Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 1 10
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η Μαρια ειναι ακριβως οπως φαινεται στις φωτο (ειδικα στη πρωτη), λιγνο στεγνο κορμι γυρω στο 1.73 , ξανθο μαλι λιγο κοντυτερο απο τις φωτο, βυζι νουμερο 1 με ρογες κουμπακια. Ειναι απο ουκρανια κ οχι ρωσια οπως λεει στο σαιτ. Ως γνωστον, λατρης του μοντελε κορμιου, η συναντηση για μενα ηταν μονοδρομος.
Το κοριτσι ειναι πραγματικα "οτι βλεπεις" ακομα και στο υφος. Στεγνη.

Αυτο που ειναι εκπληξη, ειναι οτι ειναι υπερβολικα δεκτικη και ευγενικη, παντα σε σχεση με αυτο που θα περιμενε κανεις βλεποντας το υφος της.
Με το που τη βλεπω -με ενα ελαχιστο μηδιαμα -ουτε καν χαμογελο (οπως στις φωτο), λεω καλα, φιλι δε παιζει ουτε γι αστειο.. μαγουλο και πολυ ειναι... παω να δωσω, δινει κι αυτη ! .. τι λες, λεω μεσα μου, μπραβο ! συνεχιζουμε τις περιπτυξεις, κι αλλο φιλι, πιο ανοιχτα τα χειλη, τελικα 7 λεπτα φιλιομασταν ορθιοι.. κολησε η τυπισα και θελει reset.
Τη γδυνω, μενει με κατι πολυ ωραια ποιοτικα κ σεξυ εσωρουχα.. κορμι αυστηρα μοντελε, οι "γνησιοι Ελληνες" με χερουλια κλπ μακρια.. την παω για πιπα, λεω καλα κανα γλυψιμο απο πανω θα κανει και πολυ μου ειναι.. τον περνει στο στομα, και σιγα σιγα διαδοχικα ολο κ πιο μεσα τον εβαζε.. ειπαμε, παντα δεδομενου του υφους ! .. δε τρελαθηκα βεβαια, αλλα απ την αλλη να βλεπεις αυτο το κορμι το φιδι να ειναι στα γονατα κ να σ εχει στο στομα, ε ειναι ωραιο πως να το κανουμε..
σκεφτομαι να τη περιοιηθω κι εγω, αρχιζω γλυψιμο κοιταζε ταβανι, φορτσαρω - ακουγεται μια ανασα(!), φορτσαρω πιο πολυ -μια βαθια ανασα, λεω καλα μεχρι να χυσεις εσυ θα χω αλλαξει 3 γλωσσες, δε λεει..
σκεφτομαι να βοηθησω με δαχτυλο, λεω σιγα μην.. μονο να πλησιασω θα με κραξει.. τελικα το πηρε ολο και εβγαλε και 2 ανασες ! .. μιλαμε τεραστια προοδος Εμμμμ
Ε, να μη τα πολυλογω , αφου σκουπιστηκε καλα καλα (απο το γλυψιμο) Κεφάλι σε τοίχο! , ξαπλωσε ιεραποστολικα κ μπηκα μεσα της
..ενταξει ειναι πιπινι ειναι κορμαρα, μονος μου ημουν, τρομπαρα καμποση ωρα και εδωσα..
2ος γυρος στα 4 και στο πλαι, μια απ τα ιδια, μονος αλλα με κορμαρα, εβγαλα καποτα εχυσα και πασαλειψα τα κωλομερια της..
Μετα.. σιωπη ..! καποιος πατησε το mute .. παω μονος για μπανιο , παει μετα κι αυτη.
Πληρωνω στο τελος και χωριζουν οι δρομοι μας.

Με αυτα τα mixed feelings μπηκα την επομενη στο site την ειδα και σκεφτηκα.. υπηρχε ποτε περιπτωση αυτη η κοπελα στις φωτο να κανει τρελλο κρεββατι, να ναι ηφαιστιο ;;

Οτι βλεπεις λοιπον!

Παμε γι αλλα, καλα να περνατε

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
mamasan
Ανώτερος
Εγγραφή:
28 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
54
Likes:
2.038
Πόντοι:
5.595
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 old boy, petergsp, ChazVipe και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Ιανουαρίου, 2019
Μέσος όρος:

6.2
Εμφάνιση (πρόσωπο):

7.0
Εμφάνιση (σώμα):

9.0
Γενική συμπεριφορά:

7.0
Επικοινωνία:

3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή:

5.0
Σχέση απόδοσης/τιμής:

6.0
από mamasan
21-01-2019

Δες όλες τις κριτικές
Αναφέρατε αυτή την κριτική στο διαχειριστή

''Η Μαρια ειναι ακριβως οπως φαινεται στις φωτο (ειδικα στη πρωτη), λιγνο στεγνο κορμι γυρω στο 1.73 , ξανθο μαλι λιγο κοντυτερο απο τις φωτο, βυζι νουμερο 1 με ρογες κουμπακια. Ειναι απο ουκρανια κ οχι ρωσια οπως λεει στο σαιτ. Ως γνωστον, λατρης του μοντελε κορμιου, η συναντηση για μενα ηταν μονοδρομος.
Το κοριτσι ειναι πραγματικα "οτι βλεπεις" ακομα και στο υφος. Στεγνη.''
Έως αυτό το σημείο συμφωνώ απόλυτα. Από εκεί και μετά σε εμένα ήρθε χωρίς καμία διάθεση, (να θυμίσω ότι πληρώνω τα 140 για να έρχεται πάντα χαμογελαστή και όχι να της φτιάχνω εγώ την διάθεση) ήταν κακόκεφη και στρυφνή, χωρίς να έχει διάθεση για φιλία ή οποιαδήποτε είδους επικοινωνία. Όλα αυτά τα έγραψα σε κριτική πριν του αγαπητού συναδέλφου mamasan αλλά απ' ότι φαίνεται λογοκρίθηκε.
23 Ιανουαρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Κι εμένα ΔΕΝ μου ανεβαίνουν όλες οι κριτικές & τα σχόλια μου και ΔΕΝ ξέρω την αιτία..!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2