Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 42 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Χαιρετώ Καπέλο
Εν όψει των επικείμενων γενεθλίων μου άρχισε να με καταλαμβάνει επιθυμία να τα κάνω πουτάνα, θα ήταν μια απόδραση από τα στερεότυπα της λαϊκής μυθολογίας που θέλουν έναν άντρα της ηλικίας μου να κάθεται στην τηλεόραση και να παρακολουθεί τηλεπαιχνίδια μέχρι να τα τινάξει από ανίαMoney Mouth.
Φυσικά πότε δεν συμβιβάστηκα με καθετί λαϊκό, καθωσπρέπει και δήθεν, πάντα έκανα τα αντίθετα.
Γνωρίζω ότι μερικοί πιστεύουν ότι δεν αλλάζει κάτι με την πάροδο του χρόνου και άλλοι χαίρονται και σβήνουν κεράκια ,εγώ βλέποντας ότι μάταια προσπαθώ να σταματήσω το χρόνο μου θεώρησα λογικό να χαρώ τις στιγμές, μια (1) ξανθιά Ρωσίς θα ήταν ότι έπρεπε για την περίσταση, είχα στα υπόψη κάποιες περιπτώσεις και λόγω διαθεσιμότητας ο κλήρος έπεσε στη Nadia, το ραντεβού έκλεισε.
Τώρα θα μου πείτε γιατί ξανθιά και Ρωσίς?
Η απάντηση είναι απλή: η επιστήμη σηκώνει ψιλά τα χέρια (και τα πόδια), το κάτω κεφάλι δεν ακολούθησε ουδέποτε τους κανόνες λογικής έκανε πάντα το δικό του, ήθελε ξανθό.
Τώρα στα της συνάντησης έφτασα πριν στο ξενοδοχείο ημιδιαμονής έκανα το ντουζάκι μου και περίμενα το γνωστό χτύπημα με αγωνία. Αυτό δεν άργησε πολύ να συμβεί, η Nadia έφτασε και μπήκε στο δωμάτιο με ένα αέρα που θα ζήλευε το μεγαλύτερο ποσοστό του γήινου γυναικείου πληθυσμού, μου έσκασε ένα φιλί και πήγε για ντούζ.
Βγαίνοντας κρατούσε στο χέρι της κάποια σεξουαλικά βοηθήματα δεν έδωσα σημασία, τα πήρα και τα άφησα κάπου, ήθελα καθαρό και πρωτόγονο σεξ τίποτε άλλο.
Αρχίσαμε όρθιοι τα φιλιά, εκείνη την ώρα συνειδητοποίησα ότι η Nadia έφτανε με τα τακούνια σχεδόν στο ύψος μου, από μέσα μου έλεγα που πας ρε Καραμήτρο αυτή είναι άλογο Σιβηρικής στέπας θα σε ξεκάνει.
Σκεπτόμενος σοφά ανέλαβα δράση και επέβαλα τις δικούς μου ρυθμούς, την έριξα στο κρεβάτι και άρχισα την αιδοιολειξία μέχρι να καταλάβω από της κινήσεις της λεκάνης της ότι την άναψα .
Εδώ συμπληρώνω ότι το δέρμα της Nadia άγγιζε τη τελειότητα, ήταν τόσο απαλό και σφριγηλό, μερικές δερματοστιξίες που υπήρχαν δεν με χάλασαν ίσα ίσα δέναν με το σκηνικό.
Το πρόσωπο της ήταν αρκετά όμορφο, όχι το στρογγυλό ρώσικο, τα μάτια της μεγάλα και καταπράσινα, το στήθος της φυσικό, σφριγηλό επίσης χωρίς σιλικόνες και μαλακίες, τα πόδια και οι γλουτοί της ήταν δυνατοί αλλά και άκρως θηλυκοί.
Μετά τα προκαταρκτικά στον κυρίως αγώνα περάσαμε το προφυλακτικό και αρχίσαμε, η αίσθηση του κόλπου της ήταν εξαιρετική, οι εκφράσεις του προσώπου της με άναβαν όλο και πιο πολύ.
Μετά από κάποια λεπτά ήρθε η λύτρωση την έσφιξα στην αγκαλιά μου και τέλειωσα μέσα της (στο προφυλακτικό) πιστεύω το ευχαριστηθήκαμε και οι δύο.
Μετά το ντουζάκι κάτσαμε σαν να είμαστε ζευγάρι από χρόνια, φιλιά χαδάκια και κουβεντούλα πέρασε η ώρα και αποχωριστήκαμε, ελπίζω να ξανασυναντηθούμε Έρωτας
Αυτά από μένα και όσοι διαβάσατε σηκωθείτε από ντιβάνια, κρεβάτια,πολυθρόνες, καναπέδες και πράξτε τα δέοντα Ναι!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 22, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
rodriguez96
Ανώτερος
Εγγραφή:
5 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
32
Likes:
7.292
Πόντοι:
9.896
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 olddog, vltepdr, alpula και 31 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Ιανουαρίου, 2019
μια εκτονωση παικτη?
22 Ιανουαρίου, 2019
Άψογος! Γερο-μύστηςΜατάκιΚαπέλο
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 136408
22 Ιανουαρίου, 2019
Αυτη ηταν που θα σας την γνωριζα εγω. Δωστε τη τωρα και σε πεντε-εξι αλλους που περιμενουν στην ουρα.ΓαμήσουΚαπέλο
23 Ιανουαρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δυστυχώς τα έχω τα χρονάκια μου, η κοπέλα ήθελε να με ανάψει για δεύτερο γύρο αλλά το απέφυγα Λύπη
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4