Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 22 10
Γενική βαθμολογία
 
9.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Χτεσινή συνάντηση με το Σοφάκι μετά από εύκολη επικοινωνία με το γραφείο.

Το κορίτσι ήρθε πριν την ώρα της μιας και έιχα ενημερώσει ότι είμαι στο δωμάτιο. Όμορφα ντυμένη με ένα ασπρόμαυρο φόρεμα, ψηλές μπότες και τα βυζάκια να ξεχειλίζουν από το φόρεμα παρόλο που τα είχε ελέυθερα.

Λίγο κρασάκι, φιλάκια και λίγο κουβεντούλα στην αρχή μιας και δεν ήταν η πρώτη φορά που συναντιόμασταν. Μου έκανε μεγάλη εντύπωση που θυμόταν λεπτομέρειες από την προηγούμενη μας συνάντηση.

Γρήγορο μπανάκι από πλευράς της και με τα μούτρα στον Φρίξο.

Δεν θα μπώ σε λεπτομέρειες για το τι έγινε και πως έγινε, το μόνο που θα πω είναι πως το κορίτσι δεν μου είπε όχι σε τίποτα ακόμα και όταν μου βγήκε το πορνοσταριλίκι μου και της ζήτησα μια περίεργη στάση.
Πέρασα υπέροχα, γελάσαμε πολύ και το σεξ τα είχε όλα, φιλικό, αγαπησιάρικο, βρώμικο και κάποιες στιγμές λίγο πιο πρόστυχο.

Το τηλέφωνο της χτύπησε στην αρχή του τρίτου γύρου αλλά το μώρο απτόητο συνέχισε σαν να μην το άκουσε ποτέ και συνέχισε μέχρι να με τελειώσει παρόλο που στα μισά ο Φρίξος μαλάκωσε. Έπεσε στα γόνατα, μου τον ξανασκλήρυνε, ολοκληρώσαμε το μανικάκι, έκανε το μπανάκι της και μετά έφυγε χωρίς καμμία βιασύνη, κυρία με τα όλα της.

Εάν και αποφέυγω να συναντώ τα ίδια κορίτσια ξανά και ξανά, νομίζω πως με το Σοφάκι θα κάνω μια εξαίρεση.

Γαμάτε γιατί χανόμαστε και σεβασμός στα κορίτσια, μας χρειάζονται και τις χρειαζόμαστε Γερο-μύστηςΓερο-μύστηςΓερο-μύστης

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 24, 2019
Διάρκεια
1μιση ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Ναι
SilverAries
Ανώτερος
Εγγραφή:
20 Αυγ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
34
Likes:
3.062
Πόντοι:
5.271
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, chamy, doc_lin και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού