Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 21 10
Call-Girls 35906
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Ξεκινάω από τον τίτλο. Είναι ένα MILF κόλαση, όπως τα θέλουμε να είναι και θα τολμήσω να πω ότι είναι το καλύτερο MILF με το οποίο έχω συνευρεθεί στα πλαίσια του αγοραίου. Οι βαθμολογίες που έχω βάλει είναι αντικειμενικές και χωρίς να λαμβάνω υπόψη ότι είναι MILF, δηλαδή τα 7άρια στο πρόσωπο και σώμα, είναι αυτούσιες βαθμολογίες, χωρίς εκπτώσεις αυστηρότητας λόγω ηλικίας. Οι φωτογραφίες είναι ελάχιστα πειραγμένες, πιο αντιπροσωπευτικές προφανώς οι selfies, με εξαίρεση την selfie του γυμναστηρίου. Ευχάριστη έκπληξη η πραγματική εικόνα της, η οποία είναι καλύτερη από ότι θα περίμενε κανείς κατόπιν παρατήρησης των φωτογραφιών της, με λίγα λόγια, ο φωτογράφος μάλλον της κάνει ζημιά παρά την βοηθάει και αυτό κυρίως σε ότι αφορά το πρόσωπο. Ήμουν κουρασμένος και πολύ τσαντισμένος λόγω γεγονότων συλλαλητηρίου, σχετικών συζητήσεων με φίλους (α ρε Μακεδονία, κόβονται παλουκάρια για χάρη σου), αλλά και άλλων συζητήσεων που μονοπωλούν τις μέρες μας και ήθελα αλλαγή σκηνικού, παρέας, κάτι να ξεφύγω λίγο από την μιζέρια και τους προβληματισμούς των ημερών. Δοκίμασα να κλείσω διάφορες γνωστές και μη, αλλά τζίφος. Παραδέχτηκα ότι είμαι μάλλον ο τελευταίος μαλάκας που αγχώνομαι με τα πολιτικά και γεωπολιτικά, καθώς για να είναι όλες κλεισμένες, μάλλον γαμάνε όλοι και αδιαφορούν για τα γεγονότα. Είχα βάλει καιρό την Νίνα στο μάτι, γνωρίζοντας ότι το πρακτορείο ειδικεύεται στα MILF, δεν είχα προχωρήσει σε κράτηση όμως, καθώς τα MILF, ή σου βγαίνουν τελείως μάπα και τα κλαις (ουκ ολίγες φορές στο παρελθόν) ή σε κάνουν να χάσεις το φως σου. Πανηγυρικά έγινε το δεύτερο με την Νίνα και τελικά δεν το μετάνιωσα. Όταν μπήκε στο δωμάτιο χάζεψα κανονικά και δεν το πίστευα. Μπορεί να έπαιζε ρόλο η κακή διάθεσή μου γενικότερα και η εμφάνισή της να με έπιασε off guard, αλλά το πρώτο που σκέφτηκα όταν την είδα, είναι πόσο μαλάκας είμαι που δεν την έχω κλείσει προγενέστερα. Εάν υπήρχε βαθμολογία γενικά για το ραντεβού, κάτι σαν το πως βαθμολογείς την φάση, θα έβαζα 10 με τόνο. Θα μου πείτε, το σύστημα βγάζει μέσο όρο. Δεν είναι το ίδιο, γιατί ο μέσος όρος προκύπτει (προφανώς) από τις άλλες επιμέρους βαθμολογίες και παραμένοντας τεχνοκρατικός, στο πρόσωπο π.χ. η Νίνα δεν παίρνει 10, αλλά 7. Αναφέρομαι στην βαθμολογία του ραντεβού, της εμπειρίας, του σκηνικού γενικότερα, της φάσης συνολικά και σε αυτό, η εμπειρία μου με την Νίνα είναι για 10 με τόνο. Καταρχήν σε ότι αφορά την εμφάνιση, αντίστοιχου βεληνεκούς γκόμενες (φανταστείτε εικόνα γκόμενας σε club) και τέτοια ταύτιση με τα γούστα μου έχω πετύχει μόνο σε high end clubs του εξωτερικού, π.χ. Set στο Maiami, Project στο Λονδίνο, Oak στην πόλη των αγγέλων ή στην Νέα Υόρκη (ίσως παλιότερα). Μην ξεχνάμε ότι είναι και θέμα γούστου του καθενός, αλλά για μένα η Νίνα απλά φυσάει. Εμφανίστηκε λοιπόν, με μυτερή μάυρη μπότα πάνω από το γόνατο, ένα κοντό μεσάτο μαύρο παλτό (πάνω από το γόνατο) και το mini black dress της (λίγο πιο κάτω από το μουνί τηw). Τίποτα άλλο, δεν φόραγε εσώρουχα. Γκόμενα δηλαδή από video clip των ZZ top, αυτές με τις οποίες τον παίζαμε πιτσιρικάδες. Το μαύρο Mini φόρεμα δε, δεν ήταν tube, αλλά άνοιγε με ένα φερμουάρ στην πίσω μεριά, το οποίο ξεκινούσε από τον σβέρκο και κατέληγε χαμηλά στο τελείωμα του φορέματος. Αντιλαμβάνεστε την εικόνα να το ανοίγεις και να φτάνεις στην αρχή της ακάλυπτης κωλοχαράδρας, η οποία ήταν ακάλυπτη λόγω έλλειψης εσωρούχων. Είναι η στιγμή που απλά γουρλώνεις και είσαι έτοιμος να φωνάξεις «τι λες τώρα?». Πάνω στις μπότες της μου έριχνε σε ύψος, σίγουρα 1,80 + πάνω σε αυτές. Ξανθό μαλλί (βαμμένο), τούμπανο βυζί, σώμα πολωνικό (δλδ όχι ψιλόλιγνη ρωσίδα), πράσινα μάτια, ελάχιστα μπιχλιμπίδια και το τσαντάκι της. Άντε γεια...κοίταζα σαν τον beavis και butthead μαζί. Μην μακρηγορώ, εντυπωσιακή εικόνα από τις λίγες. Πάμε όμως λίγο στα τεχνοκρατικά.
Πρόσωπο -7-, και δεν είναι 10, καταρχήν γιατί δεν είναι πιτσιρίκα και επειδή τα χείλη λόγω παλιότερου φουσκώματος έχουν λίγο περίεργο σχήμα. Κατά τα λοιπά, όλα πολύ καλά και πρέπει να αναφερθούν τα πράσινα μάτια, αυτά του διαβόλου.
Σώμα -7-, όπως προανέφερα σώμα Αμερικανικού MILF, όπως μου αρέσει χωρίς υπερβολές (οκ, λίγο μικρότερο θα μπορούσε να είναι το βυζί). Δεν παίρνει 10 γιατί είναι λίγο χαλαρή (μανούλα γαρ...ορατό το ίχνος ceasar). Ο πισινός θα μπορούσε να είναι πιο σφικτός, γενικά θα μπορούσε να είναι πιο σφικτή, δεν πρέπει να έχει καλή σχέση με το γυμναστήριο. Δεν ενοχλήθηκα όμως, η εικόνα είναι εντυπωσιακή όταν σουλατσάρει στο δωμάτιο και ειδικά όταν χορεύει. Τατουάζ δύο ή τρία, μικρά δεν ενοχλούν, αν και ηλίθια και σε αυτή την περίπτωση (π.χ. μικρό ρεβόλβερ κάτω από την μασχάλη, δεν μπορώ να καταλάβω πως τα σκέφτονται αυτά).
Συμπεριφορά -10-, απλά άψογη και για σεμινάριο. Φανταστική παρέα (έστω και σε αυτή την μία ώρα), πολύ προσγειωμένη και φιλική.
Σεξ -10-, εδώ χάθηκε η μπάλα αγαπητοί. Δεν πίστευα αυτό που συνέβαινε. Εάν δεν ήταν βίζιτα και μου τύχαινε κάτι τέτοιο με γκόμενα που γάμαγα για πρώτη φορά, θα αναρωτιόμουν πόσο καιρό είχε να γαμηθεί πριν από εμένα. Από τεχνικής άποψης, δεν ήταν μαέστρος, αλλά το πάθος της, η ορμή της και η κάυλα της, δεν έχω συναντήσει κάτι αντίστοιχο. Γαμιόταν σαν να ήταν η τελευταία μέρα του πλανήτη και της έβγαινε τόσο φυσικά, που εάν ήταν θέατρο, τότε πρέπει να αλλάξει επάγγελμα αμέσως και να ασχοληθεί με ηθοποίια κλπ. Η αγάπη της, η στοργή και η αφοσίωσή της στον πούτσο μου δεν περιγράφεται. Πολύ ένταση, πολύ ιδρώτας, πολύ πάθος και ένα φανταστικό anal από τα λίγα. Δεν μου έχει ξανατύχει γκόμενα να γαμιέται από κώλο και να σφίγγει τον κουραδοκόφτη για να απολαύσει παραπάνω και να φωνάζει/χύνει με τέτοια ένταση. Τα σκέφτομαι και θέλω να πάρω τηλέφωνο και να κλείσω άμεσα νέο ραντεβού. Και όλα αυτά, όπως έχω ξαναπεί, χωρίς να είμαι κανένας γαμίκουλας ή ιδιαίτερων προσόντων ή εμφάνισης. Απλά η γκόμενα το ζει και γουστάρει.
Απόδοση -10- και αυτό γιατί κατά την γνώμη μου τα 170 για μία ώρα για αυτό το πακέτο και εμπειρία, είναι ψίχουλα. Από την στιγμή που μπήκε με την εμφάνισή της, κατά την ώρα της μάχης και μέχρι που έφυγε, δεν πίστευα τα όσα συνέβαιναν και έβριζα τον εαυτό μου που τόσο καιρό δεν έκλεινα ραντεβού μαζί της. Μην παρερμηνευτεί η κριτική μου, δεν είναι μία ψιλόλιγνη μουνάρα ρωσίδα πιτσιρίκα με πολύ καλές υπηρεσίες και άριστη τεχνική κατάρτιση στο άθλημα. Είναι μία 35+ (εκτιμώ) μαμά, με θανατηφόρο κορμί (με ατέλειες), με πολύ σέξυ πρόσωπο χωρίς να είναι σκυλί και απίστευτη όρεξη για σεξ. Φαίνεται τόσο έντονα ότι απολαμβάνει αυτό που κάνει και το γεγονός αυτό σε συνδοιασμό με την εμφάνισή της με οδηγεί να πω ότι αξίζει οπωσδήποτε για επανάληψη. Απορώ πως δεν έχει κριτικές, είναι τέτοια η διαφορά της από τόσες άλλες για τις οποίες γράφονται απίστευτα έπη, που απορώ!
Συνοψίζοντας, τεχνοκρατικά είναι υψηλή η βαθμολογία της μεν, χωρίς όμως να είναι το απόλυτο. Το ραντεβού μου όμως μαζί της, το καταχωρώ σίγουρα στο top 5 μου ever. Φοβερές εικόνες με και χωρίς ρούχα, φοβερό σκηνικό γενικά και πολύ καλό, πάρα πολύ καλό σεξ! Σύντομα και με βεβαιότητα θα επαναληφθεί!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Jack Skellington
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
29 Ιαν 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
242
Likes:
22.211
Πόντοι:
31.628
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, anatoliz, geroksouras και 44 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Ιανουαρίου, 2019
Θα ήθελα να σε ευχαριστήσω θερμά διότι ήταν το πρώτο αξιόλογο και υπέροχο ραντεβού του 2019 εξαιτίας του ότι αφιέρωσες τον χρόνο για να γράψεις.
Μετά από ατελείωτες μετριότητες επιτέλους το φως.
Σ' ευχαριστώ!!!
review reaction 1 maradona7
25 Ιανουαρίου, 2019
Καλησπέρα ..

Θα ήθελα να βάλω μια κριτική για κοπέλα απο αυτο το γραφειο αλλα δεν τη βρισκω και δσ ξερω πως...

Για την Martina

Αν μπορειτε ενημερωστε ωστε να μαθω τον τροπο.

Ευχαριστω
25 Ιανουαρίου, 2019
Ελπίζω να μας ξαναεπισκεφθεί σύντομα γιατί σε αυτό το τουρ δεν προλαβαίνω να την δοκιμάσω!
ΈρωταςΈρωτας
T
Titlover69
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3