Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 301 10
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μεσημέρι Τρίτης κατά τις 16.30 και είπα να δοκιμάσω την ευρύτερη περιοχή της Λιοσίων (Βέργας κλπ). Το συγκεκριμένο σπίτι βρίσκεται επί της Λιοσίων με εύκολη πρόσβαση. Χτύπησα το κουδούνι, άνοιξε γρήγορα η πόρτα και προχώρησα στο σαλόνι για την υποδοχή.
Η κυρία ήταν ευγενική και μου ανήγγειλε δύο κορίτσια. Η πρώτη κοπέλα (αν δεν με απατάει η μνήμη μου) λεγόταν Σεμπαστιάνα, ψηλή κοπέλα και λεπτή με Latin χαρακτηριστικά δηλαδή μελαχρινή και σκουρόχρωμη (όχι όμως μαύρη). Η δεύτερη κοπέλα ήταν η γνωστή μου Εύα που εργαζόταν μέχρι και τα μέσα του 2018 σε σπίτι της Φυλής. Προσωπικά αιφνιδιάστηκα γιατί πίστευα ότι είχε φύγει για την πατρίδα της.
Χωρίς δεύτερη κουβέντα έδωσα το μπλε παράβολο και η τσα2 με πέρασε στο δωμάτιο. Το μαγαζί δεν διαφέρει από στούντιο, πεντακάθαρα δωμάτια με ντους και πετσέτα σφραγισμένη. Μεγάλο κι αναπαυτικό διπλό κρεβάτι όπου και απολαμβάνεις την ταινία αισθησιακού περιεχομένου κατά τη διάρκεια της αναμονής.
Έρχεται κι η Εύα, για όσους δεν την γνωρίζουν είναι μία κοπέλα γύρω στα 30, με ξανθά μαλλιά καλοχτενισμένα, όμορφα ανοιχτόχρωμα μάτια με μόνιμο γλυκό χαμόγελο (όχι όμως το χαζοχαρούμενο γέλιο που προσποιητά έχουν κάποιες άλλες) και πεντακάθαρη επιδερμίδα χωρίς την παραμικρή ύπαρξη tattoo.
Το σώμα της δεν είναι λεπτό, δεν είναι όμως και παχουλή. Πολύ ωραίο στήθος και μπούτια (πάντα για τα δικά μου γούστα) και μεγάλο κώλο.
Αφού μιλήσαμε για λίγα λεπτά και θυμηθήκαμε τις παλιές μας στιγμές, ξεκίνησε η Εύα τα προκαταρκτικά με χαδάκια και γρήγορο Ισπανικό. Δεν κάνει με τίποτα "γλωσόφιλα" γενικά δεν τα συμπαθεί τα φιλιά και συνέχισε με γλείψιμο στα μπαλάκια αφού όμως βεβαιώθηκε για την καθαριότητα μου όπως και στην πίπα ανευ προφυλακτικού που μου έκανε με μαεστρία!
Στη συνέχεια ακολούθησε πισωκολλητό με εύκολη κατάθεση.
Δυστυχώς ήμουν ο τελευταίος πελάτης οπότε ξεκινούσε η επόμενη βάρδια κι αυτό το επισημαίνω γιατί απλώς δεν χόρτασα.
Εν τούτοις έμεινα πολύ ευχαριστημένος,η Εύα είναι μία από τις αδυναμίες μου στον αγοραίο έρωτα όπως και Λίλια στο μαγαζί της Διδύμου.
"Μη φύγεις τώρα" που λέει κι ένα υπέροχο άσμα του Οικονομόπουλου, Ανανεώνουμε ραντεβού γλυκιά μου Εύα! Σε ευχαριστώ!Έρωτας

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 29, 2019
Όνομα κοπέλας
Εύα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
11 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
35
Likes:
294
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Gingos, hook19

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Ιουλίου, 2019
Μη γαμας αν εχουν τατου μη κολλησεις τιποτα κ χαλασεις κ το δικο σου βελουδινο δερμα.
23 Αυγούστου, 2019
Οι κοπέλες των στούντιο κάνουν εξετάσεις.Το ότι έχουν τατουάζ δε λέει κάτι..
23 Αυγούστου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Εχεις δει στο συγκεκριμενο στουντελο(και οχι στουντιο) προσφατες απαντησεις εξετασεων των κοριτσιων και αν ναι ξερεις αν ανηκουν σε αυτες?
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3