Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 1 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Στη σελίδα του γραφείου απ τις πιο εντυπωσιακές η Vlada....Κουλ

Ουκρανίδα στα 29 έτη δήλωσε....Απ τις φωτογραφίες που είναι στo site κρατάμε το όμορφο σώμα και "αφαιρούμε" λίγο από την επεξεργασία που έχει δεχθεί στο πρόσωπο...Κουλ

Λογικό βέβαια* Ματάκι

Ευχάριστη από την αρχή και έτοιμη....
Φορούσε ένα σετακι κοκκινα εσώρουχα, μόλις μου άνοιξε τη πόρτα του δωματίου της...ΕμμμμΕμμμμ

Για να έχετε μία πλήρη και ακριβής εικόνα, η τελευταία φώτο που έχει στη σελίδα είναι θαρρώ πιο κοντά σε αυτό που συναντά κάποιος.Ναι!
Βέβαια το μαλλί της δεν είναι το μελαχρινό των φώτο αλλά προς το καστανόξανθο πλέον...Το σώμα της έχει καλές αναλογίες (καλλίγραμμο)χωρίς να είναι γυμνασμένη και το βυζί της ενισχυμένο.

Επικοινωνία με καλά αγγλικά,δεν έδειξε κάπου να κομπιάζει,μιλούσε μια χαρά.
Φιλί πεταχτό και αμέσως έπιασε δουλειά...Εμμμμ

Προκαταρκτικά καλά,φιλιά με γλώσσα απ την αρχή χωρίς διασταγμό.Πέσαμε στο κρεβατι και συνεχίσαμε το χαμούρεμα....Μου αφαιρούσε τα ρούχα μου σιγά σιγά ενώ καθόταν πάνω μου όπως στο prive ενός strip club....Νομίζω,θεωρείται καλό ξεκίνημα...*Ματάκι
Στοματικό πολύ καλό με γλύψιμο και στα @@δια!Η συμμετοχή της καλή και στο ολιγόλεπτο 69 που ακολούθησε...
Στο σεξ κινείται σε gfe ρυθμούς,δεν θα της ταίριαζε το pse αν και μπορεί να προσαρμοστεί θέλω να πιστευω...

Έχει καλή συμμετοχή σε όλη τη διάρκεια της συνεδρίας,τουλάχιστον αυτό έδειξε.
Χωρίς μα και μου και μη....*

Στο social time ήρεμη και συγχρόνως ευχάριστη.
Θα την συναντούσα ξανά παρόλο που δεν είναι "γκομενάρα" αλλά έχει κάτι στο πρόγραμμα που θα ηθελα να το επαναλάβω...Κατσικογάμης

Όπως έγραψα και στον τίτλο μου έδωσε ένα καλό σύνολο ή πακέτο υπηρεσιών!Κουλ

Αυτά για την εμπειρία μου με τη Vlada.
Νομίζω πρώτο της tour στην Αθήνα θα παραμείνει κάποιες εβδομάδες απ'ότι μου ειπε...

Καλή συνέχεια και καλά να περνάτε!!!Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
30 λεπτά
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
734
Likes:
51.711
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, Marcus77, Kerveras και 39 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Ιανουαρίου, 2019
Λεξεις κλειδί του Βασίλη για να μην πάω... δεν είναι γυμνασμένη , αν και μπορεί να προσαρμοστεί και μια απλά καλή συμμετοχή. Περίμενα υπερμούναρο αλλα για να λέει ο Βασίλης έτσι δεν...
21 Ιανουαρίου, 2019
Βασιλη, θα την ελεγες με ελαχιστα "πιασιματα" τη κοπελα η προς το μοντελε, γιατι τη περιγραφουν στα 59 κιλα..
επισης περιεγραψε λιγο το αιδιο , και αν δεχεται δαχτυλιασμα
merci
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2