Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 57 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Λόγω πίεσης χρόνου και επειδή έπρεπε να φύγουν τα χοντράδια σταμάτησα στο Μετάξι για ένα στα γρήγορα. Μπήκα σε μερικά σπιτάκια αλλά συνάντησα την απόλυτη σαπίλα...Ανεβαίνοντας στο Κολωνού 23 δεν βρήκα τσατσά/ο αλλά την ίδια την κοπέλα να εκτελεί και χρέη υπηρεσίας. Ήταν ότι πιο αξιόλογο είχα δεί στην σύντομη βόλτα μου. Αφού μου ανακοίνωσε το πρόγραμμά της (απλό) της έδωσα τα 10€ και μπήκα στο δωμάτιο.
Η Μαρία είναι αδύνατη γύρω στα 30 με καστανόξανθο μαλλί και 1,5άρι ψιλοπεσμένο στήθος. Έχει σχετικά όμορφο πρόσωπο και αποδεκτό σωματάκι.
Ξεκίνησε παίζοντάς μου την πούτσα με το χέρι και αφού ψιλοσηκώθηκε μου λέει "έτοιμος είναι...", περνάει σκουφάκι και αρχίζει ένα τυπικό τσιμπούκωμα. Μετά έκατσε πάνω αλλά δεν κουνιώταν ιδιαίτερα...γαμούσα εγώ και αυτή είχε ξαπλώσει πάνω μου με τρόπο που δε με άφηνε να τον βάλω ολο μέσα... Τέλος την γύρισα ιεραποστολικά και την πιστόνιασα δυνατά για ένα πεντάλεπτο μέχρι που έχυσα.
"Ωωω με γάμησες καλά..δε θέλω άλλο άνοιγμα σήμερα..." αυτό είπε και με έπιασαν τα γέλια.
Νομίζω πέρα απο την τελευταία ατάκα της δεν έχω να θυμάμαι κάτι άλλο απο αυτή την κατάθεση.
Τουλάχιστον ο στόχος επιτεύθηκε, τα χοντράδια έφυγαν και ήμουν έτοιμος για επίσκεψη στη Φυλής το απόγευμα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 18, 2019
Όνομα κοπέλας
Μαρία
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
6 Ιουν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
43
Likes:
501
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, Ημεδαπος , ThE και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού