Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 33 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Έχοντας ακυρωθεί τα πλάνα μου για το Σάββατο το βράδυ και προερχόμενος από 2-3 μαζεμένες χυλόπιτες μέσα στον Γενάρη, αποφάσισα ξαφνικά να χαρίσω στον εαυτό μου μερικές στιγμές ηδονής και χαλάρωσης.

Τη Νίνα την είχα σταμπάρει από το Δεκέμβρη και είχα προσπαθήσει και τότε να τη συναντήσω, δυστυχώς ανεπιτυχώς καθώς οι μέρες εκείνες των γιορτών ήταν για τους περισσότερους αρκετά φορτωμένες.

Διαβάζοντας τις κριτικές, και επειδή ήταν και Σάββατο, όταν έπαιρνα τηλεφωνο δεν πίστευα ότι έχω και πολλές ελπίδες να τη συναντήσω κάποια λογική ώρα, όμως
στάθηκα τυχερός και τελευταία στιγμή βρήκα το κενό την κατάλληλη ώρα!

Έτσι λοιπόν κατέφτασα στο ξενοδοχείο λίγο νωρίτερα και περίμενα την Νίνα. Έφτασε ακριβώς στην ώρα της και χτύπημα στην πόρτα. Ανοίγω και μπαίνει μέσα μια ψηλή κοπέλα κοντά στο 1.70 - 1.75 με μακριά μαύρα μαλλιά και ένα πρόσωπο κόλαση! Στην αρχή ήταν λίγο τρακαρισμένη αλλά στη συνέχεια του ραντεβού όσο περνούσε η ώρα έφυγε κάθε τέτοια υποψία και εξελίχθηκε σε κάτι υπέροχο.

Δεν είναι στο στυλ μου να μπαίνω σε λεπτομέριες του αγώνα όμως θα σταθώ μόνο σε 3 σημεία:

1. Νομίζω ήταν η καλύτερη πίπα που μου έχει πάρει ποτέ γυναίκα. Ήταν έτσι ακριβώς όπως μου αρέσει με παιχνίδι, αγριάδα εκεί που πρέπει και γενικά με έστειλε αδιάβαστο. Η γυναίκα μιλάμε παίρνει νόμπελ σε αυτό. Αφού κάποια στιγμή ένιωσα να ζαλίζομαι από την ευχαρίστηση. Ακόμα το σκέφτομαι δεν το πιστεύω.

2. Το σώμα της είναι εξαιρετικό για την ηλικία της και αλαβάστρινο. Έχει την τέλεια σωματοδομή για εμένα. Θυληκή στο maximum.

3. Με το χαρακτήρα της αλλά και αυτό το απίστευτο πρόσωπο (για τα δικά μου γούστα πάντα) είναι άκρως επικίνδυνα ερωτεύσιμη. Ειδικά ο τρόπος που με κοιτούσε ορισμένες στιγμές με έκανε να νιώθω ότι δεν θέλω με τίποτα να φύγει από εκεί κοντά μου. Δυστυχώς λόγω φύσης της σχέσης (εκείνη εργαζόμενη, εγώ πελάτης) κάτι τέτοιο δεν θα ήταν εφικτό, οπότε εφιστώ την προσοχή στου ερωτιάριδες!!

Θα ήθελα επίσης να σημειώσω ότι είναι η πρώτη φορά που παίρνω κοπέλα από το συγκεκριμένο γραφείο. Η επικοινωνία με την κυρία στο τηλέφωνο ήταν άψογη και γενικά έμεινα απόλυτα ευχαριστημένος. Παρακάτω παραθέτω την πραγματική βαθμολογία για την συνάντηση καθώς το σύστημα δεν με αφήνει να βάλω παραπάνω (καλό θα ήταν οι διαχειριστές της σελίδας να το κοιτάξουν αυτό και να μπορούμε όλοι να βάζουμε βαθμολογίες από το ελάχιστο έως το μεγαλύτερο).


Εμφάνιση (πρόσωπο): 10.0
Εμφάνιση (σώμα): 10.0
Γενική συμπεριφορά: 10.0
Επικοινωνία: 9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή: 10.0
Σχέση απόδοσης/τιμής: 10.


PS: Και κάτι για εκείνη που θα καταλάβει. "Ι'll definetely meet you again..you know..."

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 26, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
25 Δεκ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
251
Πόντοι:
281
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 morpheus1000, doc_lin, chris1955 και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού