Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 46 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καλημέρα η ημερομηνία είναι ενδεικτική βλέποντας την Αρίνα να σαλονάρει μου έκανε κλικ αλλά δίστασα γιατί μου έβγαλε ένα ύφος ξεπέτας παρόλα αυτά πείρα το ρίσκο και μπήκα . Μετά από μερικά λεπτά εμφανίστηκε το μωρό το οποίο είναι πολύ καλό με όμορφο σωματάκι ξεκινώντας τα πρώτα παιχνίδια την είδα λίγο διστακτικοί και κυρίως για παιχνίδι με το στήθος της που είναι μικρό και χαλαρό… μετά όμως από λίγη ενθάρρυνση και το ανάλογο γλείψιμο στις ρογίτσες τις τα πράγματα πήραν άλλη πορεία το μωρό χαλάρωσε και άλλαξε μορφή….. έγινε το πουτανάκι που γουστάρει αυτό που κάνει ξεκινώντας από ένα τέλειο deep blowjob μετά περάσαμε σε χαδάκια στο μουνάκι της που έδειχνε να απολαμβάνει πολύ σε βαθμό που νόμιζες ότι είχες το γκομενάκι σου έτοιμο να χύση στα χέρια σου. Γύρισμα σε πισοκολίτο το μουνάκι της έχει πολύ όμορφη και σχετικά στενή έσθηση και έχει ένα τέλειο κολαράκι το οποίο δεν δίνει τουλάχιστον σε εμένα που απλά το χάιδεψα! Και μετά από λίγο ήρθε η κατάθεση.Συμπέρασμα ένα άμορφο πετίτ μουνάκι ,καλό παιδί που θέλει να σε ευχαριστήσει με πολύ καλή πίπα και όμορφο κορμάκι που δεν φαίνεται καθόλου στο σαλόνι.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 09, 2019
Όνομα κοπέλας
Αρίνα
Μέλος
Εγγραφή:
8 Ιουν 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
63
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Gingos, flynow, Επιρρεπής και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Ιανουαρίου, 2019
τα δωματια ειναι ακομα τραγικα-για τον πουτσο η' παιχτηκε καμια ανακαινιση ??? μια φορα μπηκα χωρις να ξερω λογω καλου μωρου, αλλα εκτοτε ποτε ξανα.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1