Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 190 10
Γενική βαθμολογία
 
3.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Η ημερομηνία είναι ενδεικτική - παίζει να πήγα 2 μέρες πριν/μετά

Διαβάζοντας την έγκυρη και κατατοπιστική "ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα" πέτυχα σχόλιο συναγωνιστή που εκθείαζε το εν λόγω κορασιο. Καθότι λάτρης των πετιτ, επισκέφτηκα τον οίκο.

Από το σαλόνι φαινόταν η φόλα, αλλά θεώρησα ότι δεν είδα καλά.

Εμφάνιση: κοντουλα, αδύνατη, στήθος ανύπαρκτο, καρέ μαλλί, συμπαθητικό πρόσωπο.
Έρχεται μέσα στο δωμάτιο χωρίς καθόλου ορεξη, κάνοντας μια μικρή γκρίνια για το ότι δεν της αρέσει καθόλου η δουλειά και θα σταματήσει την επόμενη εβδομάδα και θα γυρίσει στην πατρίδα της γιατί δεν μπορεί. Εδώ respect.συνεχιζουμε
Μου λέει "γιατί δεν διάλεξες την άλλη
κοπέλα?"
Της απαντάω στα αγγλικά ( όπως είπαν και οι συναγωνιστές δεν μιλά ελληνικά) ότι αυτή μου άρεσε και αν θελει, μπορω να φύγω και να πάρω τα λεφτά μου. Δεν ήθελα να την πιέσω να κάνουμε σεξ και να την βλέπω ξυνισμενη.

Τελοσπαντων, μου δίνει το προφυλακτικό, το βάζω και ξεκινάει.
Πίπα ξεψυχισμενη, λες και κάνει αγγαρεία.
Ιεραποστολικό στην συνέχεια, όπου παραπονέθηκε ότι πονούσε και μου ζήτησε να μπω πολύ αργά. Ομολογώ ότι ήταν πολύ στενή.
Τελείωσα στα 4.
Σηκώθηκε. Έφυγε.
Αυτά.
Πεταμένο 20αρικο και πολύ περίεργη εμπειρία γενικότερα.
Αντιεπαγγελματικο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 13, 2019
Όνομα κοπέλας
Λεϊλά
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
11 Αυγ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
18
Likes:
421
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Μινώταυρος 45, openmind33, Ημεδαπος και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Ιανουαρίου, 2019
Εδώ βαριοτανε να σου βάλει το προφυλακτικό και το έβαλες μόνος σου!!Θυμός στον αγώνα δεν θα βαριοτανε!!Κεφάλι σε τοίχο!
22 Ιανουαρίου, 2019
Χωριό που φαίνεται κολαουζο δεν θέλει έχω αναφερθεί για την κοπέλα στην ημερήσια ενημέρωση σελίδα 7649 ότι η εντύπωση που μου έδωσε στο σαλόνι δεν ήταν καθόλου καλή και δυστυχώς για όσους πέταξαν 20€ο επαληθευτηκα
22 Ιανουαρίου, 2019
Σου εξηγήθηκε όμως το κορίτσι ότι δεν θέλει την δουλειά αρα εργάζεται υπό πίεση !!! Παλυ καλά που έκατσε να την γαμησης τύπε μου !!! Το ξέρω δίνουμε φράγκα και πρέπει να περνάμε καλά αλλά θεωρο ειδική περίπτωση την συγκεκριμένη !!! Θα μπορούσε να μην σου πει τίποτα να σε ξενεροση με τον τρόπο της και να φύγεις αχυστος !! Οποτε respect στο κορίτσι Ναι!
10 Φεβρουαρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ρε συ, σε κάθε περίπτωση ρισπεκτ στο κορίτσι και σε κάθε κορίτσι που κάνει αυτή τη δουλειά.
Αλλα αν δεν θέλει να μπαίνουμε στο δωμάτιο, να πει ότι σταματάει και να μην το κάνει. Φταίω που την είδα και μου άρεσε??? Όχι!
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4