Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.5 1 10
Call-Girls 4610
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Καλησπερα σε ολους!
Συναντηση με την μαυρουλα Daisy πριν λιγο καιρο λοιπον κ ειπα να καταθεσω αποψη.
Επικοινωνια με το γραφειο ευκολη,οπως τις προηγουμενες φορες κ στοχος ηταν η λατινα αλλα δεν ηταν διαθεσιμη,οποτε κατεληξα στην μικρη Daisy.
Ηρθε λοιπον με ενα ωραιο φορεματακι ενα μικρο κ φρεσκο κοριτσι,αδυνατη για τα γουστα μου αλλα με ωραιο κορμι.Στο προσωπο δεν ειναι ασχημη αλλα για τα δικα μου γουστα ειχε κατι που με χαλαγε Χμμμ;
Καθεται,λιγακι μαγκωμενη,ελληνικα δεν θελει η δεν ξερει να μιλαει καλα,αλλα στα αγγλικα μια χαρα γινεται η δουλιτσα.Ηπιαμε τα ποτακια μας να χαλαρωσουμε,ειπαμε κ δυο αερολογιες κ ξεντυθηκε.
Ωραιο κορμι,με καλο βυζι για τον σωματοτυπο της κ ωραιο κωλαρακι οχι ομως τοσο σφιχτο.
Στα του αγωνα,δεν παιρνει πρωτοβουλιες,αλλα δεν λεει κ οχι.Γλωσσοφιλα δεν ηθελε,οποτε δεν επιχειρησα κ εγω κ ξεκινησαμε με την μικρη στα γονατα.Της αρεσει η πιπα κ προσπαθει αρκετα,βαζει χερι αλλα αν την καθοδηγησεις τον παιρνει ολο μεσα με φτυσιματα κ ωραια περιποιηση κ στις μπαλες!!ΠροσκύνημαΠροσκύνημα
Στο κυριως πιατο ειναι μια χαρα χωρις να αγανακτει,απλα θελει δουλεια λιγακι στο να μην ειναι τοσο απαθης λες κ ειναι σε studio.
Παιχτηκαν 2 γυροι με καλυτερη σταση στα 4 το μικρ,καθως στηνεται κ φαινεται ωραιο το κωλαρακι της ετσι!Κατσικογάμης

Δεν τα κλαιω τα λεφτα μου,αλλα θα ηθελα περισσοτερη συμμετοχη απο το μικρο,που δειχνει να εχει δυνατοτητες κ με αυτα τα λεφτα θα επρεπε να δεινει το κατι παραπανω.
καλα γαμησια!!
καλα γαμησια

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 20, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
babis84
Σεβαστός
Εγγραφή:
29 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
21
Likes:
1.172
Πόντοι:
1.076
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 spipis71, dinos34, old boy και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Ιανουαρίου, 2019
Φίλε είχα συναντηθεί πρόσφατα μαζί της.Σε ποιο χαμηλη τιμή βέβαια.Έχει υπέροχο σώμα κ έδειχνε πολύ καλή κοπέλα.Ήταν πολύ ενεργή στην όλη φάση και γαμηθήκαμε πολύ σκληρά και καλά.Το μόνο κακό είναι με τα γλωσσόφιλα.Απορώ πως λες ότι ήταν αμέτοχη.Και όσο για τον κώλο της......Απλά τέλειος.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1