Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 99 10
Μασατζίδικα 181533
Γενική βαθμολογία
 
4.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
η ημερομηνια ειναι ενδεικτικη.
κατάρχην μερικα σχολια για το ωραριο..οταν λετε οτι ξεκινατε στισ 11,
τα κοριτσια οφειλουν να ειναι στησ 11..κ οχι στησ 12 παρα,να ξεκινησουν να ερχοντε.
ο καθενασ κανει το προγραμμα του κ για χ,ψ λογουσ δεν μπορει να περιμενει.
σκεφτητε να πατε εσεισ σε ενα μαγαζι να ψωνισετε,κ ενω ανοιγει στησ 9 να ανοιξει
στησ 10 παρα η στησ 10.
το ιδιο φαινομενο παρατηρηθηκε κ την προηγουμενη φορα που σασ ειχα επισκεφθει,δεν εγραψα κατι ομωσ, θεωρωντασ οτι ηταν τυχαιο.
παει αυτο.
παρουσα ηταν μονο λινα γιασμιν,την οποια δεν ηθελα να παρω,κ για την κακη κριτικη που
ειχε γραψει παλαιοτερα συναγωνιστησ,αλλα κ διοτι εχει κ ενα υπεροπτικο υφοσ,που εμενα
με χαλαει,στουσ ανθρωπουσ.
μετα απο 10 χρονια αναμονησ,εμφανιστηκε μια κοπελα μελαμψη,ομορφουλα,αλλα δεν ειμαι φαν
τησ "σοκολατασ"
ειχα αρχισει να στραβωνω ασχημα απο την αναμονη,κ ημουν ετοιμοσ να φυγω..
εμφανιστηκεσ μετα παλι απο ποση ωρα,η μυρτω,που εμφανισιακα με καλυπτε,αλλα δεν ειχα κ αλλο \
χρονο..οποτε η επιλογη ηταν μονοδρομοσ..
τελικα αποδειχτηκε οτι εκανα μαλακια..
η μυρτω λοιπον... σωμα οπωσ την βλεπετε στισ φωτογραφιεσ...προσωπο αρκετα γλυκο...στηθοσ
σφιχτο κ μεγαλο,3+...
μεχρι εδω τα καλα..
μπαινουμε στο δωματιο...δεν ειχε ορεξη για μασαζ,κ εκανε ντου στον αγωνα..οπωσ ειπε δεν ηπιε κ καφε..
(εγω ξερω οτι οταν πιανεισ δουλια,πασ κανα τεταρτο μισαωρο νωριτερα για να πιεισ καφε)τελοσ παντων.
γλωσοφιλα απλοχερα,πιπα μετρια,δοκιμασα για κατω,αλλα δεν ειχε πλυθει καλα(αυτα εχουν οι βιασυνεσ) οποτε δεν προχωρησα..σεξ 2 στασεισ, μια στα 4 που με σταματησε αμεσωσ,γιατι δεν αντεχε λεει,κ μια ιεραποστολικα,
οπου τελειωσα κακην κακωσ ,κ τσακιστηκα να φυγω...κ μαλιστα ειχε κ το θρσοσ, ενω περιμενα τοση ωρα ,να μου πει να τελειωνω διοτι περασε το μισαωρο...οτι ναναι..
θα δωσω αλλη μια ευκαιρια,καποια στιγμη στο καταστημα...αν ξαναπαω κ περιμενω καμια ωρα παλι,τρωει μαυρο κ διαγραφεται απο εμενα
Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 19, 2018
Κόστος συνάντησης
50
Διάρκεια συνάντησης
λιγότερο από μισή ώρα
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Σεξ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα με προφυλακτικό
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Μυρτώ
SPORT200
Σεβαστός
Εγγραφή:
29 Οκτ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
20
Likes:
261
Πόντοι:
1.520
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, flynow, ZeroTolerance και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Ιανουαρίου, 2019
Κολοκύθια τούμπανα δηλαδή ερασιτεχνισμοι και διάθεση ξεπετας και πόσο στοίχισε ξ άτυχη επιλογή σου φίλε? Για να αποφύγουμε την λούμπα
19 Ιανουαρίου, 2019
Θεμα: Μασσατζιδικα που γαμας, φολες 2018..αυτα Κεφάλι σε τοίχο! ...μπεεεε και τσαπρρρρρρ η τυπισσα Κατσικογάμης
H
HarisGB
19 Ιανουαρίου, 2019
Παραξενα μας τα λες αδερφε!!! Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;

Αν ισχυουν ολα αυτα που λες, τοτε μαλλον εισαι σουπερ γκαντεμης!!! Κεφάλι σε τοίχο! Ολα (;) τα στραβα σου ετυχαν;;;

Ενταξει, αν αργησε να ερθει, οκ, εχει συμβει σε ολους μας, αν και συνηθως στο προγραμμα παντα η συγκεκριμενη κοπελα ερχεται πιο αργα!

Τωρα, σε προσφατη συζητηση που ειχα μαζι της, στο social time, μου ειπε οτι δεν πινει καφε γιατι τη χαλαει!!!

Οσον αφορα την καθαριοτητα της, οπως και των υπολοιπων κοριτσιων βεβαια στο συγκεκριμενο μαγαζι, ειναι παντα πεντακαθαρες και μυρωδατες, αφου ποτε δεν μου εχει τυχει κατι αναλογο! Και πιστεψε με τις εχω επισκεφτει αρκετες φορες!

Τωρα σχετικα με τη Λινα Γιασμιν και τα σχολια για κακες κριτικες και υπεροπτικο υφος... μαλλον δεν εχω να πω τιποτα γιατι και οι υπολοιπες κριτικες λενε αλλα, αλλα και η τρελα της και το χαμογελο της στο σαλονι και το δωματιο ειναι γνωστα!!!

Μαλλον ηταν μια κακια στιγμη δικη σου και θα σου προτεινα να ξαναδοκιμασεις με καλυτερο mood και θα δεις οτι θα αλλαξεις γνωμη!!!ΜατάκιΜατάκιΜατάκι
20 Ιανουαρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Βυζοανομβρια στην Ελλάδα και αυτή η μαγδαλω από κατσικοχωρι από Κατεχάκη ως Συγγρού φόλα κάργα...
H
HarisGB
21 Ιανουαρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Η Μυρτω ειναι γνωστη ξεπετα... απο την εποχη που ξεκινησε.. στην Κατεχακη..
κ στην αρχη εκανε μονο μασαζ κ πιπα... Μαλακία το ξερω πολυ καλα.. την ειχα πατησει..Λύπη
Εχει παρει κ καποια κιλα...Money Mouth

Οσο για την Λινα-Γιασμον.. εχω επισης κακη εμπειρια.. ΟΚ..τρελιαρα..κ το εχει το social.. αλλα αμα δεν χυσεις στο 5λεπτο... αρχιζει κ στραβωνει την μουρη της...Κλασικη ξεπετα δηλαδι!

Οποτε εχει δικιο ο συναδερφος SPORT200.. και δεν εφταιγε το mood...
22 Ιανουαρίου, 2019
Αυτην είναι να την πετύχεις καμιά βραδυνή ώρα πριν κλείσει το μαγαζί, σε λίγο θα στο λέει και στα ίσια να μην περιμένεις πολλά, να νιώθεις ότι σου κάνει και χάρη. Φωτός ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ επεξεργασμένες, μασάζ 0 αν οχι μείον. Από εποχές DBA δεν έχει αλλάξει στάση και όσο κερδίζει δημοτικότητα θα γίνεται όλο και χειρότερα. ΜΑΚΡΙΑ
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6