Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 409 10
Sex Studio 564624
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Εν μεσω του καιρικου φαινομενου "Φοιβος" που περιελαμβανε εντονες βροχοπτωσεις αποφασιζω να δοκιμασω την Ασλει στο ντεμπουτο, γιατι δεν εμαι απλα μπουρδελακιας, ειμαι all weather μπουρδελακιας..

Να πω βεβαια οτι ειμαι κακομαθημενος μπουρδελακιας, διοτι ειμαι κυριως φαν των βιζιτων και κυριως στον χωρο μου, στουντιο σπανια παω! Παρ ολα αυτα επειδη οι ισολογισμοι δε βγαινουν, επρεπε να προχωρησω σε περικοπες..Την Ασλει την εχω αχτι απο καιρο που την ειχα σταμπαρει οτι εκανε βιζιτες, αλλα το κορασιο ζηταει 200 + ταξι για ουτκαλλΠροσκύνημαΜαλακία..Οταν βλεπω ομως οτι ειναι διαθεσιμη στο εν λογω στουντιο λεω νταξει δεν ειναι τυχαιο. Το παρκινγκ στη περιοχη ειναι αρκετα δυσκολο γτ ειναι σχεδον πανω στη βουλιαγμενης. Μπαινω μεσα και αφου μου δειχνουνε Παολα η Παμελα (δε θυμαμαι ακριβως ονομα) και αλλη μια, κατεβαινει μετα απο 5 λεπτα η Ασλει..

Ενταξει εχουν γραφτει και κριτικες για το κοριτσι, αλλα να πω οτι για εμενα αξιζει..Δεν ειναι αυτη των φωτο, εννοειται αυτο, αλλα για εμενα ειναι πολυ ευχαριστα τα πραματα. Καλο βυζι αρκετα, μαλακο στην αφη και στο πιπιλισμα. ειναι θερμη γενικα σα κοπελα και καυλιαρα..κωλος ωραιος..προσωπο ναζιαρικο κ καυλωτικο..εγω χοντρη δε τη βρισκω..αντε να χει 2-3 κιλα,αλλα μονο βελτιωνουν τη κατασταση.Πληρωσα 70 ευρω και πιπα εδωσα χωρις σκουφο.στα θετικα αυτο..Μετα με καβαλαει και αρχιζει να χοροπηδαει πανω μου.εντωμεταξυ εκεινη την ωρα λογω ανεμου ανοιγει ενα παραθυρακι στην ακρη τουδωματιου και ακουγεται η βροχη κ ο αερας απ εξω και σε συνδυασμο με την ατμοσφαιρα του δωματιου που ηταν ετσι σκοτεινο μου θυμισε σκηνη απο ταινια και πιο συγκικριμενα το Sin City..Χμμμ;Χμμμ;   Να προσθεσω οτι μ αρεσε αρκετα το πισωκολλητο μαζι της, ειχε κατι ιδιαιτερο..καταθεση στους μαστους της...

Σιγουρα θα ξαναπαω..θεωρω οτι αξιζει..Να γαματε καλα μαγκες!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 24, 2019
Όνομα κοπέλας
Ashley Bulgari
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
19 Νοε 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
714
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Studio Deluxe, kwstasxat, patpatpatman και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού