Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 6 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
4.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Παντα μου αρεσαν οι ψηλες, νταρντανες, με βυζι πλουσιο. ΟΧΙ ΧΟΝΤΡΕΣ, απλα ΝΤΑΡΝΤΑΝΕΣ.

Η Angelika ειναι ακριβως το αντιθετο, αν εξαιρεσεις το φυσιολογικο υψος.
Προσωπο πανεμορφο.
Φιλι με γλωσσα, δυστακτικο ομως.
Αδυνατη πολυ. Μα παρα πολυ!!! Και σε συνδιασμο με το οτι ειναι αγυμναστη, το αποτελεσμα στον κωλο και στο βυζι ειναι απογοητευτικο.
Κωλος ανυπαρκτος, μονο κοκκαλα.
Βυζι το ιδιο, αν υπηρχε αρνητικο νουμερο αυτο θα ηταν. Ρωγες καλες, ακουγανε.
Εκκινηση με φιλια και ακολουθησε 69. Ηταν καθαρη και καμια υποπτη μυρωδια δεν υπηρχε. Δαχτυλο δεν επιτρεπει, σεβαστο και εξηγει και την απουσια μυρωδιων. Προσεχει και ειναι προς τιμη της.
Το δυνατο της σημειο ειναι η πιπα. Χωρις χερι, με περιποιηση των μπαλακιων και συντομα ηρθε το τελος στο στομα της. Εντος 3 δευτερολεπτων, εξαφανιστηκε στο μπανιο οπου τα εστειλε στο αποχετευτικο συστημα και μετα απο χρηση LISTERINE, ηρθε ξανα κοντα μου.

Sosial time στα Εγκλεζικα, τα οποια τα μιλαει αρκετα καλα. Η κουβεντα κινηθηκε γυρω απο τους λογους που προτιμά να δουλευει στην Ελλαδα και οχι σε αλλες χωρες. Της αρεσουν οι Ελληνες λεει γιατι το ΣΕΞ το γουσταρουν. Οι υπολοιποι δηλαδη, το κανουν απο υποχρεωση??? Δεν ρωτησα, μετα μου γεννηθηκε η απορια.

Ο 2ος γυρος αν δεν το επιχειρουσα εγω 30΄πριν τη ληξη, εχω την εντυπωση πως δεν θα γινοταν ποτε με την δικη της πρωτοβουλία. Παντα ειμαι δυσκολος στην συντομη πιστολια, και αυτο συνεχιστηκε. Προσπαθησε ξανα με πιπα και αφου υπηρξε μια υποτυπώδης στυση και φορεθηκε με χιλια βασανα προφυλακτικο, ηρθε η ωρα για τα 4. Η στυση ειχε φτασει στο 80% και το στησιμο ηταν ικανοποιητικο. Παρολα αυτα και αφου φοβομουν να δυναμωσω την επιθετικοτητα μου, μηπως και "σπασει" (πολυ αδυνατη ρε παιδια), χτυπαει το κινητο για την υπενθυμιση του δεκαλεπτου. Καπου εκει η σεμνη αυτη τελετη ελαβε τελος. Οχι πως θα τελειωνα ξανα, αλλα μου εμεινε μια πικρη γευση απο το ραντεβου.

Η συναντηση εγινε σε ξενοδοχειο κοντα στα τρενα, σε καθεστως incall. To δωματιο σε πολυ καλη κατασταση, ΑΛΛΑ με 2 ΜΟΝΑ ΚΡΕΒΑΤΙΑ!!! Δεν το καταλαβαινω αυτο...Η κοπελια προφανως κοιμαται στο ενα, το οποιο δεν το ακουμπησαμε, και ολος ο αγωνας εγινε σε ενα μονο. Οχι πως χρειαστηκε παραπανω χωρος, αφου η κοπελα ειναι μιση μεριδα, αλλα το ΔΙΠΛΟ εχει αλλη χαρη.

Στην εισοδο του ξενοδοχειου, ενα παληκαρακι με ρωτησε και εμενα, για στατιστικους λογους φανταζομαι, σε ποιο δωματιο παω...

Η επικοινωνια με το γραφειο ηταν αψογη.

Αυτο που καταλαβα ειναι πως δεν μου αρεσουν οι αδυνατες. Το ηξερα, απλα δεν ηξερα γιατι. Πληρωσα και εμαθα το γιατι.

Για οσους ειναι σιγουροι πως τους αρεσουν οι κοπελες με αρνητικο ΒΜΙ, η ANGELIKA ειναι μια επιλογη που πρεπει να δοκιμασουν.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
200€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
npnp
Σπουδαίος
Εγγραφή:
10 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
28
Likes:
1.402
Πόντοι:
2.390
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, Antonis_Greece4, THV και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού