Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 180 10
Call-Girls 693154
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
”Σαν το παλιό καλό κρασί” είναι η φράση που χρησιμοποιούμε για να περιγράψουμε κάτι ή κάποιον που βελτιώνεται όσο περνάει ο χρόνος. Η λέξη κλειδί στη φράση αυτή είναι το ”καλό”, γιατί αν ένα κρασί είναι αμφίβολης ποιότητας, η παλαίωση περισσότερο θα το βλάψει παρά θα το βελτιώσει. Κάπως έτσι είναι και η Αντριάνα. Αντέχει στο χρόνο και αποδεικνύει ότι διαθέτει ακόμα όλα εκείνα τα προσόντα που χρειάζονται για να τραβήξει τα βλέμματα των ανδρών πάνω της.

Η πληθωρική Αντριάνα, με αναλογίες που θα ζήλευαν αρκετές 20αρες, έκανε ακόμα μία εντυπωσιακή εμφάνιση, κλέβοντας πάλι τις εντυπώσεις. Στην ώρα της αυτή τη φορά. Η επικοινωνία ήταν άριστη επίσης σε σχέση με την προηγούμενη συνάντηση. Λίγα λεπτά πριν, έπαιζε με τις ορέξεις μου και τους οφθαλμούς μου και μου έστελνε μήνυμα με φωτό με το τι φορούσε από μέσα. Λευκά εσώρουχα που ξέρει πόσο μου αρέσουν και που μου ανεβάζουν περισσότερο την διάθεση. Είχε φροντίσει όμως, να μην ρίξει περισσότερα spoilers για την εμφάνιση της με το που θα ανοίξω την πόρτα. Για τόσο σατανική γυναίκα μιλάμε! Γνωρίζει ότι Ο άνδρας λειτουργεί περισσότερο οπτικά και σαρκικά.

Άνοιξα την πόρτα και μόλις την είδα ζωντάνεψε περισσότερο τις ορέξεις μου, καλλιεργούσε περισσότερο τη φαντασία μου, μου θύμισε πόσο μακριά πρέπει να είναι το τέλος μου. Λειτούργησαν αμέσως όλες οι αισθήσεις μου και πρώτα η όραση. Επάνω σε δωδεκάποντες μαύρες γόβες και φορώντας μόνο τις κάτω λευκές ζαρτιέρες και ένα λευκό πολύ μικρού μεγέθους στριγκάκι. Το σώμα της κρυβόταν, όσο κρυβόταν από ένα ανοιχτό, μακρύ μπουφάν από το οποίο φαινόταν το πλούσιο και γυμνό στήθος της, το οποίο η ίδια φρόντισε να ψαχτεί καλά πριν γίνει η τοποθέτηση. Ακόμα όρθιο, σφιχτό όσο χρειάζεται και με ρόγα κάγκελο. Τα οπίσθια της περήφανα, ολοστρόγγυλα και όρθια στην θέση τους.

Άνοιξα το μπουκάλι με το λευκό κρασί που μου είχε ζητήσει να έχω μόλις έρθει. Ήθελε να πιει. Οίνος ευφραίνει καρδία και όχι μόνο... Πέσανε φιλιά με γλώσσα, το σώμα της μύριζε υπέροχα όπως πάντα. Άλλη μια από τις πέντε αισθήσεις που στο σεξ λειτουργούν «εντατικά». Χρησιμοποίησε τον ερωτικό λόγο. Η ακοή, άλλη μία. Ακολούθησε μόνο ένας αλλά μεγάλος γύρος με όλες τις σεξουαλικές περιπτύξεις. Είναι αρκετά έμπειρη για να ξέρει τι θέλει και να το διεκδικεί χωρίς ενοχές. Ξέρει το σώμα της, δεν διστάζει να μπει στην θέση του οδηγού και το λέει πως θέλει και τι, ώστε να το απολαύσει και αυτή. Αν θέλεις ακολουθείς αλλιώς παίρνεις εσύ τιμόνι, το ίδιο της κάνει. Της αρέσει η περιποίηση στο αιδοίο της και γι αυτόν τον λόγο μου "απαίτησε" να της προσφέρω ένα μακράς διάρκειας γλείψιμο σε όλη την συγκεκριμένη περιοχή του κορμιού της. Στην συνέχεια έπιασε δουλειά η ίδια και άρχισε με τον δικό της ξεχωριστό και γνωστό σε όσους την έχουν συναντήσει τρόπο την περιποίηση μέχρι που ήρθε η ώρα της διείσδυσης μπρος και πίσω. Η συνάντηση συνεχίστηκε με κατανάλωση ολόκληρης της φιάλης οίνου και σε συζήτηση ανάμεσα σε δύο ανθρώπους, που έχουν την ικανότητα να συζητήσουν όπως λέει και ο αγαπητός μου κ. blizardeye. Ως καλή ακροατής και συνομιλητής, της αρέσει να ακούει, έχει άποψη, ερωτάει αν δεν ξέρει. Γενικά μια πολύ ευχάριστη παρέα περά από το σεξουαλικό της υπόθεσης.

Αναρωτήθηκα αν ήμουν υπερβολικός στο δεκάρι που της έβαλα για το σώμα της στην προηγούμενη κριτική μου και ότι ίσως θα έπρεπε να κρατήσω μια πισινή που λέμε. Μπα, δεν έχω κάνει κανένα λάθος. Σε πιπίνια η σε τριαντάρες τέτοια κορμιά τα βρίσκεις σχεδόν εύκολα. Στη κατηγορία της Αντριάνας πρέπει να το ψάξεις περισσότερο. Υπεύθυνη γι αυτό είναι η ίδια η Αντριάνα που έχει δώσει μάχη, και έχει κερδίσει τον χρόνο, αποδεικνύοντας ότι η ηλικία είναι απλά ένας αριθμός στην ταυτότητα. Στο πρόσωπο της, δεν έχει κάποιο από τα γνωστά προσωπάκια που βλέπετε σε περιοδικά από μοντέλα που φωτογραφίζονται. Πιπινολάτρες και μοντελάκηδες, αφήστε την στην ησυχία της και μείνετε με την δικιά σας ησυχία. Παρόλα αυτά, και προς έκπληξή μου, έχει καταφέρει να διώξει αυτήν την σκληράδα που συνάντησα την πρώτη φορά που την είδα. Γιατί μια Αντριάνα, ένα ιερό τέρας του αγοραίου έρωτα όπως αυτή, που αρνείται να παραδοθεί, να ηττηθεί δίχως μάχη, δεν καταδέχεται να αφήσει τίποτα στην τύχη του αν δεν το πολεμήσει πρώτα!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Ναι
Zebu
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
8 Μαϊ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
42
Likes:
25.195
Πόντοι:
25.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, vltepdr, Saftes87 και 35 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού