Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 33 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0

Συνάντηση πριν από μερικές ημέρες με την Νίνα. Παιδιά το κορίτσι δίνει ρέστα και θα σας διηγηθώ τι εννοώ. Πρώτα απ΄ όλα να ευχαριστήσω το γραφείο που εξυπηρετεί άμεσα και για τις καλές παρουσιάσεις κοριτσιών. Στο θέμα. Σε γαμισοξενοδοχείο του κέντρου η συνάντηση βραδινή ώρα και σκάει μύτη το κορίτσι στην ώρα του. Η πρώτη εντύπωση που μου έδωσε ήταν πολύ καλή, ευγενική χαμογελαστή και σχετικά αεράτη. Κάτι ελάχιστα ελληνικά ξέρει αλλά καταλαβαίνει σχεδόν όλα τα βρομόλογα όπως διαπίστωσα. Άρα έχει δασκαλευτεί από τους προηγούμενους κατά κάποιο τρόπο. Πρόσωπο δεν θα έλεγα ότι είναι όμορφο αλλά εντυπωσιακό, στρογγυλό με σιλικονάτα χείλια. Πλακωθήκαμε σχεδόν αμέσως στο μπαλαμούτι και στα γλωσσόφιλα . Κάποια στιγμή έμεινε μόνο με το στριγγάκι και μου ζήτησε για ντουζ. Πήγε και γρήγορα επέστρεψε πάλι με το στριγγάκι, ένα κόκκινο, ωραίο και ερωτικό. Γλωσσόφιλα με ένα piercing στη γλώσσα και να τον μπουκώνει με άνεση ολόκληρο, να τρίβει @@ και να γεμίζει σάλια το πέουλα και πάλι ρούφιγμα. Εν κατακλείδι πολύ καλή πίπα μέχρι που παραλίγο να χύσω μέσα στο στοματάκι της. Οπότε αλλάξαμε θέμα. Άρχισα να τη γλύφω εγώ από πάνω προς τα κάτω. Λοιπόν η γκόμενα είναι κλειτοριδική, τρελαίνεται να της πιπιλάς τη κλειτορίδα και το μουνάκι, πρέπει να έχυσε γιατί αντιλήφτηκα σπασμούς της. Νομίζω ότι πρέπει να τοποθετήσει piercing στο μουνάκι της γιατί συνέχεια το έτριβε η ίδια και κατέβαζε υγρά όσο εγώ την σπατούλαρα. Μετά τα προκαταρκτηκά το γυρίσαμε στο γαμίσι, ώρα ήταν. Προφυλακτικό και βουρ στα 4. Κάνει πολύ καλό γαμίσι στα τέσσερα και έτριβε συνέχεια τη κλειτορίδα της και τα βυζάκια της. Αγριεμένος εγώ από τις σηκωμάρες συνέχισα με άλλη στάση, την έβαλα από πάνω να κουνηθεί. Α δίνει καλή παράσταση το κορίτσι κουνιέται άγρια ενώ έφτυνε συνέχεια τα βυζάκια της και τα έτριβε. Ρε παιδιά, το μουνί δίνει ρέστα κανονικά. Ξέχασα να αναφέρω ότι έχει κορμάρα, σφιχτή και καλλίγραμμη. Έκανε και πλαγιαστό και ιεραποστολικό, σφιχτομούνα δεν θα την έλεγα αλλά έχει ωραία αίσθηση το μουνάκι της με τόσο υγρό που κατέβασε. Κάποια στιγμή την είπα και “καργιόλα θα σε ξεσκίσω” και το κατάλαβε και μου απήντησε καργιόλα- καργιόλα, ωραίο τυπάκι για ρωσίδα ή ουκρανέζα που είναι. Ρωσίδα μου είπε αλλά εντάξει όλοι αυτοί εκεί τα ίδια μιλάνε. Πλησίαζε το τέλος του αγώνα, είχα ρεγουλάρει το παιχνίδι στα μέτρα μου και είχα καταφέρει μέχρι το 55’ να μην σκοράρω. Ήθελα όμως να αιφνιδιάσω τον αντίπαλο με δύσκολο τέρμα. Αυτό και έγινε, τη σήκωσα από το κρεβάτι την έβαλα να γονατίσει και της είπα να γεμίσει σάλια το πούτσο μου και να μου ρουφίξει τα @@, πράγμα που έκανε με μεγάλη προθυμία. Τον μπούκωνε ολόκληρο στο στόμα της τον έφτυνε έγλυφε κορμό και ρούφαγε βεντούζα τα @@, μεγάλος μετρ της πίπας, μόνο οι ρουμάνες είναι τόσο εκπαιδευμένες σε τέτοια πίπα (άμα τύχει κανείς σε καμιά καλή). Έφτασε η ώρα να τα αδειάσω όλα, οπότε φύγανε τα περισσότερα μέσα στο στόμα της ενώ κάποια τα έριξε στη μούρη της και έκανε βεντουζωτή αποστράγγιση, ίσως κατάπιε και κάποια χύσια. Έτσι έληξε το ματς αισιόδοξα. Πήρε τα ντενγκι (φράγκα στα ρώσσικα) έκανε ντουζάκι και την έκανε. Σίγουρα είναι για επαναληπτικό αγώνα με τον ίδιο αντίπαλο. Καλά να περνάτε.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 10, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Όχι
plutarxos
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
3 Οκτ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
505
Πόντοι:
306
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 Salonikiospetitelover89, doc_lin, chris1955 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού