Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 52 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Το ραντεβού κλείστηκε σε ξενοδοχείο του κέντρου. Εύκολη επικοινωνία. Ειδοποίησε και για την ολιγόλεπτη καθυστέρηση.
Όταν άνοιξε η πόρτα δυστυχώς απογοητεύτηκα. Η κοπέλα είναι αρκετά παχουλή και μέτρια σε ύψος. Βγάζοντας τα ρούχα της, η εικόνα της παρέμεινε το ίδιο απογοητευτική. Ο κωλος είναι όντως πολύ μεγάλος, αλλά πολύ μεγαλύτερος από ότι χρειάζεται και με όχι καλό σχήμα. Αν έχετε στο νου σας τη γαζέλα της Καραϊβικής με τη θεϊκή κωλάρα, ξεχαστε το. Αυτά με τα αρνητικά.
Ας μιλήσουμε τώρα για τα θετικά. Η κοπέλα έχει τρομερή διάθεση για σεξ και θα κάνει ότι είναι δυνατόν για να ικανοποιήσει τον σύντροφό της. Τέτοιο mouthfuck δεν είχα ξαναζήσει. Στο ενδιάμεσο των δύο γύρων είχαμε και ένα μασαζακι με λάδια.
Πρωκτικό παίχτηκε, αλλά είναι τόσο τεράστιος ο κωλος που δε σε αφήνει να μπεις όλος μέσα. Άσε που σφίγγει πάρα πολύ, ώστε σε λίγα λεπτά είχα αρχίσει να πονάω και το γυρίσαμε στην μπροστινή τρύπα.
Εν κατακλείδι.
Είναι αρκετά πιο γεμάτη από ότι πρέπει. Αυτό που φαίνεται στις φωτογραφίες είναι πολύ πιο κολακευτικό από την πραγματικότητα. Αν τη δεις στο δρόμο, δε θα σκεφτείς ότι είναι μουναρος και θέλω να την πηδήξω. Το πιθανότερο είναι να σε αφήσει παντελώς αδιάφορο. Αυτή όμως είναι η προσωπική μου άποψη, η οποία, από ότι βλέπω στις άλλες κριτικές, είναι διαφορετική από αυτή των άλλων συναγωνιστών. Προφανώς υπάρχει κοινό και για αυτό τον σωματότυπο. Αυτό όμως είναι και τι νόημα του φόρουμ. Να υπάρχουν όλες οι απόψεις.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 03, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
27 Νοε 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
355
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, ΤΖΕΝΗ ΛΑΤΙΝΑ, ΧΧΧ-Man και 26 άλλα μέλη

Σχόλια

9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Ιανουαρίου, 2019
Σωστος φιλε ο κωλος της ειναι τεραστιος οπως ειπες ειναι χοντρη με φουλ κυταρρυτιδα και εγω οταν την ειχα συναντησει ξενερωσα δεν την περιμενα τοσο χοντρη...δυστυχως η φωτογραφιες δεν ειναι ιδιες με την πραγματικοτητα
D
dimitrios7
26 Ιανουαρίου, 2019
ενταξει ετσι είναι σχεδόν σε ολες τις κοπελες πεφτει και το αναλογο photoshop
26 Ιανουαρίου, 2019
Και 100€?
μλκ
27 Ιανουαρίου, 2019
Καλά που βρέθηκε ένας χριστιανός που είπε αυτά που είδε, γιατί με τόσους διθυράμβους που διάβαζα για κάποια που κι εγώ είχα αξιολογήσει εμφανισιακά αρκετά κάτω του μετρίου είχα σκεφτεί πως είχα παραπαραξενέψει.Μεγάλο χαμόγελο
27 Ιανουαρίου, 2019
οι λατινοαμερικανες πανω κατω ετσι είναι,χοντροκωλουδεσ και χονδρομπουτουδες,χωρια το μιγαδικο γυφτε χρωμα τους,ενα 10 τοις εκατο είναι μουναροι
αλλα στην ταλαιπωρη Ελλαδα τι καλο να ερθει σε ροστερ,ποσοτητα υπαρχει ποιοτητα γιοκ,εδω δεν ερχονται όχι πρωτοκλασάτες πρων σοβιετικες των 90ς 00ς
αλλα ουτε καν πρωτοκλασάτες αλβανιδες,το μονο που θα σωσει την κατασταση είναι οι ελληνιδες που βγαινουνε σωρηδόν,αλλα εχει καποια χρονια μελλον ακομη,...…...
12 Φεβρουαρίου, 2019
κώλος όντως φίλε τεράστιος με φουλ κυτταρίτιδα που στρωνει μονο στα 4 και επίσης ειναι τοσο μεγαλος ο κωλος που αν δεν τον εχεις πανω απο 20εκ ισα ισα μπαινει το κεφαλακι. σφίγγει επίτηδες και τα κωλομέρια και παίρνει τετοια σταση ωστε να μην μπορείς να τον βάλεις καλά μέσα. Εγώ ξενέρωσα και δεν καταφερα να χύσω. πολύ κάτω του μετρίου το πολύ στο 40αρι.
15 Απριλίου, 2019
Πολύ σημαντική κριτική κ τα σχόλια σας κύριοι. Ήμουν έτοιμος να κλείσω 2ωρο αλλά θα το σκεφτώ ακόμα κ για απλό πρόγραμμα μιας ώρας. Δυστυχώς όπως και στην ΧριστίναΧΧΧ οι πιο πολλοί μάλλον δεν έχουν πολλές εμπειρίες κ βλέπουν τις μετριότητες σαν μουναρες
15 Απριλίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Σωστος.. ακριβως το ιδιο σκεφτομουν κ εγω...
15 Απριλίου, 2019
Παιδια μακρια μην κανετε την βλακεια και πατε μαζι της θα απογοητευτειτε παρα πολυ ειναι χοντρη με φουλ κυταρριτιδα πολυ χαλια δεν ειναι αυτο που φαινεται στις φωτο...ετσι την πατησα και εγω απ τις φωτο περιμενα φοβερο κωλο αλλα αυτο το πραγμα που ειδα ειναι απογοητευση
D
dimitrios7
9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9