Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 69 10
Μασατζίδικα 119219
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Είχα καιρό να επισκεφτώ το κατάστημα και μιας και δεν βρήκα κάτι αξιόλογο σε τσάρκα στα ελαιοτριβεία της περιοχής είπα να δοκιμάσω την τύχη μου. Επέλεξα την Μαρίνα γιατί ήταν η πιο ωραία και η πιο αδύνατη απο τις ελεύθερες. Δεν μου άρεσε βέβαια πολύ το στυλάκι της, έδειχνε να είχε μια υπεροψία. Αδιαφόρησα για την έκτη άισθηση που νιώθω οτι έχω κάτι φορές και μπήκα να δοκιμάσω την τύχη μου.
Μασάζ απλά ΟΚ, ξέρεις κάποιες κινήσεις αλλά τις κάνει μηχανικά λες και πιάνει κάτι άψυχο. Σε κάποια φάση σταμάτησε το μασάζ και την άκουγα που όλο έκοβε χαρτιά και όλο κάτι σκούπιζε. Είναι απο αυτές τις μη μου άπτου αποστειρωμένες μασατζούδες που ενώ έχουν όλα τα προσόντα να προσφέρουν κάτι γαμάτο, που ενώ έχουν τεχνική στα ερωτικά τερτίπια, και ενώ τα μαγαζιά που δουλεύουν κάνουν τα πάντα για να μη νιώθεις οτι είσαι σε μασατζίδικο που πληρώνεις για να γαμήσεις, αυτή σου το γκρέμιζε όλο αυτό δείχνοντάς σου άθελα της το πόσο σιχένεται που εισαστε μαζί στο δωμάτιο. Αν μπορούσατε δηλαδη να το κάνατε απο απόσταση θα το προτιμούσε.
Στα του αγώνα τώρα. Μόλις γύρισα και έβγαλε το στριγκάκι της, πήγε έβαλε τζελ μπροστά μου. Ψιλοάκυρη κίνηση. Τουλάχιστον αν έχει θέμα και την τσούζει η τριβή θα μπορούσε να το είχε φροντίσει απο πριν. Ίσως και να μου έδινε την ψευδαίσθηση οτι έχει καβλώσει τόσο πολύ μαζί μου και έχει γίνει μούσκεμα. Πίπα αρκετά καλή με γλύψιμο της περιοχής. Αφού μου έγλυψε τα αρχίδια για να με καβλώσει αρκετά, πήγε να μου φορέσει προφυλακτικό. Την ρώτησα αν κάνει χωρίς. Μου έκανε χωρίς τελικά αλλά απο την γλώσσα του σώματος δεν της άρεσε καθόλου που την ρώτησα αν κάνει χωρίς. Αλλά στα @@ μου γιατί ειχε είδη χαλάσει η ενέργεια μεταξύ μας. Αλλά και να μην είχε χαλάσει πάλι στα @@ μου. Σε κάποια που κάνει χωρίς, σε μαγαζιά που φημίζονται οτι φέρνουν κοπέλες για τέτοιου είδους υπηρεσία και πολλοί πάνε αποκλειστικά για να απολαύσουν μια ωραία ακάποτη πίπα, το default πρεπει να είναι χωρίς και όχι να μας βαζουν στη διαδικασία να κάνουμε διαπραγμάτευση εκείνη την ώρα (τα λέω να τα διαβάζουν και λίγο τα μαγαζιά να δασκαλεύουν τα κορίτσια). Απο σεξ καλο. Με τα βογγητά της, με τα όλα της.
Γενικά μεικτά συναισθήματα. Ναι μεν αλλά. Εχει πολύ potential το κορίτσι. Δεν θέλω να προκαταβάλω κάποιον αρνητικα. Μπορεί απλά να μην ταίριαξα πολύ με το κορίτσι ή να είχε μια άσχημη μέρα. Απλά παραθέτω την κριτική σε περίπτωση που βρεθούν και άλλοι με παρόμοια συναισθήματα για τις υπηρεσίες.
Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 23, 2019
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Μαρίνα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
11 Ιουν 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
591
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 LanciaRallye037, panos pap, kwstasxat και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού