Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.7 73 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Έκανα μια σύντομη τσάρκα κυρίως με στόχο να βρω τη Δήμητρα από Μ. Αλεξάνδρου 25. Τίποτα ενδιαφέρον στα πέριξ και το Μ. Αλεξάνδρου 25 ανοιχτό στο ισόγειο και κλειστό πάνω. Δηλαδή έβλεπες ανοιχτά φώτα έξω, "open" κλπ ανέβαινες τις σκάλες σαν μαλάκας και συναντούσες κλειστές πόρτες. Τέσπα.

Κατέληξα εντέλει στο Μ. Αλεξάνδρου 22 μετά από σύγκριση των πέριξ. Δύο κοπέλες. Αλεξάνδρα γύρω στα 30+ (η ίδια λέει 28) γύρω στο 1,60 κόκκινο κοντό μαλλί, κανονικό σώμα και μια άλλη (δεν θυμάμαι όνομα) αρκετά μεγαλύτερη σε ηλικία, ξανθιά, γεμάτη.

Όσο ήμουν έξω και περίμενα άκουγα τις κοπέλες να βογγάνε. Καλό αυτό σκέφτηκα. Τουλάχιστον δεν είναι κομοδίνα.

Πέρασα με Αλεξάνδρα. Από Ρωσία 5 μήνες Ελλάδα. Μπαίνει στο δωμάτιο και με σπιρτόζικο τρόπο μου λέει ξάπλωσε. Με ρωτάει αν θέλω πίπα άνευ. Ξεκινάει άνευ μια πολύ καλή πίπα αφού πρώτα με έγλειψε στο στήθος και πέσαν μερικά γλωσσόφιλα (όχι πολύ βαθιά). Μετά ανεβαίνει από πάνω για λίγο. Μου ζητάει να αλλάξουμε και ξεκινάμε ιεραποστολικά. Συμπαθητικό σεξ, με γλωσσόφιλα (όχι πολύ βαθιά) και σωματικές αντιδράσεις που έδειχναν ότι δεν κάνει αγγαρεία (ρόγες καβλωμένες κλπ). Κάπου εκεί τελείωσα.

Φιλάκια λίγο socializing και αυτό ήταν.

Στα αρνητικά: Σχετικά μηχανικές κινήσεις ειδικά στην αρχή (ξάπλωσε κλπ). Στα θετικά: πίπα άνευ, γλωσσόφιλα, καβλόφατσα.

Μια πολύ συμπαθητική εμπειρία ειδικά για 10 ευρώ. Αν ήταν 20 ευρώ + ίσως να το θεωρούσα ακριβό για τα λεφτά του.

Δίνει πάντως την αίσθηση πως αν γνωριστείς καλύτερα θα περάσεις και ακόμα καλύτερα.

Θα ξανατιμηθεί.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 18, 2019
Όνομα κοπέλας
Αλεξάνδρα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
23 Αυγ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
27
Likes:
496
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 tsitsibirdis, Πρυτανης, mela33 και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού