Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 7 10
Γενική βαθμολογία
 
3.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
2.0
Επικοινωνία
 
2.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Καλησπέρα σε όλους! Τώρα τι να πω ρε παιδιά... Ήθελα εδώ κι αρκετό καιρό να γνωρίσω την εκ Θεσσαλονίκης ορμόμενη "κυρία", ωστόσο μάπα το καρπούζι Λύπη Είχε κάποια ενδιαφέροντα όταν μιλούσες μαζί της, αλλά στο σεξ είναι η υπέρτατη ξεπετούλα δυστυχώς (ούτε της σειράς δηλαδή). Για τη συμπεριφορά της, ούτε λόγος δυστυχώς... Ούτε λόγος... Καβαλημένη (κυριολεκτικά και μεταφορικά) όσο δεν πάει και με μια μύτη στο Θεό. "Έτσι είμαι εγώ και σ'όποιον αρέσω" ήταν μία χαρακτηριστική της πρόταση. Ήμαρτον, κουκλίτσα μου. Λες και είσαι μονάχα εσύ κι άλλη δεν είναι. Το ΜΟΝΟ θετικό ήταν το (σχετικά) θηλυκό της σώμα. Εργαλείο, όχι μεγάλο σε μήκος, ωστόσο παχύ. 1000 φορές ανώτερες η Τζένυ και η Τζούλι (σε "προσόντα", συμμετοχή, ευγένεια ΚΑΙ παιδεία) ΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημα Παιδιά, φιλική συμβουλή: μακριά, εκτός αν θέλετε να κλαίτε τα ευρώπουλά σας εν συνεχεία. Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 01, 2018
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Κόστος συνάντησης
80
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Η κοπέλα ήταν
Ενεργοπαθητική
Φιλί
Όχι
Η κοπέλα δέχτηκε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Έχυσε;
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Benreilly
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
9 Μαϊ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
658
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Gatoulis6969, SheFucker, lycienr και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

19 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Ιανουαρίου, 2019
Μούτρο μυπος τ παραλες ?έχω ακούσει καλά λόγια από τ παληκάρια τ βορά.δεν νομίζω ν μας τρολαρεις??
25 Ιανουαρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

δυστυχώς φτάνουν στα αυτιά μου πολλά παράπονα

ο τυπάκος που δίνει τα 70 ευρώ δεν είναι αφελής
27 Ιανουαρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Θεωρω πως δεν τα παραλεω καθολου. Οποιος θεωρει πως τρολαρω, μπορει απλα να παει... με δικη του ευθυνη φυσικα.

Και κατι ακομα για την ιστορια, επειδη δεν το αμεφερα στην κριτικη μου: μολις τελειωσαμε την (ανουσια) πραξη κι ετοιμαζομουν να φυγω, την πηρε τηλ μπροστα μου ενα παλλικαρι και τη ρωτουσε πώς θα ερθει στο μερος της (ακουγοταν η φωνη του, το παιδι ηταν ευγενεστατο και δεκ τρολαρε). Αυτη δε μιλησε ουτε μισο λεπτο μαζι του και του το εκλεισε στα μουτρα, λεγοντας του "αντε γεια και συ τωρα". Προσωπικα, μου κακοφανηκε πολυ αυτη η κινηση. Εγω, αν ημουν στη θεση του παιδιου, θα ενιωθα αδειασμενος και θα την ειχα σκυλοβρισει μετεπειτα. Στην τελικη, ποια νομιζει οτι ειναι;;
31 Ιανουαρίου, 2019
Παιδια ειχα γραψει και εγω παλια.Η τυπισα ειναι οτι ναναι οπως λεει και ο συντροφος.Ξεπετα και πολυ χαλια συμπεριφορα.θελει μαυρισμα.Μακρια δεν αξιζει.
review reaction 1 Benreilly
09 Φεβρουαρίου, 2019
μπηκα στη διαδικασια να διαβασω τις κριτικες του εν λογο τυπου παμε
νουμερο 1 ,,,,Θέλετε να ΠΕΤΑΞΕΤΕ τα λεφτά σας;; Go 4 it!
νουμερο 2.......Ελένη: ΠΕΤΑΜΕΝΑ ΛΕΦΤΑ (κοινως, καλύτερη η μαλακία!)
νουμερο 3........Μάπα η (Που)ντάνα
νουμερο 4........Μάπα η (Που)ντάνα
νουμερο 5,,,,,,,,,Για πολύ... απελπισμένους Λύπη
ολες οι κριτικες χαλια ουτε μια καλη τα συμπερασματα δικα σας
(Updated: 27 Φεβρουαρίου, 2019) 11 Φεβρουαρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Συμπεράσματα σίγουρα θα βγουν, φιλτάτη. Ωστόσο, δεν ξέρω κατά πόσο θα είναι ευνοϊκά για σένα. Στις 5 κριτικές για το άτομό σου, βλέπω ήδη 2 αρνητικές. Όχι και το καλύτερο ποσοστό για αψεγάδιαστη trans, σωστα;; (βέβαια, πού να ξέρεις εσύ από στατιστική)

Ανέφερες 5 αρνητικές κριτικές μου. Καταρχάς, μιλάς για ένα site, όπου δραστηριοποιούνται τουλάχιστον 500 επαγγελματίες (call girls, trans κ.λπ.), αν όχι περισσότερες. Και να ήθελα, δε θα μπορούσα να γράψω κριτική για τόσα άτομα. Που σημαίνει ότι 5 αρνητικές κριτικές σε 500 άτομα δε λένε κάτι. Οι υπόιλοιπες 495 θα μπορούσαν κάλλιστα να είναι θετικές. Αλλά μιας και το έθιξες, ας σου αναφέρω το ΚΟΡΥΦΑΙΟ top 10:

Νούμερο 1: tzeniTr (ΑΠΛΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠ'ΟΛΑ ΜΕ ΠΑΙΔΕΙΑ. ΣΥΝ ΜΕΓΑΛΑ ΠΡΟΣΟΝΤΑ) Προσκύνημα
Νούμερο 2: Tzouli Trans (ΥΠΕΡΟΧΗ ΚΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΚΗ, ΜΕ ΕΠΙΣΗΣ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΠΡΟΣΟΝΤΑ) Προσκύνημα
Νούμερο 3: Leticia Castro (ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΠΙΔΕΡΜΙΔΑ, ΜΕΓΑΛΟ ΕΡΓΑΛΕΙΟ ΚΑΙ Η ΑΠΟΛΥΤΗ GF ΕΜΠΕΙΡΙΑ) Έρωτας
Νούμερο 4: Vallery Furlan (ΕΞΑΙΣΙΑ, ΑΝ ΚΑΙ ΚΑΘΙΣΕ ΠΟΛΥ ΛΙΓΟ ΣΤΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙ ΚΑΙ ΗΔΗ ΜΑΣ ΛΕΙΠΕΙ) Έρωτας
Νούμερο 5: Patricia Macedo (ΔΥΣΤΥΧΩΣ, ΕΦΥΓΕ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΛΛΙΜΑΡΜΑΡΟ, ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΜΕΓΑΛΑ ΠΡΟΣΟΝΤΑ, ΑΛΛΑ ΑΝΑΠΛΗΡΩΝΕ ΜΕ ΤΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΜΕ ΤΗΝ ΑΚΟΥΡΑΣΤΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΤΗΣ) Χαμόγελο
Νούμερο 6: Karol Kovalic (ΕΠΙΣΗΣ ΣΤΟ ΚΑΛΛΙΜΑΡΜΑΡΟ, ΜΕ ΜΕΓΑΛΑ ΠΡΟΣΟΝΤΑ ΠΟΥ ΣΕ ΣΤΕΛΝΟΥΝ ΣΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ) Κουλ
Νούμερο 7: Victoria Karvalho (ΤΥΠΙΚΗ ΜΕΝ, ΑΛΛΑ ΔΥΝΑΤΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ) Χαμόγελο
Νούμερο 8: QueenAthina (ΜΕΓΑΛΑ ΠΡΟΣΟΝΤΑ, ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΗ ΚΑΙ ΚΑΛΛΙΕΡΓΗΜΕΝΗ ΣΤΟ ΒΑΘΜΟ ΤΩΝ #1, 2 ΠΙΟ ΠΑΝΩ. ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΕΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΗΣ ΜΕ ΜΕΓΑΛΗ ΑΝΕΣΗ) Προσκύνημα
Νούμερο 9: Trannoula28 TS (ΜΕΤΡΙΟ ΜΕΓΕΘΟΣ, ΠΑΘΙΑΣΜΕΝΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΚΙ ΑΦΑΝΤΑΣΤΑ ΕΥΓΕΝΗΣ ΚΑΙ ΚΑΛΛΙΕΡΓΗΜΕΝΗ) Ματάκι
Νούμερο 10: Alysa (ΣΥΜΠΑΤΡΙΩΤΙΣΣΑ ΣΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΜΟΡΦΗ ΣΥΜΠΡΩΤΕΥΟΥΣΑ, ΩΣΤΟΣΟ ΑΨΟΓΗ ΣΥΓΚΡΙΤΙΚΑ ΜΕ ΣΕΝΑ ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠ'ΟΛΑ ΜΕ ΠΑΙΔΕΙΑ) Μεγάλο χαμόγελο
Νούμερο 11: Gabriela Ferrari (ΕΧΕΙ ΤΟ ΙΔΙΟ 'ΠΑΧΟΣ' ΜΕ ΣΕΝΑ [ΤΟ ΜΟΝΟ ΣΟΥ ΘΕΤΙΚΟ ΜΕΣΑ ΣΕ ΠΛΗΘΟΣ ΑΡΝΗΤΙΚΩΝ], ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΜΙΚΡΟ ΜΗΚΟΣ ΜΕ ΣΕΝΑ. ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΣΤΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ; ΒΛΕΠΕΙΣ ΤΗ ΣΚΟΝΗ ΤΗΣ) Ντροπή

Να συνεχίσω;; Δε νομίζω πως σε παίρνει, μωρό μου. Ο κόσμος μπορεί να παραβλέψει την κριτική μου, αλλά πάντα μπορεί να διαβάσει μέσα στο site τις κριτικές για τις ανωτέρω και, πίστεψέ με, είναι διθυραμβικές στο 100%. Να σ'ενημερώσω για την ιστορία, πως υπάρχει τόσο αμοιβαία εκτίμηση και σεβασμός μεταξύ εμού και των προαναφερθεισών κοριτσιών, που δε χρειάζεται καν να μπω να γράψω θετική κριτική (αυτά πάνε κι από στόμα σε στόμα, ξέρεις). Ίσα-ίσα που κάποιες από αυτές εδώ και πολύ καιρό με ευχαριστούν με pm που αναφέρω το όνομά τους σε ΣΧΟΛΙΑ κριτικών ΑΛΛΩΝ μελών. Είμαι σταθερός τους πελάτης, εξάλλου (αυτό από μόνο του λέει πολλά, δε χρειάζεται να το γράφω κιόλας). Όλες οι ως άνω είναι εξωπραγματικές, μαγικές και σε ΚΑΜΙΑ περίπτωση σαν εσένα (θα μπορούσες να μάθεις ΠΑΡΑ πολλά από το παράδειγμά τους). Εξάλλου, έχουμε δημοκρατία και παρρησία κι όπως προανέφερα, όποιος θέλει να σε επισκεφθεί και να πετάξει τα λεφτά του είναι απόλυτα ελεύθερος να το κάνει. Το συμπέρασμα το αφήνω στον εκάστοτε δυνητικό πελάτη σου (εγώ πολύ απλά νίπτω τας χείρας μου).


Υ.Γ. Απ'όταν σε συνάντησα, διαπίστωσα πως πάσχεις από άρθρωση λόγου κι ορθογραφία (σε αντίθεση με μένα): Η έκφραση 'εν λόγω' που έγραψες λίγο πιο πάνω γράφεται με ΩΜΕΓΑ κι όχι με ΟΜΙΚΡΟΝ.. Τα σέβη μου Καπέλο
12 Φεβρουαρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ισοπεδωτικός κι ωραίος ! τα σέβη μου
review reaction 2 Benreilly
(Updated: 16 Φεβρουαρίου, 2019) 15 Φεβρουαρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοχαιρομαι πραγματικα που ξεδιπλωσες τον πραγματικο σου ευατο .και επισεις που με συγκρινεις με αλλα 10 κοριτσια δεν γνωριζω καμια απο αυτες προσωπικα ,,,,απο οτι καταλαβα σε ενδιαφέρει το μεγεθος μαζι με την ΠΑΙΔΕΙΑ SmileBig
,,,ευχομαι να βρεις αυτο που πραγματικα ψαχνεις δυστυχώς εγω δεν μπορεσα να σου το δωσω ΄΄΄΄΄΄
αν και βεβαια θα ηθελα να σου πω οτι στις 1 νοεμβριου ημουν θεσσαλονικη
στην αθηνα κατεβηκα 27 νοεμβριου αρα εχεις ακυρωθει απο μονος σου(μπορει να το δει οποιος θελει ατο θρεντ μου αυτο
ποτε ημουν λαρισα ποτε βολο και ποτε αθηνα)
(sory κι ολας εγινα τρανςτζεντερ για να μαμαω τυπους οπως εισαι εσυ ? εσυ θα φτιαχνοσουν με τον ευατο σου? μαλλον κατι δεν εχεις καταλαβει σωστα ...τωρα για την ορθογραφια και την αρθρωση λογου Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο! Κεφάλι σε τοίχο! παντως χαιρομαι που ασχοληθηκες εστω και λιγο μαζι μου να σαι καλα και να ενημερωνεις τον κοσμο απο στομα σε στομα ξερεις εσυ .....για το που θα πηγαινει και για το ΜΕΓΕΘΟς πανω απο ολα

υ.γ μην ξεχνας μαζι με τις κρεμες και τα κραγιον την μεζουρα να παιρνεις μαζι
18 Φεβρουαρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φιλτάτη, φιλτάτη! Είσαι πάντα τόσο ψεύτικη σε όλα; Απόκριες έχουμε, λογικό είναι να υποκρίνεσαι, αλλά εσύ το παράκανες. Μάλλον δε καταλαβαίνεις κάποια πράγματα. Τέλος πάντων, πάμε πάλι Κατσικογάμης

1)'Ξεδίπλωσα τον πραγματικό μου εαυτό': Τι πρόταση είναι αυτή; Από την πρώτη μου κριτική εμμένω στην ίδια άποψη για το άτομό σου. Πας να παραπλανήσεις με την κλασική μέθοδο 'επίθεση στο ήθος του αντιπάλου' ε; Καλός κι αποτελεσματικός τρόπος πειθούς, αλλά τζίφος. Έπεσες σε σεξουλιάρη φιλόλογο, που τα γνωρίζει και τα διδάσκει αυτά.

2) Το ότι η κριτική μου δήλωνε 1 Νοεμβρίου δεν έχει καμία απολύτως σχέση με την ημέρα της (δυσοίωνης για μένα) συνέυρεσης. Προφανώς και δε θα δήλωνα αρχές ΟΚΤΩΒΡΗ για ευνόητους λόγους (δε θέλει και πολύ ΜΥΑΛΟ για να το σκεφτείς ε;) Δεν το σώζεις, ασ'το Χμμμ;

3) Μου ανέφερες πως επιζητώ μονάχα μέγεθος και παιδεία. Σχετικά με το μέγεθος, κάποια πράγματα δεν αλλάζουν σε αυτή τη ζωή. Γεννήθηκες με μικρό μήκος, so it's ok. Δεν αλλάζει αυτό. Τη συμπεριφορά μας και την ΠΑΙΔΕΙΑ μας σίγουρα μπορούμε να τις αλλάξουμε με καλή προσπάθεια, όμως. Και μόνο που αγνοείς πως η καλλιέργεια και η παιδεία είναι εξίσου σημαντικά στο επάγγελμά σου, μάλλον πρέπει να αλλάξεις δουλειά (ακόμα δεν καταλαβαίνεις γιατί ο σύντροφος πιο πάνω σε αποκάλεσε ΞΕΠΕΤΑ) Κεφάλι σε τοίχο!

4) Κρέμες και κραγιόν.. Δε χρησιμοποιώ, αλλά φαντάζομαι εσύ που είσαι του επαγγέλματος (και καλά) θα μπορείς να με συμβουλεύσεις καλύτερα Ντροπή

5) Όσο για το ποιος ασχολείται με ποιον, σου έχω πει ήδη, 'πουλάκι' μου (κυριολεκτικά & μεταφορικά): άφησέ το, αφού βλέπεις πως δε σε συμφέρει κι άδικα ξεφτιλίζεσαι. Είσαι πιασμένη από 5 μεριές. Δεν είμαι ο μόνος που έγραψα αρνητική κριτική. Όταν σου πρότεινα να ΜΑΘΕΙΣ τα basics από τις 10 κοπέλες παραπάνω (για πιο advanced πράγματα, ασ'το), όντως ενδιαφέρθηκα να σε βοηθήσω να γίνεις σωστή επαγγελματίας (κάποια στιγμή) στη δουλειά σου. Ίσα-ίσα, θα έπρεπε να μ'ευχαριστείς για τη σημασία και το χρόνο που δαπάνησα να τα γράψω όλα αυτά αναλογικά με τις υπηρεσίες που προσφέρεις. Τέτοιο feedback πού θα το έβρισκες; Μου λες; Αν δε με ενδιέφερε να ορθοποδήσεις στο επάγγελμα και δεν είχες ένα (μικρό) potential, δε θα είχα καν ασχοληθεί μαζί σου Θυμός

6) Τις ανωτέρω (κι ανώτερες) κοπέλες δεν τις γνωρίζεις, αλλά όντως θα μου έκανε τρομερή εντύπωση αν τις γνώριζες. Δε θα ήσουν έτσι, καθώς 'τα μεταξωτά βρακιά θέλουν κι επιδέξιους...' ξέρεις εσύ Ματάκι Επίσης, φρόντισα να μάθω αυτό το διάστημα για σένα από κάποιες από κι αυτές (λόγω της έντονης επιμονής σου να αποδείξεις κάτι που δεν είσαι) και, μάντεψε, δε σε έχουν ΚΑΝ ακουστά. Εγώ δε θα ήμουν και τόσο περήφανος στη θέση σου, ούτε θα είχα καβαλήσει το καλάμι. Ξεκαβάλα λίγο, διότι εδώ είναι η πρωτεύουσα και παίζεις με τα 'μεγάλα' παιδιά (δεν υποτιμώ καμία πολη της Ελλάδας φυσικά, απλά εδώ οι ρυθμοί είναι πιο γρήγοροι κι απαιτητικοί) Ναι!

Τσίμπα κι ένα τριγωνάκι για χάρη μου με την πρώτη ευκαιρία! Την επόμενη φορά που θα κατέβεις, φρόντισε να έχεις αλλάξει. Σε ασπάζομαι Καπέλο


Υ.Γ. Το 'ΕΠΙΣΗΣ' γράφεται με Η κι όχι με ΕΙ (φαντάσου πως εσύ με χρέωσες, ενώ εγώ σου προσφέρω δωρεάν τα ορθογραφικά tips)Σπασίκλας Κεφάλι σε τοίχο!
(Updated: 18 Φεβρουαρίου, 2019) 18 Φεβρουαρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοπολυ κουραση μωρε αδερφακι μου ξεκωλα
ευτυχως που εχω τους θαυμαστες μου
ευτυχως που εκανα καριερα και δεν εχω πια αναγκη
ευτυχως που εχω εναλακτικη και δεν εξαρτωμαι απο ατομα σαν και του λογου σου
....κακως ασχοληθηκα
Όποιος ανακατεύεται με τα πίτουρα.... τον τρώνε οι κότες λενε και οχι αδικα ...κριμα που ακυρωνεις τις επιλογες σου αυτο θιγει εσενα σαν ατομο πρωτα απο ολα και μετα τους υπολοιπους

θα κατεβω συντομα αθηνα να εχεις κατα νου να σου κανω το τραπεζι στη σπονδη η στο funky gourmet για να πατσισουμε να με γνωρισεις και λιγο καλυτερα φιλακια να περνας καλα και ευχαριστω που ασχοληθηκες εστω και αρνητικα
review reaction 1 PETROSANAL1
19 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2