Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 59 10
Call-Girls 173763
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Καλησπέρα συναγωνιστές.Γραφω την εμπειρία μου με την Μυρτώ .Ευκολη συνεννόηση με το γραφείο και πάω στο ξενοδοχείο,στέλνω τον αριθμό δωματίου και μπανιαρίζομαι. Ύστερα από λίγο χτυπάει η πόρτα. Την ανοίγω και βλέπω μια κυρία γύρω στα 45(εκεί την έκανα,ίσως να κάνω και λάθος).
Μου λέει καλησπέρα,συστήνεται και με φιλάει στο στόμα.Τις λέω και εγω ποιος είμαι και κατευθυνθήκαμε στα ενδότερα.Ζητησε τα χρήματα μπροστά,τα έδωσα και άμεσως έβγαλε τα ρούχα της και πήγε για μπάνιο με ένα μικρό βαλιτσάκι που κρατούσε.
Όταν έβγαλε τα ρούχα τα ψηλοχρειαστηκια γιατί η κυρία είναι στο φουλ γραμμωμενη και φοβήθηκα μην με δείρει γιατί μόλις την είδα γυμνή στο μυαλό μου ήρθε ο Rocky και μάλιστα στην τέταρτη ταινία,εκεί που κέρδισε τον Ρώσο.Βγαινει από το μπάνιο ύστερα από δέκα λεπτά περίπου φορώντας Ένα μαύρο σετ εσωρούχων. Ήρθε αμέσως προς το μέρος μου και μου 《επιτέθηκε》 με φιλιά στο στήθος,στα μάγουλα και στο στόμα.Σρην αρχή ήμουνα μαγκωμενος και δεν έδινα γλωσσοφυλα αλλά όσο περνούσε η ώρα άρχισα να ενδιδω στο κάλεσμα της και απάντησα με βαθιά γλωσσοφυλα. Η καυλα ήταν μεγάλη και ήθελα να μπω και ζητάω τα προφυλακτικά. Η ίδια αρνήθηκε και λέει έχουμε ακόμα. Κατέβηκε σιγά σιγά προς τα κάτω και άρχισε την πίπα. Καλή η πίπα της με χρυσή χεριού. Δεν έγιναν προσπάθειες για deep through. Περνει τα προφυλακτικά,μου φοράει τον σκούφο και με καβαλάει και αμέσως αρχίζει τον γρήγορο ρυθμό.Εγω το μόνο που έκανα ήταν να χουφτωνω τα βυζια της. Την γυρνάω ανάσκελα και αρχίζω για λίγο το πιπίλισμα στα βυζια της.Μετα άρχισα εγώ να δίνω πόνο και έτσι μας βρήκε το τέλος.
Μπανάκι και από τους δύο,πρώτα αυτή και μετά εγώ,λίγη κουβεντούλα,μπορείς να μιλήσεις μαζί της και μετά άρχισα να την χουφτωνω στις βυζάρες της όσο μιλούσε και συνέχισα με πιπίλισμα (το λέω σε κάθε κριτική μου,ότι είναι μεγάλος βυζολαγνος)και η Μυρτω σταματησε να μιλάει και άρχισε τους αναστεναγμούς. Μετά άρχισε να την φιλάω στο λαιμό στα μάγουλα και μετά αρχίσαμε να ανταλλάσουμε γλωσσοφυλα. Μετά ξανακατεβηκα στα βυζια και αρχισα το πιπίλισμα. Με σηκώνει και μου λέει κάτσε ετσι και άρχισε το τσιμπουκομα.Καθως μου έκανε πίπα μου χουφτωνε και τον κώλο. Τιτε περνώ τα προφυλακτικά φοράω το σκούφο και την στήνω στα 4 αρχίσω να δίνω πόνο. Όσο περνούσε η ώρα τόσο ανέβασα στροφές,αλλά ανέβαζε στροφές και η Μυρτώ και έτσι ένιωθα ότι θα τελειώσω και τον βγάζω και της τα Ρίχνω όλα στην πλάτη.
Πάει για μπάνιο,ντύνεται με χαιρετάει και φεύγει .
Αυτά και εις αλλά με υγεία.

ΥΓ.1.Το ίσως αν θα ξανάβρεθω με την κυρία το έβαλα λόγω εμφάνισης. Είναι πολύ γυμνασμενη και χάνει λιγάκι την θηλυκότητα της. Όποιος θέλει ένα θηλυκό στο κρεβάτι του να πάει αλλού. Η Μυρτώ είναι αυτό που λέμε wild cat.

ΥΓ.2.Σε καμία περίπτωση δεν κλαίς τα λεφτά σου. Περνάς καλά σε έντονους ρυθμούς. Όποιος θέλει αγκαλίτσες και πολλές τρυφεράδες να πάει αλλού.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
20 Οκτ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
125
Likes:
21.640
Πόντοι:
28.900
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, TOMCRUISE, Διαγραμμένο μέλος 201295 και 23 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού