Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 188 10
Γενική βαθμολογία
 
3.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
3.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
2.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Πήγα στο αν λόγο ντελο ώρα 7 και τέταρτο σήμερα το πρωί 24-1-2019 αλλά έβαλα 3 βράδυνη διότι εργαζόταν από την χτεσινή μέρα όπως μου είπε όποτε πιάνετε για 23-1-2019 το ξεκαθαρηζο για να μην υπάρξουν παρεξηγήσεις !!!! Μου παρουσίαση η τσατσα την Εμμανουέλα χωρίς βυζι με πεταχτό κολαρακι και πεταχτά δόντια μπροστά !! Αδύνατη μαύρα μαλλιά τσιγγάνικη φάση η κοπέλα !!! Κουλ δινο το 20αρικο και περιμενο συο δωμάτιο σε 3 λεπτά ήρθε η κοπέλα μου λέει σήκω πανό επιτακτικά αρχική να χορεύει κάτι σαν χώρο της κοιλιάς να γελάει και να πετάει την γλώσσα της έξω σαν φίδι και να μου κάνει σσσς φσγσφσφς .... με πιάσε τρόμος !!! Είχα είδη σηκώθηκε πανό και μου λέει τι κοιτάς ; Χαχαχ έλα φίλα με φίλα με φίλα με... την πιάνο και μου ρίχνει γλωσσόφιλα αλλά χτύπαγε τα δόντια της στα δόντια μου συνεχος και όταν καταφέρναμε γλωσσόφιλα έφτανε την γλώσσα της στις αμυγδαλές μου και με έπνιγε !!!!Κεφάλι σε τοίχο! ένιωσα πως θέλει να με ξενεροση ....και δεν έπεσα έξω !! Μετά μου πιάνει το πεσμένο καβλι και μου λεεει χ μμμ ξάπλωσε εσυ έχεις πρόβλημα !!! Της λέω μηπος έχεις εσυ ;άντε ξανά τα ίδια μου λέει φίλα με τώρα ξανά τα ίδια ... της λέω κάνε πίπα !!και μου λέει ας σου κάνω.... με υφάκι πως και να σου κάνω σιγά μην καυλοσης .... μου έκανε και δεν καυλοσα με πονάνε πολύ και όταν κάπως πήγε να σηκωθεί το πιάνει με το χέρι το μελατο καυλι μου και μου λέει τι είναι αυτό ;;;; Της λέω ο πουτσος μου! Της λέω ξάπλωσε κατάφερα με μια γρήγορη μαλακια το σήκωσα και της τον έβαλα στην κανονική στάση !!! Με το που τον βάζο και αρχιζο και σπρωχνο μου λέει άντε γιατί δεν έχουμε χρόνο της λέω τώρα μισό λεπτό !! Καπάκι το βγαζη από το μουνι της και μου βαράει μαλακια λέγοντας ναι μισό λεπτό ειρωνικά !!!! Έχυσα με μαλακια ....και καθος ντυνόμουν γέλαγε έβγαλε παλυ την γλώσσα του φιδιού και μου είπε έλα να σε χαιρετήσω !! Της λέω όχι παλυ όχι παλυυυυ!!! Έφυγε γελοντας ..... δεν πρόκειται να ξαναπάω τύποι μου μακρυά και αγαπημένοι !!! Παντός η σε φόλες θα πέφτο και δεν θα μου σηκώνετε καν!!!η σε τανες που με κατά καυλονουν και τα πηγαινο περίφημα αλλά που κρύβουν κυνδινους π.χ ακαποτα κτλ.... Όπως και να έχει δεν αντεχο μια ζωή χωρίς έρωτα θέλω έρωτα και ας έχει ρίσκο ... παρά με τανες και σε μπουρδελα αλλά και εκτός ...όπου κοιτάνε μόνο να σε φάνε τα χρήματα να μην στον σηκώσουν καν και με κυνδινο να σε τραυματίσουν και σωματικά και ψυχολογικά !!! Καλά γαμησια τύποι μου !!!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 23, 2019
Όνομα κοπέλας
Εμμανουέλα
Υπηρεσίες
ISINAS
Μέγας
Εγγραφή:
17 Σεπ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
57
Likes:
6.406
Πόντοι:
3.636
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 jimakos900, ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, thalasolikos37 και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού