στο Φωκαιας 7 (σαν κατακομβη ειναι ο χωρος) αλλα μου φανηκε ψυχρη.
Στο Φιλιππιδου 11 μου εκανε κλικ, εμφανισιακα η Εμιλη.
Κοντοπουτανο, ομορφο προσωπο, καστανοξανθο μαλλι μεχρι τους ωμους, γαλλικη μυτη, βυζια φυσικα 2,5αρια με ρωγαρες, και ωραιο κολλαρακι, γοφοι, γαμπες, μπουτια καλοσχιματισμενα.Ουτε ιχνος κυτταριτιδας.
Το κοριτσακι που βλεπεις στη παραλια και λές 'αχ να το γαμαγα"
Σαλοναρισμα επιθετικο με χουφτωματα. Ηταν ολογυμνη για να προβαλει την καθολικη ομορφια της, μου τον επιασε δε στο σαλονι, ριχνοντας μου καυλωτικες ματιες και επιφανιακα φιλια στα χειλη (χωρις γλωσσα)
Δυστυχως για μενα δεν διεκρινα την καμουφλαρισμενη φολα.
Το δωματιο καθαρο για το επιπεδο της Φυλης.
Δεν υπηρχαν σταμπες στο σεντονι, ο χωρος ηταν αερισμενος.
Ζητησα νερο και μου εφεραν σφραγισμενο μπουκαλακι.
Πληθυκα στο νιπτηρα, το νερο ηταν καφτο.
Ηλθε περιχαρης η Εμιλη, της εκανα τα σχετικα κοπλιμεντα και αρχισα στο ορθιο να φιλαω και να γλυφω τα βυζια της και τις ρωγες της και να χουφτωνω το κωλι της. Τα φιλια, εστω και επιφανιακα τα εκοψε. Τα ειχε στο σαλονι μονο η καριολα για δολωμα. Κατι αχ ουχ, κατι που το δωματιο εχει περιμετρικα καθρεπτες και εβλεπα το ομορφο κωλαρακι της και καβλωσα 70%.
Την εριξα στο κρεββατι, της ανοιξα τα ποδια και αρχισα να γλυφω την κλειτοριδα της. Οσο αντεδρασε το κρεββατι αλλο τοσο αντεδρασε και η Εμιλη.
Ανταποκριση μηδεν. Ασε λεω μπορει να μην ειναι κλειτοριδικη, θα ειναι κολπικη. Παρολα αυτα με το μπαλαμουτι, τα φιλια στα βυζια της στο λαιμο της και τα μπουτια της και στη σκεψη οτι θα γαμισω ενα ομορφο κοντοπουτανο ειχα καυλωσει 90%.
Ξαπλωσα να μου παρει πιπα. Ανοιγει το κουτι με τα μωρομαντηλα. τραβαει ενα και καθαριζει αγαρμπα την φουτσα.
Τραβαει και δευτερο, τραβαει και τριτο και αρχισε η πουτανοκαριολα να το βαζει στη τρυπα της ουρηθρας, η καριολα, το τονιζω το καριολα.
Με πονεσε και με ξεκαβλωσε το σκατομουνο. Αρχισε λοιπον ακαποτη πιπα σε πεσμενη ψωλη.
Η πιπα της ασχετη των ασχετων: αγαρμπη, ρηχη και πολυ χερι. Απο της χειροτερες πιπες που μου χουν κανει τα τελευταια 45 χρονια. Δεν ηταν πιπα. Ηταν μια κακοτεχνη μαλακια
Ψιλοκαυλωσα, οχι για κανενα αλλο λογο, αλλα την εβαλα στο 69 και εγλυφα τα κωλομερια της οσο εκανε την ασχετη, θλιβερη και απαισια πιπα.
Εβαλε καποτα με το στόμα, ανεβηκε πανω μου και μου εκανε το πιο αγαρμπο cow girl. Ποσο μαλακισμενη πρεπει να ειναι μια πουτανα για να μη μπορει να πιστοναριστει σωστα.
Βαρεθηκα και την εστεισα ιεραποστολικα οπου την ξεπατωσα με μισος. Της εσπρωξα με δυναμη τα ποδια πισω και εριξα ολο το βαρος μου πανω της μεχρι που βογγυξε η καριολα και εκανε γριματσα πονου.
Με πονας μου λεει
Για να μαθεις να κανεις ανασκαφες στη πουτσα μου της λεω
Πριν χυσω τραβηχτηκα. Κανει να σηκωθει, την αρπαζω, την γυρναω στα τεσσερα και παω να της τον χωσω πισωκολλητα.
Οχι κωλο μου λεει
Στησου σωστα αν δεν θες κωλο της λεω.
Στηθηκε, της εριξα μερικες πιστονιες εχυσα, εσπρωξα μεχρι να στραγγιξω και τη διαλοστειλα.
Φευγοντας μου λεει και ευχαριστω.
Αν ηξερες τι θα γραψω για σενα στο ιντερνετ, ειπα μεσα μου, παλιοπουτανο, δεν θα λεγες ευχαριστω.
Προσοχη λοιπον η Εμιλη, κοντουλα, ομορφη, καστανοξανθη κρυβει φαρμακερη φολλα.
Μακρια, ουτε μαλακια δεν ξερει να τραβηξει

Πουσαι Αθήνα να γαμησουμε καλά

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 28, 2019
Όνομα κοπέλας
Έμιλυ
mkavlos
Ανώτατος
Εγγραφή:
1 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
266
Likes:
3.391
Πόντοι:
10.450
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 3 Milfomaniac, Katourokavlas, DmtrsxXx και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Ιανουαρίου, 2019
Την θυμαμε και πιο παλιά ,ποτέ δεν είχα μπει μαζί της παρόλο που με παρακαλάνε συο σαλόνι ..και τελικά πολύ καλά έκανα Γερο-μύστης
31 Ιανουαρίου, 2019
Δυστυχως αυτες που σου κανουν ναζια και χαμουρεματα στο σαλονι ειναι φολα στο δωματιο.....
31 Ιανουαρίου, 2019
Αποφάι του Μεταξουργείου φίλε αυτή......Λύπη
Δεν ήξερες, δε ρώταγες......??? Γερο-μύστης
31 Ιανουαρίου, 2019
Μην πηγαινετε σε αυτα τα βρωμομαγαζα
PV
Peter Van Norden
31 Ιανουαρίου, 2019
Γνωστή φόλα τα ειχα διαβάσει κ δεν πέρασα ποτε,
να τα βλέπει ο Γιώργος αυτα που πάντα στην αλλαγη της βάρδιας στις 17:00 ειναι έξω απο τα μαγαζιά του κ σε κοιτά με ύφος,
το αφεντικό για όσους δεν ξέρουν για να τη στείλει..
31 Ιανουαρίου, 2019
Αμάν Πάρα τρίχα να πέρναγα μέσα τις προάλλες πάλι καλά που πήγα αλλού.
22 Φεβρουαρίου, 2019
Φυλής Μεταξουργείο Αττικής και Στούντιο είναι συγκοινωνουντα δοχεία. Απόλυτη προστασία δεν υπάρχει. Μετα απο 55 χρόνια σεξουαλικης ζωής την πάτησα. Σε όσους συνεχίζετε να πηγαίνετε στις πορνες θα συνιστούσα ενα ραντεβού στο νοσοκομείο Συγγρού. Ειδικά συφιλη και aids μπορεί να χεις κολλήσει και να μην έχεις ακόμα συμπτώματα
22 Φεβρουαρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

βεβαια ...αν πηγαινουν ολοι και ζητανε τα ακαποτα ...μια καυλα της στιγμης την πληρωνεις μια ζωη....δεν φταει ο ιος ουτε οι ιεροδουλες αλλα εμεις που δεν προσεχουμε
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8