Λεπτομέρειες αξιολόγησης

9.3 1 10
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Χτεσινή συνάντηση με την Καρίνα ένα ψηλό μωρό από τη Ρωσία.Το ραντεβού κλείστηκε εύκολα με το γραφείο και μετά τη δουλειά συνάντησα το μωρό.Μόλις άνοιξε η πόρτα του δωματίου αντίκρυσα ένα πανέμορφο πρόσωπο ,ψηλή κοπέλα με πόδια χιλιομέτρου Μεγάλο χαμόγελο όμορφα ντυμένη με ωραίο φόρεμα που τόνιζε τις καμπύλες της.Η κοπέλα εκτός από όμορφο πρόσωπο διαθέτει απίστευτα πράσινα μάτια, έντονα χείλη , ωραία φρύδια και λευκή επιδερμίδα.
Στον αγώνα είναι πολύ σέξυ βγάζει έντονο πάθος της αρέσει να την γλύφουν όπου το απολαμβάνει και χύνει φωνάζοντας ,η πίπα της είναι αριστούργημα που ενώ στον έχει ρουφήξει σε κοιτάει με ένα βλέμμα αθώο ,σαν να σε ρωτάει αν έμεινες ευχαριστημένος.
Ενώ είχα κλείσει για 1 ώρα τελικά έκατσα 2ωρο και το καταευχαριστήθηκα. 2 γύροι έντονου σεξ τελείωμα στο στόμα και στα υπέροχα στήθη της και ενώ με είχε ξεζουμίσει ,μου τον παίρνει ξανά στο στόμα που δεν άργησε να ξυπνήσει πάλι το μόριο μου και την έχυσα στο πρόσωπο αυτή τη φορά.
Συνοψίζοντας η κοπέλα είναι πολύ πρόθυμη σέξυ και ταυτόχρονα σου βγάζει μια αθωότητα , απίστευτα καλλήγραμα πόδια ,άψογη συμπεριφορά και απόλυτα συνεργάσημη.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 18, 2019
Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
280€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Ανώτερος
Εγγραφή:
3 Ιουλ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
533
Πόντοι:
6.065
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 gpd, THV, mamasan και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Ιανουαρίου, 2019
Όταν λες ψηλή ;; ΕΚΑΝΕΣ ΕΚΤΙΜΗΣΗ ΥΨΟΥΣ ;;
Στη σελίδα τους γράφουν 1,79.
Από εκτίμηση που κάνω βλέποντας τα πόδια της στις φωτογραφίες, θεωρώ ότι αποκλείεται να είναι πάνω από 1,75.
Μπορεί να είναι και 1,72 με 1,73. Κάνω λάθος;;
F
fylobios30
20 Ιανουαρίου, 2019
την κοπελα την εχω παρει και εγω και ειναι οντως ψηλη εκει γυρω στο 1.80
T
TAVROMAXOS
21 Ιανουαρίου, 2019
Καλά ακόμα να μάθετε ποιες κριτικές είναι μουφα?
B
Bon4o
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3